Jump to content
Dogomania

2 zawody kwalifikacyjne do MŚA 2008 - 5,6.04-2008 Płock


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ajsonowa']Aussie, napewno vet Ci doradzil w czym masz moczyć łapę, ale ja Ci moge polecić baaardzo dobry środek na odkażanie ran - [B]Octenisept [/B](dostepny w aptekach bez recepty) tylko nie jestem pewna czy mozna go stosowac u psow... :hmmmm:
[/quote]

Dzięki. Może skorzystam w przyszłości (obym nie musiała...).
Na razie dostała jednak antybiotyk i środek przeciwzapalny i ma łapkę w opatrunku. No i wiadomo już, że nie jedziemy, bo do soboty to się nie zdąży wygoić, a taka mała dziurka niby :shake:

Link to comment
Share on other sites

Oj te kontuzje...:( :placz:

Czy cała reszta jest cała, zwarta i gotowa? Mam nadzieję, że już dosyc tych złych wieści o kontuzjach mamy.
A tak przy okazji: proszę poćwiczyć miły uśmiech, przyjeżdża TVP Sport podglądać zawody i nasze fantastyczne psy! Poprawić dresiki, czapeczki, psy uczesać, by się kłaki w slalomie nie kurzyły:)

:)
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][B]Ula,[/B]
ja bede jechac sama, ale tylko w niedziele.


[B]Dorota,[/B]
to nie jest ten stadion, na ktorym byly juz zawody, prawda?[/quote]


Nie, to stadion na Radziwiu:
[IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/z-5_6-04-2008/mapka.gif[/IMG]

Czyli lewobrzeżna Wisła (jak się wyjeżdża na Łąck/Kutno z Płocka)
Wjazd na stadion jest między komisem samochodowym a wiaduktem kolejowym. Stadion widać dopiero jak się skręci. Sama wiele razy tamtędy jeżdziłam i go nie widziałam, po prostu jest w najmniej spodziewanym miejscu:)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

belgunia, a co bedzie jesli taka beznadziejna pogoda utrzyma sie do weekendu? CZy na stadionie jest jakies zadaszenie?
U nas nie jest najladniej :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Przyjęłam pocztę:)


[SIZE=4][COLOR=red]Pytanko: PILNE!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Czy sa jakieś sunie majace lub spodziewające się cieczki w okolicach terminu zawodów? Dajcie dzisiaj znać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , to przełożymy je na koniec listy startowej, nie będzie bałaganu na listach startowych.[/COLOR][/SIZE]


[B][COLOR=blue]Komunikat:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Na stadionie nie ma zadaszenia, prosimy zabrać ze sobą daszki p.słoneczne (mam taka nadzieję).[/COLOR][/B]

[B][COLOR=blue]Wyżywienie na zawodach: Będziemy mieli kilka ofert kuchni na dowóz - do wglądu w sekretariacie. Ponadto czajnik oczywiście też, ale nie w samym sekretariacie tylko w budynku stadionu (niedaleko od płyty boiska ok 400 m). Proponuję zabrać termosy - będzie wygodniej.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000ff]Niedaleko stadionu jest sklep spożywczy.[/COLOR][/B]


Pozdrawiam
Dorota[/quote]

Do czego to doszło, żebym cytowała sama siebie:)
Ajsonowa, weź parasol! Ale pogoda ma być dobra!!!
No!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='belgunia']
Ajsonowa, weź parasol! Ale pogoda ma być dobra!!!
No!
[/quote]

Jak narazie zadne znaki na niebie i na ziemi na to nie wskazuja :lol:

Link to comment
Share on other sites

A tak poza tym jesteśmy spięci i gotowi :)[/quote]

[quote name='ajsonowa']Jak narazie zadne znaki na niebie i na ziemi na to nie wskazuja :lol:[/quote]

Jak to żadne??? Ja widzę conajmniej już jeden
[quote name='Rauni']Belgunia, załatwiaj [B]dobrą pogodę[/B], bo ja znowu z niemowlęciem :cool1:

Staram się jak mogę :roll: I juz prawie załatwiłam, choć slonecznie to nie będzie chyba za bardzo:
[IMG]http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/foto/pogoda.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

e, tam Dorotko co Ty mi tu jakies wykresy przedstawiasz... musicie poprostu jakies rytualy odprawic i prosic o dobra pogodę :lol: Licze na Was! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='tulasy']Dorotko !!

Z wyjątkiem upałów to my zniesiemy wszystko [SIZE=1]( choć pewnie są tacy dla których upały będą lepsze )[/SIZE].

Michał i szpice[/quote]

myślę, że upały są lepsze niż niespodziewane gradobicie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czekajcie
czekajcie
:evil_lol:

Mi sie BARDZO podobało! chciałam oczywiście podziękować WSZYSTKIM bez wyjątku! (nie będę się rozpisywać , bo wiadomo komu najbardziej dziękuję: Doroto..:loveu:)

Pozdrawiam i czekam na zdjęcia!..:cool3:

A torki ciekawe.. myślę, że były w miarę dobrze dopasowane do klasyfikacji.
No i przede wszystkim sędzia powiedział, że mamy: wyborne psy...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...