Jump to content
Dogomania

Amstaff Fobos szuka domu. 2-gi rok w hotelu.


Frotka

Recommended Posts

Ponieważ Murka w najbliższym czasie jedzie do kliniki w Lublinie transport psa przez nas odpada. Proszę żeby osoby, które przyjadą po Fobka ustaliły jakiś dzień-dwa wcześniej godzinę przyjazdu, żebym mógł być w domu. W razie jakiegoś nagłego przypadku, kiedy trzeba by było przełożyć termin, będę natychmiast informował, dlatego przydałby się też kontaktowy numer na komórkę. Proszę też żeby transportujący psa mieli 2 egz umowy adopcyjnej, podpisane przez osobę która przejmuje odpowiedzialność za Fobosa, żebym mógł go prawnie przekazać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oczywiście. Będzie to najprawdopodobniej piątek. Więcej będa mogła powiedzieć jutro. Osoba która przyjedzie po psa będzie miała umowę. Z uwagi na to, że Fobos jest w tej chwili wpisany w gminie na Ciebie dopilnujemy też, żeby również w gminie doszło do przepisania psa na mnie, tak żeby kwestia odpowiedzialności za psa była jasna. Jeśli chodzi o miejsce u mosii to o ile zgłosi do jutra ktoś kto zadeklaruje wpłaty miesięczne w kwocie 150 zł (bo tyle brakuje) to równie dobzre może to być mosii. Na razie deklaracje obejmują andzia + jolly + ja = 450 zł.

Link to comment
Share on other sites

Ja podtrzymuję deklarację jeśli pies trafi do mosii. Nie bylo mnie, więc nie mogłam się dopisać.
Niesmacznie się czyta tę dyskusję i raczej mam ochotę napisać, że i ja znikam z tego wątku ale Fobosa szkoda.
Nie deklaruje konkretnych kwot, wszystko zależy od potrzeb i możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Szermanem. Da mi znać dziś późnym wieczorem kiedy można odebrać Fobosa.

Jeśli do czasu wyruszenia mojego transportu z Krakowa będzie deklaracja co do brakującej kwoty i transport do mosii i jeśli Szerman będzie chciał czekać na ten transport to podtrzymuję gotowość płacenia 200 zł miesięcznie na hotel u mosii.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Czyli mamy jasność co do tego,że Fobos jedzie do Krakowa. Dzwonię do Szermana ale nie odbiera, widocznie jeszcze nie wyszedł z Kiliniki. Nagrałam się na sekretarce i będę się z nim kontaktować do skutku.

Link to comment
Share on other sites

Szerman nie odpowiedział jeszcze na moj sms ale myślę, że można już ogłaszać asta ze zmienionymi danymi:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

012 637 48 79

Prosiłam już o to krakowskich wolontariuszy. W weekend będziemy drukowac plakaty z ogłoszeniami. Poproszę tez Foksię i Dżekusia o miejsce na ogłoszenie w gazecie.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam jutrzejszy odbiór i uregulowanie końcówki Fobosowego długu. Jeszcze Wam nie dziękuję za przechowanie Fobosa, bo jeszcze go nie wzięliśmy ale już [SIZE=4][COLOR=red][B]dziękuję andzi za Allegro. [/B][/COLOR][/SIZE]

Staramy się wydawać psy w Krakowie i okolicach więc jeśli z ogłoszenia zgłosi się ktoś z innego miasta to będę kierować do Ciebie i Doddy.

[B][SIZE=3][COLOR=red]Dziękuję też wszystkim którzy składali się na pobyt Fobosa u Murki.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[SIZE=1][COLOR=black]Od jutra, tak jak deklarowałam koszty utrzymania psa biorę w całości na siebie.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, moja pomyłka. Mam na ścianie kalendarz z 3 kolejnymi miesiącami i policzyłem dni od 27 do pierwszego piątku lipca (czyli do 4). W ten sposób urwałem z pobytu Fobosa 2 dni (pierwszy piątek czerwca to 6.06). Powinno być 120 zł.

Link to comment
Share on other sites

Przed momentem przekazałam 2 egzemplarze umowy adopcyjnej, 120 zł, i dokładne wskazówki co do trasy, które wcześniej przekazał mi Szerman osobie która wyjeżdża jutro po psa plus poprosiłam tę osobę, żeby była dokładnie między 11 a 12. Foksia i Dżekuś zarezerwowała nam miejsce w hotelu.

Umowa ma bardzo prostą treść - przekazanie własności psa i odpwiedzialności za niego. Szerman, jeśli chcecie coś tam dodać to daj mi proszę znać przez Pw jeszcze dziś, ewentulanie jutro podpiszesz umowę na Waszych warunkach z osobą która odbierze psa a ja sobie ją potem przepiszę na mnie na tych samych warunkach i odeślę do Was pocztą.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na dalsze relacje, jak juz Fobos bedzie w hotelu.

Fobos nie jest mi obojetny a wrecz przeciwnie. Szkoda, ze nie mogl z Szermanem zostac. Czuje, ze mimo wszystko, powstala miedzy nimi wyjatkowa wieź.:-( Wiem,ze nie kazdy moze miec kazdego psa, ktorego spotka na swoje drodze:-(
Dziekuje Ci Szerman i Murko. Fobasa nie powierzyla bym, mimo wszystko, w inne rece niz Wasze.

[SIZE=3][B]Frotk, bardzo,bardzo Ci dziekuje,ze podjelas sie odpowiedzalnosci za dalszy los i zycie Fobosa!![/B] [/SIZE]
Mozesz liczyc na moja pomoc. Ten pies, ast, zlamał zapewne nie jedno serce.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Fobos dojechał. Foksia i Dżekuś czekała na niego w hotelu z kolacją. Podobno bardzo dobrze reagował na ludzi a niezbyt dobrze na psy które przechodziły koło jego boksu. Na wybiegi i spacery będzie chodził oczywiście pojedynczo. Przekazałam wolontariuszom, że Szerman prosił o zakładnie kagańca podczas spacerów. W hotelu nie ma kagańca w rozmiarze asta ale niedługo będzie, z uwagi właśnie na Fobosa.

[B][SIZE=4][COLOR=red]Murko, Szerman - bardzo Wam dziękuję.[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

:p a ja dowiedzilam sie od P.Iwony(ktora go wiozla do Murki), ze Fobos jest wrecz maly:crazyeye:-a ze zdjeci wyglada na takie ho,ho,ho chlopisko..jak to pozory mylą;) W malym ciele wielki duch, chyba jednak nie??:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...