Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam tak na jednej z wystaw Sopockich,nagle lunął deszcz,wszyscy sie pochowali poza ringami w namioty i parasole, a kiedy deszcz się zmniejszył "nasz" sedzia zapytał Sędziujemy ???(a że kilka osób go znało) odpowiedzieliśmy Tak panie Mirku,toć "my" pastuchy,deszcz nam nie straszny!:-) i w deszczu biegałam z , będącym wtedy, szczeniakiem Victorem. Miałam wtedy w opisie,że wzorcowa szata,spływało po nim jak po przysłowiowej kaczce,ale w niedzielę mimo to nie mam ochoty na powtórkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt'] Co sie dzieje na takiej "otwartej" wystawie kiedy zacznie padac deszcz??[/QUOTE]
To samo co by się działo jakby nie padało, tylko, że wszyscy sobie mokną. :lol:
A osobiście wole jak pada niż jak jest upał - przynajmniej psom jest przyjemniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']a corgiszony to nie obfocisz?!?!?! phi <foch> nie no zart ;) ale zapraszam do nas, mnie sie wszedzie rozpozna :lol::lol::lol::lol::eviltong::eviltong:[/quote]
wy to mnie będziecie mieć dość, zapewniam cię :evil_lol::evil_lol:


a ile kosztuje wstęp ? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Musze przyznac jako krakus, ze nie wiem gdzie sa te hale. Nie lubie Nowej Huty, wszystko tam jest takie samo. skreci sie nie tam gdzie zwykle i juz sie mozna zgubic :mad::mad:





NO!!! Proszę na Nową Hutę nie narzekać. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']wy to mnie będziecie mieć dość, zapewniam cię :evil_lol::evil_lol:


a wile kosztuje wstęp ? :diabloti:[/quote]

Nie bede narzekac :diabloti::diabloti: musze jeszcze duzo osob poznac a widze ze sporo bede miala okazje poznac :D :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*aneta*'][quote name='Jogurt']Musze przyznac jako krakus, ze nie wiem gdzie sa te hale. Nie lubie Nowej Huty, wszystko tam jest takie samo. skreci sie nie tam gdzie zwykle i juz sie mozna zgubic :mad::mad:





NO!!! Proszę na Nową Hutę nie narzekać. :razz:[/quote]


:) :P do zobaczenia Cioteczko :) mamy duzyyy namiocik wiec zapraszamy z Zumka :):cool3: nowiuski :) a ring mamy bodajrze ten sam :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Pytałam na innych forach.
Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt z Warszawy nie jedzie na wystawę. Dlatego jest mi przykro, że nikt się nie odezwał.[/quote]
spróbuj zalogować się na [url]www.e-beagle.pl/forum[/url] tam jest użytkowniczka o wielkim sercu -Sappik i jedzie na tą wystawę w niedzielę
ja nie pomogę, bo jadę z przesiadkami pociągiem za chwilę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isia & Chester']:D

teraz to mi szkoda zaprzęgowców, Mc i Dagusi, bo nie mogę jechać w sobotę :placz: bo mogłabym wtedy do 12 coś góra.. więc jadę w niedzielę ^^
McDziku przekażesz Dagusi że mnie nie będzie jednak, czy jej napisać ? :-(
więc Jogurtowa ja też obfocię Jogusia :evil_lol: a ty Mc będziesz w końcu w tą niedzielę też?[/quote]

Ooo nie bedzie Cie? :( No szkoda wielka.. a mnie w niedziele nie będzie, bo wyjeżdżam, więc tylko sobota jednak wchodzi w gre...

ufff... włąśnie psa skończyłam robić, mordęga straszna, ukrop u nas, gorąc i duchota..

Raczej ostatni post przed wystawą, więc powodzenia wszystkim!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ooo nie bedzie Cie? :( No szkoda wielka.. a mnie w niedziele nie będzie, bo wyjeżdżam, więc tylko sobota jednak wchodzi w gre...

ufff... włąśnie psa skończyłam robić, mordęga straszna, ukrop u nas, gorąc i duchota..

Raczej ostatni post przed wystawą, więc powodzenia wszystkim!!!![/quote]
no właśnie nie:-( to przekaż Dagusi ok ?
a tak chciałam Arniszonka wygłaskać ! a tu kupa.. może za rok :D

Też życzę wszystkim powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie skończyłam jednego psa (po 2 godzinach :roll:) i mialam zamiar brać sie za drugiego, ale padam z sił, wiec musze nastawić budzik na 4 :evil_lol::evil_lol: i zająć się młodszym przed wystawą :diabloti:

A teraz dobrej nocy wszystkim i powodzenia na wystawie!
My jesteśmy jutro :) Wiec serdecznie zapraszam ! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sodalis']To samo co by się działo jakby nie padało, tylko, że wszyscy sobie mokną. :lol:
A osobiście wole jak pada niż jak jest upał - przynajmniej psom jest przyjemniej.[/quote]

no to zalezy jakim;) nie sadze zeby przemoczone dlugłowlose futerka czuły sie radośnie szczegolnie przy niższej temperaturze:roll:;)

Do jutra;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']no to zalezy jakim;) nie sadze zeby przemoczone dlugłowlose futerka czuły sie radośnie szczegolnie przy niższej temperaturze:roll:;)

Do jutra;)[/QUOTE]
Masz racje, pomyślałam o swojej rasie - one wolą jak pada :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie mam potwierdzenia, ale na stronie oddziału jest napisane

"1.UWAGA!!! Ze względu na problemy z wysyłką potwierdzeń spowodowane strajkiem Poczty zamieszczamy kompletny katalog XII Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Krakowie—dostępny do przeglądu."

Niby nic nie piszą o wpuszczaniu bez potwierdzenia, ale zdają sobie sprawe z problemu więc mysle, że jeśli pies jest w katalogu to zostanie wpuszczony bez problemu nawet bez potwierdzenia zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Ja właśnie skończyłam jednego psa (po 2 godzinach :roll:) i mialam zamiar brać sie za drugiego, ale padam z sił, wiec musze nastawić budzik na 4 :evil_lol::evil_lol: i zająć się młodszym przed wystawą :diabloti:

A teraz dobrej nocy wszystkim i powodzenia na wystawie!
My jesteśmy jutro :) Wiec serdecznie zapraszam ! :evil_lol:[/quote]

No wlasnie chcialam jechac specjalnie setery poogladac, ale nie mam jak dojechac :placz: Nie wyrobie sie :shake:


I zycze powodzenia wystawianym i wystawiajacym, trzymam kciuki :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TomekK']Witam Serdecznie,

Najmocniej przepraszam za bledna informacje udzielona telefonicznie w oddziale - INFORMACJA NA POTWIERDZENIU JEST OBOWIAZUJACA. NIE JEST POTRZEBNE ZADNE DODATKOWE SWIADECTWO ZDROWIA. Potrzebne jest swiadectwo szczepienia na wscieklizne i ksiazeczka zdrowia/paszport.

Pozdrawiam,

/tomek kochan[/quote]

juz temat zaswiadczen byl przerabiany

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...