Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem, jak mi umknął wątek czarującego Czarusia :( Zdębiałam jak przeczytałam treść postów, bo w tytule nic nie zapowiadało najgorszego. Maggiejan, ja wiem, jak to boli, większość z nas tu przeszła przez to. Tak bardzo mi przykro, nie wiem co napisać. Mi w podobnej sytuacji pomógł czas. Długo bolało, dzisiaj smutno, jak myślę. Maggiejan, myślę o Tobie ciepło, trzymaj się kochana. A ty Czarusiu, jesteś w końcu absolutnie zdrowy i ciesz się swoim drugim życiem..........

Smutek :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam że pamiętacie o nim...
Ja naprawdę z trudem dochodzę do siebie, jeszcze nie dotarło to do mnie...
Nic nie zapowiadało, że tak się to skończy, on na naprawdę chorego wyglądał może 3-4 dni...
Sprzątałam dzisiaj jego rzeczy i nie mogę uwierzyć że już mu się nie przydadzą...

Link to comment
Share on other sites

Hejka.
Przeczytałam na jednej ze stronek ze pewien pan potrzebuje pomocy finansowej dla swojego pieska.
W ogłoszeniu pisze ze Saba jest 4 miesięcznym, rottweilerem. Kilka dni temu dostali złą wiadomość na temat psa. Otóż pupilek cierpi na obustronne nadwichniecie stawów biodrowych. Sunia potrzebuje kosztownej operacji i rehabilitacji. Koszt samej operacji to 2500zł, jest to suma bardzo duża, a wyobraźmy sobie jak dojdą koszty rehabilitacji i leków. Saba jest kochanym członkiem rodziny pana Tomka i prosi o jakiekolwiek wpłaty, nawet te najmniejsze na rzecz pieska.
Podaje numer konta, gdzie mozną wpłacić pieniadze na Sabe.
Tomasz Justka BNP Paribas Bank 98 1600 1462 0008 5594 0595 4011

link do ogłoszenia o Sabie: [url]http://www.tcz.pl/index.p...le=POMOZ-SABIE-[/url]
Daje tu bo jak napisąłam to jeszcze sie nie pokazało, a na prawde piesek potrzebuje pomocy. Widze ze tu ludzie wpłacaja pieniadze na rózne leczenia, moze i temu też pomorzecie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Małgosiu, jak się czujesz? [/QUOTE]
Dziękuję, czuję się tak sobie, po prostu nie myślę o nim... Kiedy przypomni mi się, że on nie żyje czuję się tak strasznie jakbym to słyszała pierwszy raz, ciągle ten szok i niedowierzanie... Wiem, że minęło sporo czasu, ale jeszcze to co się stało nie dotarło do mnie...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...