Jump to content
Dogomania

Baileys & Honey - stafficzy Dream Team :P i Perełka [*]


Martens

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiak_kasia']A stafiki kiedykolwiek wychodzą na fotach z inteligencją na pysku, albo elegancją? :evil_lol:
Przecież to takie małe brzydkie czołgi :eviltong:[/QUOTE]

Moja rodzicielka mi zawsze powtarza, że mam psa "pięknego inaczej" :loveu:

A Cycol to mój faworyt, wielbię go jak zwykle :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamihash']Moja rodzicielka mi zawsze powtarza, że mam psa "pięknego inaczej" :loveu:
[/QUOTE]

:evil_lol:
i w tym tkwi ich urok, to jest ta półka " brzydkie, że aż ładne", aczkolwiek, ja i tak się zachwycam muskulaturą stafiorów. Taki mięśniaczek zawsze jest miły dla oka. Nawet jeżeli w pojęciu ogólnym uroda nie grzeszy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam, dla mnie staffiki mają bardzo dużo gracji, takiej lekko zbliżonej do gracji świnki wietnamskiej, ale jednak. Mam jednego w sąsiedztwie i uwielbiam na niego patrzeć, on w sumie nie idzie, on tak pociesznie tupta holując pana, który na widok zainteresowania swoim psem ma nosek coraz wyżej i wyżej... I tak sobie tuptają :)

Link to comment
Share on other sites

Jak próbują zrobić poważną albo inteligentną minę, to jest jeszcze gorzej; wychodzą jak zaaferowana żaba :evil_lol:

W sumie to aż przejrzałam fejsa, bo coś mi się kojarzyły jakieś "eleganckie" zdjęcia staffików, szczególnie takich czarnych lekkich, ale cóż, wszędzie jest ten żabi ryj, który psuje efekt :eviltong:

Honey przez sen spierniczyła się z tapczanu na stojący obok karton, zdezorientowana zerwała się na równe nogi, po czym spojrzała na mnie z głęboką urazą... Tak, to na pewno ja zrobiłam ten brzydki kawał... Cycuś też na mnie krzywo patrzy jak pada deszcz, to na pewno ten niekompetentny personel (czyli ja albo TZ) przedziurawił niebo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

szczyt śmiechu , to dostać w opisie - elegancki w ruchu :diabloti:
z całą miłością do rasy , która ma serio ogromną ilość zalet , uroku osobistego - ale sorry , eleganckie to to nigdy nie będzie ....
lub/i mam inne poczucie elegancji , fakt lubię dresy , też można nazwać to ubraniem eleganckim ... do opery się w tym iść nie da :grins:

miny i zdjęcia - temat rzeka :evil_lol:
mimiczność - na wstępie informuje każdego nowego właściciela staffika , że to chuligan z twarzą klauna , urodzony by szantażować emocjonalnie.

na minach nieszczęścia stafficzego , można zbierać grube miliony euro :diabloti:
sępiący żarcie ze stołu staffik , wygląda jak pies 30 lat siedzący w schronisku bez żarcia i budy.
wybitniejsze osobniki , potrafią też dygotać i omdlewać ...

na mnie to nie działa , ale nie jeden gość w moim domu , dostał zjebkę ... że daje się robić w balona :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Staffiki eleganckie nie są, ale dziwi mnie, jak ktoś mówi, że są brzydkie ;) Dla mnie to bardzo fajne, atletyczne, mięśniate, a zarazem sprawne, nie klocowate psy; ta krótka sierść jeszcze podkreśla ich sylwetkę; głową też mają fajną, nie jest to bezpyskowie jak u buldoga czy boksera, a zarazem fajny mocny łeb i specyficzny uśmiech ;)
Moje czasem nawet tym wyglądem mogłyby wzbudzić respekt - przez ułamek sekundy, jak usłyszą psią awanturę za otwartym oknem :evil_lol: i robią piękną bojową postawę; potem niestety czar pryska, bo po momencie zaskoczenia, zaczynają biegać po pokoju od okna do drzwi świńskim truchtem na czubkach palców, ze szczotą na grzbiecie i ogonem prawie na plecach, i tą zabójczą miną zbulwersowanej żaby (o odgłosach nie wspomnę)...

W kwestii mimiki Cycusia - nie wiem, czy już nie wstawiałam; pierwszy chłodny sierpniowy poranek ;) "Zimno, Arktyka, ja się trzęsę pod kołdrą, a ta idiotka zdjęcia robi" :evil_lol:

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/q71/1173760_576273502414356_365729003_n.jpg[/IMG]

I Handzia, jakoś z wakacji, jak już jej się głowa porządna zaczęła robić (i dalej się robi, od lipca musiałam znowu poluzować półzacisk, bo ledwo przechodził) ;)

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q81/1001688_566318300076543_1747002269_n.jpg[/IMG]

Przyzwyczaić się nie mogę do tego, że staffiki rozrastają się 2-3 lata ;) Wcześniej wszystkie psy, które miałam, w wieku roku były już fizycznie gotowe, co najwyżej odrobinę mięśnia jeszcze nabierały ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']W kwestii mimiki Cycusia - nie wiem, czy już nie wstawiałam; pierwszy chłodny sierpniowy poranek ;) "Zimno, Arktyka, ja się trzęsę pod kołdrą, a ta idiotka zdjęcia robi" :evil_lol:
[/QUOTE]

No my co 2 dni palimy w piecach więc Prośka z błogostanem na pysku wygrzewa się przy ogniu :evil_lol: Teraz za to leży w polarku pod kołderką bo pieskowi zimno... A jak ściągnęłam jej polarek to łaziła i smęciła bo jej zimno :shake:

Co do mimiki to się zgadzam... Najlepsza jest mina na nieszczęśliwego, opuszczonego pieska wraz z efektem dźwiękowym jak nie daj bosie nie zdąży piesek się wcisnąć do pokoju ze mną i jej drzwi przed pyskiem zamknę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja to nawet nie wiem jak wygląda pies, któremu zimno... Etna żyje pełnią życia dopiero przy bardzo minusowych temperaturach :diabloti: a tak to jej wiecznie gorąco :evil_lol: mały też ciągle po kafelkach się pokłada, na kanapie nie wyleży, bo za gorąco :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja mam większość piecuchów :diabloti::diabloti: Franca śpi owinięty w kołdrę , nawet w +40 :cool3:
Lalka całe życie , omija dni wietrzne i deszczowe ... już nie wspominając o śnieżnych ... wtedy kijem na dwór muszę wyganiać :shake:

Klementyna jedynie jest dzieciak gorąco krwisty :evil_lol:

sztaffiki som pszytke i jusz :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Hej rozmnażaczu :cool3: Coraz ładniejsze to Twoje suczysko.[/QUOTE]

Przecież staffiki są brzytkie :diabloti:

[quote name='Okamia']
Co do mimiki to się zgadzam... Najlepsza jest mina na nieszczęśliwego, opuszczonego pieska wraz z efektem dźwiękowym jak nie daj bosie nie zdąży piesek się wcisnąć do pokoju ze mną i jej drzwi przed pyskiem zamknę :evil_lol:[/QUOTE]

Cycuś przez swój zgryz ma jeszcze do tego efekt wydętej dolnej wargi :evil_lol: i wygląda wtedy jak naburmuszony dzieciak, który zaraz ryknie płaczem :eviltong:

[quote name='motyleqq']ja to nawet nie wiem jak wygląda pies, któremu zimno... Etna żyje pełnią życia dopiero przy bardzo minusowych temperaturach :diabloti: a tak to jej wiecznie gorąco :evil_lol: mały też ciągle po kafelkach się pokłada, na kanapie nie wyleży, bo za gorąco :evil_lol:[/QUOTE]

Ja do staffików też nie wiedziałam ;) Barył po 10 min zziajana uciekała z łóżka, w zimę potrafiła spać na gołej podłodze, a tymczasy czy pies, który trafił do mnie z łańcucha, dyszały z powodu samego faktu, że są w domu, mimo że ja generalnie mam grzejniki nastawione na 1 albo 2 w 5-stopniowej skali, i co ktoś do mnie przyjdzie, to jęczy, że mu zimno :evil_lol: Dodatkowy plus jest taki, że moja matka to zmarźlak i jak już mnie nawiedzi, to szybko ucieka :diabloti: kiedyś przyszła w zimę i stwierdziła, że posiedzi w kurtce, bo nawet nie jest jej za ciepło jak nie zdjęła :lol:

[quote name='Vectra']
sztaffiki som pszytke i jusz :grins:[/QUOTE]

Pszytke to som buldoki i wsio z brodą :evil_lol:

[quote name='motyleqq']Vectra, to dla Lalki postaw kuwetę w domu na zimę :evil_lol:[/QUOTE]

Cycuś byłby w niebie, gdyby od listopada do kwietnia nie musiał wychodzić z domu :p

Narobiłam wczoraj trochę fot, wieczorem pewnie powstawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']pal i łańcuch co najwyżej :diabloti:[/QUOTE]

TRU dogomaniak :loveu:

Martens - Prośka bez wydętej wargi wygląda żałośnie :evil_lol: Co jest serio żałosne... Dopóki się nie odezwiesz jak się odezwiesz to pies PACZY jak by doznał łaski boskiej :stupid:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wstawię wreszcie te foty bo idą tu chyba ze dwa tygodnie :evil_lol:

[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/04-2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/08-2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/06-2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/07-2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/05-2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...