Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

[quote name='Hakita'][FONT=Verdana]Gdyby w tym stanie trafił do domu i był dalej leczony, decyzja o eutanazji nadal byłaby rozważana…[/FONT][/quote]
ale: po pierwsze takiego domu nie ma, który poświęciłby dla Czarka wiele czasu i zainteresowania ( że nie wspomnę o pieniądzach), po drugie ewentualny dom musiałby się liczyć z tym, że po, może być krótkim czasie, psa nie będzie ( i na dokładkę trzeba mu pomóc odejść w spokoju= emocje + koszty)
[quote name='HaKITA']
[FONT=Verdana]Dlaczego ten pies wykazuje radość i chęć życia?[/FONT]
[FONT=Verdana]Czaruś cierpi i to bardzo, ale nie okazuje swojego bólu…[/FONT]
[FONT=Verdana]Niektóre psy takie są…[/FONT][/quote]
Tak sobie myślę, z doświadczenia, że psy po prostu w większości takie są.... Nie okazują bólu, bo życie jest zbyt krótkie i czasami piękne, żeby się tym przejmować ( nie tylko dla psów, ale i dla nas, i tacy ludzie też się zdarzają...chociaż rzadziej niż wśród zwierzaków...).
Miałam ukochaną ON-kę - po dwóch pierwszych latach przeżytych w koszmarze bicia i głodzenia trafiła do nas i żyła sobie w spokoju osiem lat... i "raptem" okazało się, że ma rozsiany proces nowotworowy w brzuchu ( guzy w jelitach, wątrobie, śledzionie, nerkach, macicy...) - ja, lekarz od ludzi, przeżyłam koszmar - jak to możliwe, że wcześniej nie było żadnych objawów????, żadnych manifestowanych w ten czy inny sposób, dolegliwości???? ( bo nie było!!!)

Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie - jeśli nie znajdzie się odpowiedzialny dom dla Czarka ( i to w ciągu najbliższych powiedzmy 7 dni = do decyzji Petera) - humanitarnym wyjściem będzie pozwolić Czarkowi odejść ....po, na przykład, cudownym długim realnym spacerku w lesie.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='czarok']O zdrówku zapomnij :-( i nie piszę po to, że dołować, ale żeby [B]UŚWIADOMIĆ[/B] - [B]NIE MA LEKARSTW NA CHOROBĘ CZARKA[/B] :-(:-(:-([/quote]

Szans na wyzdrowienie nie ma,ale są szanse, że ostatnie dni mógłby spędzić ,będąc kochany i rozpieszczany.I o to przynajmniej mnie chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Doda, nie myśl o tym w ten sposób... Dopóki stan Czarusia bardzo się nie pogorszy i dopóki nie będzie bardzo cierpiał, zrobimy wszystko, żeby był szczęśliwy i miał wygody... Gdyby sprawy przybrały zły obrót...:-( Ale będziemy walczyć o Czarusia do końca...Lepiej módl się - każda pomoc się przyda..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']Doda, nie myśl o tym w ten sposób... Dopóki stan Czarusia bardzo się nie pogorszy i dopóki nie będzie bardzo cierpiał, zrobimy wszystko, żeby był szczęśliwy i miał wygody... Gdyby sprawy przybrały zły obrót...:-( Ale będziemy walczyć o Czarusia do końca...Lepiej módl się - każda pomoc się przyda..[/quote]


Wiem, ja tez sie bardzo ciesze ze trafi do domku. Do hakity jedzie czy nie? bo niewiem do kogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Wiem, ja tez sie bardzo ciesze ze trafi do domku. Do hakity jedzie czy nie? bo niewiem do kogo?[/quote]

Kochana.......
Kobieta o wielkim sercu zapewni mu kochający domek, a tą dobrą Duszyczką jest [B]Maggiejan[/B]...:loveu::loveu::loveu:
A ja z moją Wetką będziemy pomagać, jak tylko będziemy mogły...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...