Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Dragonem to było jakoś do przewidzenia - coś mi przeczucie mówiło że wróci...

Co do powielania ogłoszeń - działa, działa - w ciągu ostatnich dni odebrałam 20tel. Niestety nikt sensowny...

Tosia jest super! Nic nie zniszczyła więc wygląda na to, że jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Z Dragonem to było jakoś do przewidzenia - coś mi przeczucie mówiło że wróci... [/quote]

To samo napisalam w poscie, ze czulam to. Nie mniej jednak jeszcze sa debaty, choc specjalnie nie licze na pozytywny ich skutek.

[quote name='doddy']Co do powielania ogłoszeń - działa, działa - w ciągu ostatnich dni odebrałam 20tel. Niestety nikt sensowny...[/quote]

Ja tez gdzies kolo 20-30 tel. w sprawie Roxy odebralam, az sie w koncu jeden konretny trafil.
Wiec przynosi to skutek.

[quote name='doddy']Tosia jest super! Nic nie zniszczyła więc wygląda na to, że jest ok.[/quote]

Dostalam meila w sprawie Tosi (kobita 43 letnia, po stracie owczarka. Wiecej nic nie wiem).
Mam problemy z poczta, wiec jak chcesz moge Ci adres podeslac.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img394.imageshack.us/img394/1008/tosiaaukcjavj5.jpg[/IMG]


a tu ciotka doddy może sobie pokorespondować - co prawda były to pytania o Foboska...ale spróbować można;) wszyscy mają dzieci:p

Pierwszy:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Cytat:
Witam, gdzie dokładnie znajduje się ten hotelik na podkarpaciu gdzie przebywa? Spotykał sie już może z innym psem, lub dziecmi? Jak reaguje. Czy nadaje się na psa w domu,a na podworku w szeregowce z niewysokim ogrodzeniem. CHodzi o agresje wobec ludzi, dzieci i innych psów? Pozdrawiam
i drugi:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Cytat:
witam mam pytanie i prosze o szczerosc! Interesuje mnie panstwa pies tylko czy on jest spokojny pytam sie poniewaz mam 4 letnia corke i nie dlogo urodze synka i potrzebuje psa ale czy do dzieci nie jest agresywny? prosze o szczerosc poniewaz nie chciala bym aby doszlo do tragedi.

Link to comment
Share on other sites

Sorry dziewczyny. Ja nie znam się na astach. Sunia jest drobna i zachudzona. Wet w książeczce wpisał ast - to co ja będę się wymadrzać. Tym bardziej, że z początku znałam ją z fotek, opisu Pawła. Jest wesoła, żywa i kochana. Pewnie gdyby miała masę i cięte uchmanta - wyglądałaby jeszcze bardziej astowo.
Ale jeśli jest cosik z nią i jej wyglądem nie tak, to żeby zwolnić miejsce dla prawdziwego asta - mogę zabrać Lolę z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9821954#post9821954[/URL]

Znaleziony amstaff pilnie szuka DT, bo trafi do schroniska we Wrocku.

Tosia i Lola szukają domów! Ciotki, pomocy w ogłoszeniach bo kolejka psów oczekujących się powiększa.

Wczoraj Sylwia odebrała Dragona - Dragon tez powoli szuka domu ale tylko ze złotymi klamkami bo Sylwia myśli by go zostawić u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Bohaterką, szukającą nowej rodziny jest sunia w typie PITBULLA o imieniu „LOLA”.
Lola jest czarna z białymi znaczeniami. Nie ma ciętych uszu.
Sunia jest młoda. Ma ok. 1,5 roku.
Dopiero zaczyna wkraczać w dorosłość i tu stracił właściciela. Już dwukrotnie...
Została porzucona. Nie jest do końca znany powód dlaczego Lola trafiła do schroniska. Można jedynie snuć, że może się znudziła, może właściciel sobie nie radził z dorastającym psem, a może wyjechał.... Każdy powód jest bowiem dobrą wymówką.
Lola znalazła nowych opiekunów, została adoptowana ze schroniska.
Jednak w niedługim czasie została znaleziona na ulicach Poznania, wałęsająca się, zagłodzona...
Niestety teraz rasa ta jest dość często spotykana w schroniskach – zbyt często! Niezwykła „moda” jaka panowała na te psy jeszcze kilka miesięcy temu, zamiast pożytku, przyniosła jedynie złe skutki i złą sławę. Mnożenie w masowej ilości, nie dbanie komu się oddaje psa, nie sterylizowanie psów i suk bez uprawnień hodowlanych itd. dziś skutkuje, że te piękne, kochające ludzi czworonogi nie mają swych rodzin a w schroniskach często zostają uśpione z powodu niewiedzy ludzkiej.
Staramy się ratować chociaż niektóre z tych psów. Szukać im odpowiedzialnych, a przede wszystkich kochających domów! Jednym z psów, którego chcemy teraz uratować jest właśnie LOLA.
SZUKAMY WIEC WYJATKOWEGO WLAŚCICIELA DLA TEJ SUNI.
Lola jest przepiękną sunią, nie jest agresywna do ludzi, dzieci a nawet zwierząt.
W charakterystyce samej rasy jest zapis, ze bullowaty jest psem bardzo łagodnym do ludzi.
Lola jest domowym psem, może mieszkać w mieszkaniu. Trzyma potrzeby, grzecznie zostaje sama.
Ponieważ wiemy, ze nie jest to pies „morderca” a wręcz przeciwnie szukamy mu odpowiedniego domu.
Szukamy domu, w którym Lola – pozna czym jest miłość, co to znaczy kochać, co to znaczy móc się bawić, szkolić i żyć jak inne czworonogi, bez obaw, ze dostanie się po głowie, gdy jego właściciel ma akurat zły dzień.
Szukamy dla niej właściciela – przewodnika – człowieka, silnego psychicznie, zrównoważonego, zdecydowanego i odpowiedzialnego.
Jeżeli ktoś chce zaadoptować pięknego psa, który będzie przyjacielem rodziny a potencjalnych złodziei będzie odstraszać wyglądem, to musi też zagwarantować odpowiednie warunki.
Pies nie jest na sprzedaż. Nie jest bowiem towarem! Jest bezpłatnie do przekazania w najbardziej odpowiedzialne ręce.
Nowy właściciel będzie musiał podpisać umowę adopcyjną, będzie musiał godzić się na sprawdzenie oferowanych przez siebie warunków dla psa przed i po adopcji, będzie musiał Lolę odebrać całą rodziną osobiście.
Lola obecnie znajduje się w okolicach Warszawy.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt: 0 501 797 018 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[URL="http://www.fundacja-ast.pl"]www.fundacja-ast.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...