Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki - POTRZEBNY LEK lub WSPARCIE FINANSOWE


Recommended Posts

Nie chciałem nic o tym tutaj pisać, żeby nie zapeszyć, ale i tak nie wyszło :(. Mianowicie miałem jutro jechać służbowo do Wrześni (koło Poznania) na dwa dni i chciałem przy tej okazji odwiedzić Czarusia i jego Małgosię, ale niestety dzisiaj wyjazd został odwołany :(. Mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie ustalony kolejny termin i że nie wyznaczą innej osoby...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']to wiedzą przede wszystkim mamy, Doda ma to jeszcze przed sobą ;)
ja tez już to znam:evil_lol:
najpierw z miski- raz mnie a raz pieskowi, a potem moje dziecko wykradało kiełbase z lodówki, siadało okrakiem na psie i raz psu, a raz sobie....:diabloti:[/quote]

Moje dziecko tak jadało lizaki........z jednej strony ja z drugiej pies. Odkryłam to dopiero na spacerze, kiedy kupiłam dziecku loda. Zuzia bez chwili wahania wyciągnęła raczkę do psicy, a ta usiadła i zaczęła z maszczeniem lizać z drugiej strony. Od razu widać bylo, ze ćwiczone wielokrotnie......
Mnie zatkało, ludzi wokół chyba też....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kazoo']Nie chciałem nic o tym tutaj pisać, żeby nie zapeszyć, ale i tak nie wyszło :(. Mianowicie miałem jutro jechać służbowo do Wrześni (koło Poznania) na dwa dni i chciałem przy tej okazji odwiedzić Czarusia i jego Małgosię, ale niestety dzisiaj wyjazd został odwołany :(. Mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie ustalony kolejny termin i że nie wyznaczą innej osoby...:shake:[/quote]
Może następnym razem się uda. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Mamy pierwsze wpłaty z allegro cegiełkowego :multi:

Stan finansów Czarusia: 298,15 zł + allegro cegiełkowe

Pani Ewa z Marek 23,50 zł
Pani Małgorzata ze Skwierzyna 30 zł
Pani Ewa z Radomia 20 zł

Razem: 371,65 zł

Wydatki:
Dalfaz 18,31 zł
Augmentin 22,45 zł

Pozostało: 330,89 zł

Dziękujemy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

A tu się wesoło zrobiło......:lol:

Czaruś we wtorek jedzie na kolejne badania, trzymajcie kciuki by wyniki były jeszcze lepsze od ostatnich............!!!!
Swoją drogą będzie opis możliwy po łacinie, jak również odpowiedź na pytania ze strony niemieckiej, ale prosimy o czas.......;)

No i mamy pewną wspaniałą osobę z Allegro (która nas podczytuje ;)), a która postara się załatwić recepty na Minirin oraz przekazuje kilka rzeczy na bazarek dla Czarusia....:loveu:
Dziękujemy.................:Rose:

Link to comment
Share on other sites

A u Czarusia narazie bez zmian. Humor mu dopisuje jak zwykle. Je trochę mniej, bo sadełko urosło. Pije i siusia w rozsądnych granicach.
Spuszczam go już codziennie w parku, przychodzi na wołanie, jest grzeczny. Jedyny problem, że obszczekuje ludzi, kiedy jest na dworze na smyczy. Za to w domu jak aniołek - wpuści każdego:evil_lol:

AniuAniołku - dziękujemy za pomoc.:lol:

Co dolega Twojemu pieskowi?

Link to comment
Share on other sites

na narośl na boku takie guzowate cholerstwo i zbyt szybko rośnie a jego serducho już nie jak u młodzieńca i trzeba będzie uważać z narkozą to już jednak 13 lat mu strzeliło ,ale na szczęście wewnętrzne organy są w bardzo dobrym stanie zobaczymy co będzie w ten patek :-( na szczęście mogę przy nim być cały czas u weta

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]witam wszystkie wspaniałe osoby ;-) zdjęcia do bazarku i info co do recept wstawię w niedziele , bo w piątek jadę z moim 13 letnim owczarkiem na zabieg i trochę jestem przerażona .rozpuściłam wieści ze potrzebuje taki lek a teraz tylko podzwonię kto go wypisze:roll:[/QUOTE]

Aniu, Aniele to Ty.........???!!! :)
Aż mi serce drgnęło....;)

Trzymam najmocniej jak mogę kciuki za Twoją Psinkę...
Wiem, co to znaczy, ponieważ mój Neruś również ma 13, a nawet prawie 14 lat........

Link to comment
Share on other sites

Dogo wczoraj tak muliło, że nie dało sie wejść...:shake:

AniuAniele, ja też trzymam kciuki za Twojego pieska.:kciuki:

Mamy mały problem z wynikami moczu Czarusia. Dzwoniłam do laboratoriów ludzkich i żadne nie chce przyjąć moczu psa :roll:. A na moje pytanie "Dlaczego?" odpowiedź: "Bo nie":mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Stan finansów Czarusia: 330,89 zł +

Ziutabene 400 zł - bardzo Ci dziękujemy, Marysiu:loveu:

Allegro cegiełkowe:

Lublin-ka 10 zł :loveu:
Ania z Bytomia 10 zł :loveu:

Razem: 750,89 zł

Wydatki:

GENTOS (Lek homeopatyczny) 25 zł

Pozostało: 725,89 zł

Przyszłość Czarusia na najbliższe 6 tygodni zabezpieczona :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggiejan']

Mamy mały problem z wynikami moczu Czarusia. Dzwoniłam do laboratoriów ludzkich i żadne nie chce przyjąć moczu psa :roll:. A na moje pytanie "Dlaczego?" odpowiedź: "Bo nie":mdleje:[/quote]

No to nie mów,ze to mocz psa,tylko oddaj na swoje nazwisko,a potem zaznaczysz.Nie rozumiem tego,u nas nie ma z tym żadnego problemu.Każde labotaroium prywatne zrobi.

Małgosiu,super,ze Czaruś ma sie dobrze i jest nadzieja,ze bedzie funkcjonował w przyszłości.
Mam tylko pytanie,czy nadal szukamy dla niego domku?Nie mam czasu śledzic zaległości w topiku,a w nazwie widnieje,ze ma wspaniały dom.
Pytam,bo jeśłi Czarek jest u Ciebie tymczasowo,to mogę się za domkiem odpowiedzialnym i dobrym rozeznać.
A na razie uściski dla Ciebie i mizianka dla Czarka..Oczywiscie dla suni też...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Edytko, spróbuję zrobić z tym laboratorium tak, jak radzisz.

Co do domu dla Czarusia to sprawa jest skomplikowana. Bardzo chciałabym go zatrzymać, bo jest kochany i mądry, ale mam poważny problem mieszkaniowy i nie wiem, czy jest szansa, aby go szybko rozwiązać :shake:.
Gdyby znalazł się dobry, kochający domek dla Czarusia, który napewno dbałby o niego i zapewnił mu szczęśliwą resztę życia (mam nadzieję, długiego) to pewnie z bólem serca oddałabym go. Gdyby jakimś cudem udało mi się znaleźć mieszkanie to raczej zrobiłabym wszystko, aby Czaruś u mnie został. Edytko, jeśli znajdziesz dla Czarusia naprawdę dobry domek to dla jego dobra będziemy musieli rozważyć mozliwość oddania go.:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...