Jump to content
Dogomania

maleńka Lusia - ODNALEZIONA - .... i ma swój dom.


Frotka

Recommended Posts

Fiziu, przesłodkie są te psineczki, że też ludzie nie ma litości nad takimi słodzinkami :placz::placz::placz::placz::placz:

Nie, ja nie mogę, nie wyrabiam. Chyba muszę przez jakiś czas nie wchodzić na dogo. Tyle nieszczęścia, bólu spowodowanego głupotą i brakiem odpowiedzialności tych niby najmądrzejszych. Skur...........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elik']Fiziu, przesłodkie są te psineczki, że też ludzie nie ma litości nad takimi słodzinkami :placz::placz::placz::placz::placz:[/quote]

A ta ruda to piekność.
Lusia może to i dobrze, nie dla ciebie koszyk, nie będziesz breloczkiem do ozdoby roweru. Może to allegro sie odezwie.

Link to comment
Share on other sites

Koszmar :angryy: :angryy: :mad::mad::mad:,powinna zwrócić za te 120 km.Całe szczęście,że lusia nie trafiła do niej,bo by się potem okazało np.,że nie lubi jeździć w koszyku i co ??:mad: Całe szczęście ,że niunia nie rozumie :-(
Dobrze,że jest jeszcze ten zapasowy domek :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Fizia-ten rudy piesek ,nie jest do adopcji :shake:w tym stanie nie mozna adoptowac ,bo moze dojsc do tragedii(ucieczka)Dlatego nalezaloby go zabrac do DT i oswajac stosujac podwujne zabezpieczenie.W schronisku stan psychiczny sie tylko pogorszy.:placz::placz::placz:
Ten piesek wg.mnie potrzebuje od "wczoraj"domu zastepczego i to jest SOS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Fizia-ten rudy piesek ,nie jest do adopcji :shake:w tym stanie nie mozna adoptowac ,bo moze dojsc do tragedii(ucieczka)Dlatego nalezaloby go zabrac do DT i oswajac stosujac podwujne zabezpieczenie.W schronisku stan psychiczny sie tylko pogorszy.:placz::placz::placz:
Ten piesek wg.mnie potrzebuje od "wczoraj"domu zastepczego i to jest SOS[/quote]

Faktycznie ma potwornie przerażone oczy, no nie mogę bo łzy mi lecą :placz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]LOVEFIGARO w Tobie nadzieja[/B][/COLOR] :loveu:

Żeby babsztyl nie zawracał głowy, to Lusia już dawno grzałaby doopkę w porządnym domku.

Rozwaliła mnie ta baba. Chętnie bym jej przywaliła i to czymś ciężkim. :mad::mad::mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Słuuuuuucham?!????!!!!
Czy to jakieś żarty?
JA chyba nie wytrzymam! Czy to znaczy ze z adopcji Lusi nici?????
Co to za baba? Przecież to był pewniak!!
O matko, az sie poplakałam.. POjechała, obejrzała i nie zabrała?????
Zostawiła ja w tym slamsach???
No k... nie wierze!!!
A ta ruda biedula to skąd się tu wzięła??? Boże, dziewczyny, nie wklejajcie takich zdjęć, bo to nie na moje nerwy.. Ja mam tylko dwa pokoje, a chciałabym pomieścić tu wszystkie..
Macie jakieś propozycje??? Gdzie przebywa teraz Lusia? A gdzie ta ruda bidula?

Link to comment
Share on other sites

a ja wcale nie jestem w szoku. standardowe to jest. do swarzędzkiego schroniska ludzie sie zachowują jakby zaraz linijke z kieszeni mieli wyciągnąć. Typowe.. już się tego naoglądałam.

Dobrze, że w Polsce nie ma pozwolenia na noszenie broni. To nie Ameryka. Bo już połowy Polski by nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka'][B][SIZE=4]Lusia nadal szuka domu.[/SIZE][/B] Karina pojechała dziś specjalnie z Warszawy, 120 km, żeby ją wyadoptować. Pani z Buska przyjechała ale stwierdziła, że Lusia jest większa niż myślała i nie mieści się do koszyka, który możnaby umieścić na rowerze a ona potrzebuje psa który jeździłby w koszyku na wycieczki rowerowe.[/quote]
dodam tylko jedno-ludzie są zdrowo walnięci...to była wersja cenzuralna.a udana adopcja to jak los na loterii.a takich LUŚ w okolicy multum:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lovefigaro']Dziewczyny, dostałam dziś na konto 30zl...
Nie wiem od kogo... To było chyba na transport Lusi.. To co, jedziemy po nią??[/quote]

Jasna sprawa, gdyby nie ta karykatura człowieka, Lusinka już dawno byłaby u Ciebie.
Jeśli więc nadal możesz, przygarnij ją :calus:

A takim padalcom, jak ten babsztyl z rowerem: :ak-shot::ak-shot::ak-shot:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka'][B][SIZE=4]Lusia nadal szuka domu.[/SIZE][/B] Karina pojechała dziś specjalnie z Warszawy, 120 km, żeby ją wyadoptować. Pani z Buska przyjechała ale stwierdziła, że Lusia jest większa niż myślała i nie mieści się do koszyka, który możnaby umieścić na rowerze a ona potrzebuje psa który jeździłby w koszyku na wycieczki rowerowe.[/quote]

Kto zna rozmiary koszyków do roweru? może potrzebne będą wymiary bagażników aut, szerokości siedzeń w samochodzie itp...
Skoro to jest kryterium adopcji psa... (Jakby nie mogła założyc wiekszego koszyka.)
Może trzeba podawać wymiary psa? wysokość od spodu poduszki do końca ucha, długość od czybka nosa do końca ogona, wagę itp...:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Choć właściwie, to już się temu nie dziwie, po tym, jak kiedyś jedna damulka wybierała yorka pod kontem dopasowania go do koloru kolczyków. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

:-(:-( Matko jedyna...siedzę jak na szpilkach, bo weszłam na wątek jak miałam 5 minut zajęć między zajęciami i zobaczyłam tylko duży napis, że z adopcji Lusi nici...i nie mogłam od godziny tu zaglądnąć...no co za sytuacja...wierzyć mi się nie chce..
Ale wiecie co, może to dobrze, że się teraz to okazało, a nie za klka dni Lusia znalazłaby się znowu na ulicy albo w schronisku.

No szkoda straszna....:-(


Ps. Co do Rudej ze schroniska w Kłomnicach koło Częstochowy, to Truskawa i Zuza, które są tam wolontaruszkami pisały, że Ona strasznie się boi, że inne psy podchodzą, żeby je głaskać, a Ona siedzi cały czas w kąciku. Podobno jest trochę dzika - jak określiła Truskawa, ale myślę, że przy odrobinie ciepła i miłości mógłby z Niej być fajny psiak.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68576&page=45[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']lavefigaro-ciagle nie rozumiem ,dlaczego piesek nie spi na Twojej kanapce w Mosine?:shake:[/quote]

Ja mieszkam w Poznaniu.. ale fakt - marzy mi sie dom w Mosinie..:cool3:
Właśnie się dowiedziałam, ze jutro prawdopodobnie z Krzyczek wydadzą Daisy.. Tak więc, jesli uzbieramy na transport to jutro mozemy zabrac obie..
Trzeba sie tylko dowiedzieć, co z tym facetem z allegro.. Czy juz cos wiadomo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...