Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymamy za Was kciuki no i za nowy domek w Poznaniu!!!
maggiejan - podaj mi w tym tygodniu na priva nr konta - jak tylko dostanę pensję to wpłacę coś dla Czarusia!!!

Ogromne wirtualne Buziaczki!!!:buzi::buzi::buzi:

No i wiele spacerków Czarusiu z nowa właścicielką :painting::painting:

Link to comment
Share on other sites

Ja w tej chwili wróciłem , bardzo mi było miło poznać Elzę i jej męża , Czarusia przekazałem w dobre ręce i mam nadzieje że już dojeżdżają do Poznania ;)
Teraz go czeka wizyta u Weta ,Hakito dziękuję za pomoc ;) A tobie Gosiu życzę by Czaruś się zadomowił u ciebie , to że będzie miał dobrą opiekę to wiem , pozostaję wierzyć w cud , ale i takie się zdarzają :loveu:
I oczywiście apeluję o wsparcie Gosi , jak osobiste tak finansowe :help1::help1::help1:

Link to comment
Share on other sites

No więc, Czaruś już u mnie. Elza i jej mąż przywieźli go do Poznania (ogromnie dziękujemy :loveu:). Na Czarusia w klinice czekał komitet powitalny w składzie: Hakita, jej wetka i Brysia (dziewczyny: :buzi:).
Czaruś jest pieskiem niezwykle żywotnym, wszędzie go pełno, wszystko musi sam obejrzeć, powąchać. Zwiedził w klinice wszystkie kąty. Omówiłyśmy szczegóły dotyczące opieki nad Czarusiem, w tym cewnikowanie. Mam ogromną tremę, lepiej żebym sobie poradziła ;).
Byłam z Czarusiem na spacerku. Pierwszy kilometr przebiegł galopem, ja zanim w charakterze latawca :evil_lol:, ale potem było już spokojnie. Dochodzę teraz do siebie, bo niestety kondycja już nie ta...:evil_lol:
Dziękuję wszystkim za pomoc finansową, rzeczową i moralną.
Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...