Jump to content
Dogomania

Kraków ONek ,porzucony przez włascicieli , już go nie ma z nami :((


Patia

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karusiap']Oglosze nia juz sie nie przydadza:(nic juz jest nie wazne:(Judo nie zyje...zmarl rano....


a ja w tak smutnym momencie mam nadzieje,ze jego "wlasciciel" zostanie sam na sarosc,umrze z tesknoty,bo sumienie to nie wiem czy ma...

Judo serce peka
[*]badz juz szczesliwy....[/quote]

straszne:-(:-(:-( te piękne, cierpiące, tęskniace oczy....
[*]
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

Judo, biegaj szcześliwie za TM(*). Niestety nie udało Ci się doczekać prawdziwego domu i kochającego przyjaciela :-( Czekałeś na kogoś, kto zranił Cię najbardziej, kto zostawił nie oglądając się za sobą... Ale już będzie tylko lepiej...

"Właścicelowi" gratuluje odpowiedzialności i zyczę takiego samego losu, albo i gorszego... Żeby mu serce pękło a wcześniej długo cierpiał...

Link to comment
Share on other sites

Judo (*) :-(:-(:-(
Tak bardzo mi przykro...

A ja miałabym ochotę z "tym kimś" porozmawiać, załatwić to tak, żeby "ten ktoś" doznał czegoś podobnego, żeby uświadomił sobie jak wielką krzywdę mu wyrządził, żeby poczuł się tak jak ten biedny psiak, który tylko na niego czekał..., który tak bardzo tęsknił... Niestety nie potrafię nazwać "tego kogoś" człowiekiem...

Link to comment
Share on other sites

Nie ujawniałam sie,ale nosiłam banerek Juda od poczatku,tez szukałam mu domu na moim terenie-to zdjęcie ,kiedy płacze,.....on umarl-a byl chory na uleczalna chorobę : tesknotę za człowiekiem.U nas -swieci piekne słońce-a dla tego psa juz tylko ciemnosc,nie zmartwypowstanie,stracil całe swoje 100% istniena-TO KONIEC!!!. Ja niestety nie potrafię uwierzyc w żaden TM. [B]Z CAŁEGO SERCA NIENAWIDZE TEGO CZŁEKOPODOBNEGO GADA. I mam tylko nadzieję,ze kiedy starość zamknie go w" celi smierci"-NIKOGO nie będzie przy nim...żadnej ludzkiej dłoni, zadnego psiego pyska[/B]...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']ja bym mu wysłał powiadomienie o tym że Judo odszedł z tesknoty za nim... ciekawe jak by sie poczuł...[/quote]
Facet wie... ale nie wzruszyło go to... powiedział, że jakby nie odchodził długo to można go dośpić... ale nie trzebabyło... to był moment.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Facet wie... ale nie wzruszyło go to... powiedział, że jakby nie odchodził długo to można go dośpić... ale nie trzebabyło... to był moment.[/quote]

ja mam nadzieję że on tez odejdzie niedługo a jak nie to może ktoś go uśpi:mad::mad::mad:
tylko człowiek potafi być taka kreaturą i tylko pies potrafi kochać bezgranicznie , do końca zycia , bez względu na to co go spotka ze strony człowieka...

...ech a mało brakowało a [B]Judo [/B]byłby u nas...:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...