Jump to content
Dogomania

[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową


doddy

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ruda76']Ale Rokiemu się chata trafiła:loveu: szkoda, ze ja cholerka nie miałam tyle szczęscia i nie chciał mnie zaden facet z takim domkiem i ogrodem:placz:[/QUOTE]

[quote name='makatka']Nie Ciebie jednej :(
Zresztą mój zamiast mnie przeprowadzić do willi z basenem wprowadził się do mojej klitki.[/QUOTE]

Hehe, cioteczki, to może my się wystawimy do adopcji, co?? Odzew murowany:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj o 24 30 czyli własciwie dzisiaj dotarłam z rudzielcami do domu. Droga była długa i uciazliwa, bo miejscami miałam scianę deszczu ale wrocilismy cali tylko chłopcy sobie pawiowali.

DZis jeden z przystojniakow pojechał juz do nowego domu:loveu: wiec został tylko jeden ale za to bardzo słodki cukiereczek:loveu:
To taki cycek, ktory chetnie pcha sie na kolana więc chyba nie muszę pisac jakiego domu szukamy......:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Lena Zet ma kogoś chętnego na szczeniaka w Cieszynie... pod czujnym okiem Tomka... Tengusia ma kolegę w pracy chyba w Katowicach... wiem, bo interesowali sie Merlinem, ale ten został wczoraj zabrany przez fajną rodzinę z Częstochowy (doświadczeni w rasie, bo mieli już amstaffa)!

Link to comment
Share on other sites

Ten chłopak od Leny Zet - jest chętny ale dopiero za 2 tyg.

Na razie szukamy domku, jak się nie znajdzie to cukierek zamieszka u niego.

Wczoraj do domu trafiła Uzi vel Zuzia - zamieszkała u Agnieszki i jej mamy na warszawskim Mokotowie.

Wczoraj zawieźliśmy do Darii Tyrona. Na razie jego nie ogłaszamy.

Link to comment
Share on other sites

Ahh moja ulubienica w koncu w domu, muszem zdjac jej ogloszenia z portali ;) Mam nadzieje, ze nowi wlasciciele pochwala sie fotkami swojej "coreczki".

Edit: Doszly mnie sluchy, ze ciotka doddy i nowi opiekunowie Zuzki beda sasiadami, wiec fotek bedzie co niemiara (taka mam nadzieje...)

Kasia czekam na PW odnosnie umowy...

Link to comment
Share on other sites

Umowe przesłałam do Sylwi... ale jak widac nie wysłała już jej mailem do Michała!
Masz mail Michała? Wyślij mi na pw to ja mu wyślę.

Agnieszka od Zuzanki pewnie zawita na forum bo jej pokazywałam wątek Zuzanki jak byłam na wizycie przedadopcyjnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Ten chłopak od Leny Zet - jest chętny ale dopiero za 2 tyg.

Na razie szukamy domku, jak się nie znajdzie to cukierek zamieszka u niego.

Wczoraj do domu trafiła Uzi vel Zuzia - zamieszkała u Agnieszki i jej mamy na warszawskim Mokotowie.

Wczoraj zawieźliśmy do Darii Tyrona. Na razie jego nie ogłaszamy.[/quote]

No to fajowe wieści z rana:loveu:

Ciotka - następny kalendarz do wysyłki - odetkałas pw czy dalej mam słac na e-mail?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Żaden z moich tymczasowiczów nie był tak przytulasto-całuśny jak Tyron :loveu: chłopak wypuszczany na dwór jest dwa razy dziennie. Ani razu nie załatwił sie w kojcu!!!! na dworze zamiast biegać i trawkę wąchać to wtula się w człowieka więc nasz spacer wygląda tak ,że nuiuniek włazi mi na kolana i tak się tulimy. Daje wszystko ze sobą zrobić. Zamknięty w kojcu płacze :placz:
Focus ma zapalenie spojówek .Trzeba zakraplać i maściować mu oczy dwa razy dziennie a chłopak tego nie lubi.Kojec to nie miejsce dla chorego psa :shake:

doddy wyedytuj post 2 odnośnie potrzeb ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...