Jump to content
Dogomania

2 zawody kwalifikacyjne do MŚA 2008 - 5,6.04-2008 Płock


belgunia

Recommended Posts

Wielkie dzieki za zawody.
Dorotko i APSiaki: jestescie wielcy! Znow sie swietnie bawilismy pomimo troche niesprzyjajacej pogody.

Fotki z czasem obrobie, generalnie sa nedzne :roll: Dzisiaj tylko kilka:
[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/dzynks1/z1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/dzynks1/z2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/dzynks1/z3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/dzynks1/z4.jpg[/IMG]

Zagadka: czyj to usmiech?
[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/dzynks1/z5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakto jak bylo? wysmienicie :loveu:
APSiaki jak zawsze dali rade, przeszkadzala jedynie ta lazienka :oops: i brak pradu dzis - nie bylo wynikow, fotokomorki (co chyba najgorsze bo na eliminacjach czas przebiegu jest dosc istotny ;) ) i mikrofonu, no ale to juz raczej nie wina Dorotki :lol:

czekam na fotki i prosze sie nie wykrecac pogoda bo i tak beda piekne jak znam zycie :razz: no i jesli ktos mialby jakies filmiki z czekoladkowa borderka LA0 lub dalmatynka LA2... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

tola nie ma bialych lap ;)
wyglada borderowo
cir na hustawce boski
na hopsiakowe stwory tez czekam :))

zawody cudowne mimo pogody, milo i przyjemnie jak zawsze, ledwo dycham, ide lulu, dzieciuchy tez ;)
generalnie jestesmy zadowoleni - w przypadku toli z soboty, w przypadku klaka z niedzieli ;-)

lazienka rzeczywiscie taka troche.. w hotelu tez mielismy niezla - wielka czerwona wanne i lustro na cala sciane :P

Link to comment
Share on other sites

Niuko! Ja tam widzę szare łapska, chociaż jak sie przyjrzałam to rzeczywiście jednak są białe..:razz:

]Tak hotel był jedyny w swoim rodzaju i moje średniowieczne łózko w sprężyną w plecach..;)i kilka halogenów na suficie + ciemnozielone ściany, dawały niepowtarzalny klimat, ledwo co było widać twarze innych w pokoju..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No, ja ten usmiech rozpoznaje :-)

Ja tez dziekuje Dorotce za zawody, naprawde medal sie jej nalezy za organizacje takiej ilosci zawodow i zabudowanie zimowego "martwego sezonu."
Melduje sie juz w domu, cala i absolutnie nieuszkodzona. Bylam tylko przez jeden dzien i to ten zimniejszy, ale naprawde ogromnie sie ciesze, ze dojechalam i ze moglam pobiegac. No, potruchtac.

Link to comment
Share on other sites

Było ekstra.

A dziś było nawet kilka wywrotek - śliski torek.
Szkoda że dziś w poślizgu przewróciłem 2gą hopkę w agilitowym przebiegu bo mieliśmy duże szanse na dobry wynik. No ale stało się - i musieliśmy zaliczyć dętkę

Michał i szpic Unga

PS. Towarzysko Unga zabrała swoją matkę na zawody. Ale szczęścia to nam wcale nie przyniosło

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, dzięki, było cudnie, pogoda do przyjęcia, atmosfera gorąca, sędzia super torki przyjemne, chociaż przy sobotnim wymiękłam. Świetnie się bawiłam razem z moją czuchrą, wyciągnęłam wniosku na przyszłość. Z jakim efektem to się okaże. Dorota to dopiero moje drugie zawody w Płocku, ale pojawiam się na nich z ogromną przyjemnością. Za organizację ocena doskonała. Podziękowania wszystkim tym, którzy ciężko pracowali przy organizacji tych tak udanych zawodów:lol:.

Link to comment
Share on other sites

eh ... jak dla mnie tez bylo super ;) wiadomo .. lazienka byla jaka byla ... prad nam wysiadl .. i do tej pory nie wiemy jaka byla tego przyczyna ... no, ale sie staralismy :) ja dalam z siebie ponad 100% :) nawet biegalam do budynku, gdzie byla "kuchnia" zeby zaniesc karteczki z wynikami, kolega wprowadzal do kompa, a potem biegusiem do sekretariatu, zeby jak najszybciej mozna bylo wypisac i odebrac ksiazeczki pracy :)

co do moich przebiegow to i tak jestem dumna z mojego stworka :) sobota bez rewelacji, niedziela bardzo ladnie ... szczegolnie biorac pod uwage niedawną kontuzje mojego stworka i ze do konca nie bylam pewna czy bedzie mogl wystartowac ... 3 tygodnie toru nie widzial, co dalo sie zobaczyc na starcie jak mi wystartowal mimo mojego wielkiego sprzeciwu i "NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE", no ale przynajmniej bylo zabawanie ;)

PS mam troche fotek z soboty .. jak odespie to wstawie ;)
no i wielkie dzieki za mojego Demoniastego wylatujacego z tunelu

Link to comment
Share on other sites

Dziekujemy za zawody (i za toster :lol::lol::lol:).

[quote name='yassue'] no i jesli ktos mialby jakies filmiki z czekoladkowa borderka LA0 lub dalmatynka LA2... :loveu:[/quote]

cos czekoladowego sie znajdzie ;)
a moze macie jakies zdjecia czarno-bialych? :diabloti: :cool3:

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za zawody, dobrze się bawiłam i dobrze mi sie biegało. APS podołalisćie wszystkim przeszkodom losowym, nie było przestojów, sprawnie i miło.
Sędziego wyjątkowo lubię i zawsze dobrze mi się biega na jego torkach.

szczególnie dziękuje wszystkim, którzy trzymali kciuki za Oxi, nawet nie tyle za wynik, co powrót na tor. Cuda się zdarzają i dziękuję, że mi o tym przypominaliście, kiedy sama juz nie wierzyłam.

Sagusia pierwszoklaśnie, starała się jak mogła i tylko ciut zabrakło do pudła w open.

mam nadzieje na fotki i filmiki :-)

Myriad słabo mi się zrobiło jak fiknęłaś. Cieszę się że wszystko dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję za zawody, za miłą atmosferę i pogaduszki ze starymi znajomymi (jak ja lubię jeździć na zawody :loveu:).
Było bardzo fajnie, co prawda w niedzielę zmarzłam troszku, ale potem moje pieski mnie rozgrzały.
Zaraz zobaczę, czy którakolwiek z moich fotek się do czegokolwiek nadaje, aczkolwiek przyznam, że się leniłam z ich robieniem :oops:

Trzej pyrkieterowie ponownie spotkali się na zawodach i każdy miał swoje pięć minut :) Wielkie gratulacje dla Oxy, która powróciła i od razu stanęła na podium. Pyrki górą! Jak tu ich nie kochać? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

I ja dziękuję za przemiłe zawody :multi:

Bardzo gratuluję Oxince, która z hukiem wróciła na torek :loveu:
Poza tym składam osobiste, serdeczne gratulacje dla Blue - która załapała wczoraj pierwszą łapę do A3 :loveu: i dla Sagi, która też biegała ślicznie :loveu: grupa VI górą :multi::loveu::multi: (zresztą w zerówkach na podium też jakaś VI grupa była, no nie? gratuluję posokowcowi również!! :cool3:)

Jeśli idzie o zdjęcia to bida z nędzą :roll:

Link to comment
Share on other sites

To ja gratuluje tutaj zwycięzcom (ale mało wiem, tylko o Unie, więc czekam z niecierpliwością na pełne WYNIKI!), ale przede wszystkim dwóm suniom "kulawcom", które, jak czytam, powróciły w chwale na tor! Brawo, jesteście wspaniałe!!! :loveu: :loveu: :loveu:

I piszcie relacje, niech ci, co nie byli, chociaż troszkę zakosztują atmosfery zawodów ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Marysiu[/B] dziekujemy slicznie, wy chyba tez cos niezle w egzaminach zawojowalyscie!! :)

w zeroweczkach to Weronika z Alacerem (posokowiec) pieknie zaliczala wszystkie przebiegi i chyba przywiozla mnostwo medali do domu :loveu:
no i sporo bylo bajgielkow ktore udowadnialy wlascicielom ze nie, wcale tak latwo sie z nimi nie pracuje, a wlasciciele publice ze sa wytrwali i tak latwo sie niuchaczom nie dadza :razz: [SIZE="1"]Blusia chyba tez momentami mylila swoja przynaleznosc rasowa... ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
Jeśli idzie o zdjęcia to bida z nędzą :roll:[/quote]

Ale pyrkowe rodzeństwo masz, bo widziałam:evil_lol: To sie prosze nie wykręcac, tylko wklejać lub przysyłać, bo musze do pani Kapusty wysłac, o ile pozwolisz. To będzie mód na jaj kapuściane serce.

Link to comment
Share on other sites

My też bardzo dziękujemy, dla nas super udane zawody mimo kilku wpadek naszych na torze:evil_lol: Ale z Monią w końcu wkroczyłyśmy do A2, a za to gruby wziął się do roboty i po miesiącach walki mamy pierwszą łapkę do A3:multi: (co patrząc na predyspozycje fizyczne mojego zawodnika przysparza mi ogromnej satysfakcji:loveu:). No i pudło w openach w niedzielę z Monią udało się wyrwać, więc super super.

Wymarzłam solidnie, ale co tam, czego się nie robi dla burków;)

p.s. Pati, dzwoniła do mnie Mokka, porozmawiamy poważnie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Cuda się zdarzają i dziękuję, że mi o tym przypominaliście, kiedy sama juz nie wierzyłam.[/QUOTE]
I tego sie trzymajmy. :loveu:
Wielkie gratulacje dla Oxy wróciła w wielkim stylu ;)

Ja tez dziekuje za zawody, pogoda nawet nie była taka zła, mogło byc gorzej. Tylko te kleszcze, :mad: normalnie Łąck to ma jakieś wielkie mutanty.
Ale na wyskosci zadania stanał pan weterynarz i dowiózł zapasy preparatów na kleszcze w dobrej cenie.
Spolek zabił troche sobotnim openem :diabloti: ale lubie jego torki sa bardzo płynne i takie podchwytliwe. W niedziele było już troche łatwiej, chociaz na palisadzie pare psów miało dosc niebezpieczne pokonanie, ale tam trzeba było psa dobrze nakierować bo był bardzo trudny kąt.
Moje dziewczyny sprawiły mi niespodzianke zajmujac Wendy 3 i 2 miejsce z całosci zawodów, Violka 6 i 3 miejsce w całosci.
Bardzo podobał mi sie rodzinnie braciszek Wendy, Watażka i dla niego wielkie gratulacje za udany debiut w pierwszych oficjalnych zawodach.
Takze wielkie gratulacje dla włascicieli ras pierwotnych, to olbrzymie wyzwanie praca z tymi psami na agility. Szczególne uznanie dla właściciela huskiego, który miał pomyslową i skuteczną komende skrecajaca - przenikliwy gwizd, fajnie to wyglądało szczególnie ze pies zmienial natychmiast kierunek :lol:
Jeszcze raz dzieki Dorotko za zawody, włozyłas duzo pracy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mi również bardzo się podobało :loveu:
To były nasze pierwsze zawody a mój białas bardzo się starał i nawet coś tam ugrał. Gratuluję wszystkim zawodnikom! Najbardziej podobały mi się grzywki - super śmigają po torze!

No i mam nadzieję, że załapaliśmy się na jakieś zdjęcia... Ktoś robił malutkim zerówkowiczom?

A na następne zawody śmigamy do Kozienic!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...