Jump to content
Dogomania

Galeria - nasze przegubowce (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


anetta

Recommended Posts

O, Viz w W-wie :multi:
Moge byc nieco zalatana, ale dla znajomych z dogomanii, zawsze troche czasu sie znajdzie ;)

Szantina, bede do Ciebie dzwonic. Mozemy sie wstepnie umowic na pierwszy wrzesniowy weekend, bo na smierc zapomnialam, ze w nastepny weekend mam wystawe w Bialymstoku z Shih.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej dziewczyny,a kto się nie trząsł na pierwszych wystawach?Ja do dzisiaj mam taki amok,że nie wiem kto koło mnie stoi:evil_lol: Tylko z Carellim idę nieco wyluzowana,bo on sie sam wystawia i ma w nosie moje trzęsionki:evil_lol: A jak popatrzy na mnie tym swoim wzrokiem to zaczynam wymiękać:loveu:
A w Toruniu mam w klasie Ajaxa:evil_lol: W młodzieży idzie jego syn Agent,w suniach mł.z Carmelą idzie Adżanta z Kasztanowej Chatki,więc może być ciekawie.Na sama myśl latają mi łapki:evil_lol: Sama sobie narobiłam konkurencji.:evil_lol:
Amiśka,to moja ulubiona fotka"latające uszy"!Trzymamy łapki!:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']czy u wszystkich w tym roku rodza się sami chłopcy?
Bo ja oczekiwałam suczek, a tu... trzy siusiaki.[/quote]
Chłopaczki siusiaczki są śliczne :loveu: ,mimo panującej tendencji mój SANTORINI przyczynił się do zwiększenia populacji dziewczynek. Za jego sprawą 2 tygodnie temu na świat przyszło 2 synusiów i 4 córeczki

[IMG]http://foto.onet.pl/upload/19/14/_623435_n.jpg[/IMG]


a to jeszcze kilka fotek z międzynarodówki w Sopocie:wybitnie obiecująca i wyjądkowo słodka DEEDEE Słodki Urwis


[IMG]http://foto.onet.pl/upload/25/74/_623432_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto.onet.pl/upload/9/24/_623433_n.jpg[/IMG]


Powodzenia w Toruniu 3mamy łapki za wszystkich wystawiających i wystawianych

Link to comment
Share on other sites

Andzka,dzięki za foto DEEDEE!
Santorini ma piękny debiut jako ojciec:loveu: 6 parówek to jest coś!Oj,chyba sie nie sprawdzą przepowiednie niektórych malkontentów,że rasa na wymarciu:evil_lol: Niech rosną zdrowo:iloveyou:
KALINA Twoja sunia to prawdziwa modelka!Ile w niej czaru i dostojeństwa:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kalina,nie grymaś:cool3: Chciałabym mieć tak ....zwarty profil i tyle radosnego uśmiechu co Twoja sunia:loveu: A tu człowiek musi się spinać do fotek,podnosić podbródek i uważać na uśmiech,bo mu kurze łapki oczy zamykają:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']
Santorini ma piękny debiut jako ojciec:loveu: 6 parówek to jest coś!Oj,chyba sie nie sprawdzą przepowiednie niektórych malkontentów,że rasa na wymarciu:evil_lol: [/quote] Dzieciaki podobno otworzyły już oczka!!!! A co do SANTORINI .... to mam nadzieję, że pójdzie w ślady brata CARELLEGO. Z drugiej strony jak patrzę na szczeniaczki Arielki ( np.DEEDEE albo DEXTERA) to nie mogę doczekać się ojcowskiego debiutu BENSONA :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ale piekne dzieciaczki, az milo popatrzec :loveu: No nie powiem, troche zazdroszcze takich kuleczek. Minelo troche czasu odkad w moim domku goscil szczeniaczek :)
Aaaaaa! Ja juz mam stresa przed jutrzejsza wystawa :roll: Przygotowania pelna para, oczywiscie boje sie, ze czegos zapomne. Zrobilam sobie nawet liste. Ale ja - jak to ja nawet na liscie moge zapomniec czegos umiescic :lol: Grunt, zebym psa nie zapomniala!

Link to comment
Share on other sites

Och...wrocilam ,ale byly super zawody :lol: :lol: naprawdę super ,pogoda piękna wymarzona ,stadion pokazowy:lol: czyściutki bardzo zadbany,Pani Sędzia bardzo dobra,spokojna i sprawiedliwa:lol: ....no i ....
Towarzystwo biegające i kib ice wspaniali ,
bylo bardzo dużo dogomaniaczek z jamnikomanek poznalam martavantos:lol:
a wyniki-moja ZINKA z Końskiego Raju w swojej klasie wzrostu wzięla wszystko:lol: dostala piękne pucharki ,rozetkę ,namiocik na wystawy :lol:
i dużo torebi torebek karmy!:loveu: zdjęcia będą póżniej:lol:


kalina M witamy:lol: masz przepiękną jamnisię w mojej ulubionej dziczej maści:lol:


SANTORINI -GRATULACJE pierwszy raz i tak dużo!!! A kto jest szczęśliwą mamusią????


Gonia ja wiem, że przeżywasz każdą wystawę swoich dzieci i wnusi ale one są bardzo dobre i napewno będą najlepsze wTORUNIU:loveu:
Goniu nie zgub katalogu:lol: proszę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

quote=martavantos]Kochna Amisko mam nadziueje ze sie jutro na treningu zjawimy, ale mamy problem z transportem! Jeszcze zie zgadamy! Gratuluje pierwszego miejsca i trzymam za was kciuki!!!W SZczecinie bylo super czekam na foty![/quote]


Czekam na telefon :loveu:

Bardzo dziękujemy za kibicowanie:loveu: z dobrymi efektami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Ale piekne dzieciaczki, az milo popatrzec :loveu: No nie powiem, troche zazdroszcze takich kuleczek. Minelo troche czasu odkad w moim domku goscil szczeniaczek :)
Aaaaaa! Ja juz mam stresa przed jutrzejsza wystawa :roll: Przygotowania pelna para, oczywiscie boje sie, ze czegos zapomne. Zrobilam sobie nawet liste. Ale ja - jak to ja nawet na liscie moge zapomniec czegos umiescic :lol: Grunt, zebym psa nie zapomniala![/quote]

Viz ale pamiętaj masz wziąść dlugowłosego:loveu: dlugowlosego:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']
SANTORINI -GRATULACJE pierwszy raz i tak dużo!!! A kto jest szczęśliwą mamusią????
[/quote]
Szczęśliwą mamusią jest ZAZA z Gaju Karczów a szczeniaczki urodziły się w hodowli Wirażka z Pruchnej.


[IMG]http://foto.onet.pl/upload/15/36/_623561_n.jpg[/IMG]

(romantyczny spacer "zakochanych")

Niestety kuleczkami mogę się cieszyć jedynie na zdjęciach.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuję!!! :loveu:
A my chyba nie przyjedziemy w termini wystawy do Warszawy, poniważ nie mamy odpowiedniego transportu. Nawet pociągi nam nie pasują :(
Mam nadzieję, że jak przyjedziemy w innym terminie to znajomi jamnikarze z Warszawy będą chcieli się z nami zobaczyć... ;)
Narazie szykuje się nam Przechlewko, krajowa psów podlegających próbom pracy i Poznań :)

Link to comment
Share on other sites

"""""""""Och...wrocilam ,ale byly super zawody :lol: :lol: naprawdę super ,pogoda piękna wymarzona ,stadion pokazowy:lol: czyściutki bardzo zadbany,Pani Sędzia bardzo dobra,spokojna i sprawiedliwa:lol: ....no i ....
Towarzystwo biegające i kib ice wspaniali ,
bylo bardzo dużo dogomaniaczek z jamnikomanek poznalam martavantos:lol:
a wyniki-moja ZINKA z Końskiego Raju w swojej klasie wzrostu wzięla wszystko:lol: dostala piękne pucharki ,rozetkę ,namiocik na wystawy :lol:
i dużo torebi torebek karmy!:loveu: zdjęcia będą póżniej"""""""






a teraz obiecane zdjęcia:lol: [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9057/imgp5828ab7.jpg[/IMG]


[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5226/imgp5830xi1.jpg[/IMG]

to moja MISTRZYNI AGILITY:lol: :-o :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja już składałam gratulacje, ale zrobię to raz jeszcze! Ogromne gratulacje dla maleńkiej Zineczki i jej właścicielki! Zineczka na tym torze jest taka mała, a pokonuje konkurencje aż miło! :crazyeye::loveu:
Życzymy więcej sukcesów!
:laola:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...