Jump to content
Dogomania

Molly z meliny zostaje na zawsze u Marki: Mała szczęściara. Dziękuję


mycha101

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak jest śnieg to nie - ale generalnie - tak :lol:

PS. Mimo zawieruchy dotarłyśmy dzisiaj do lecznicy i mamy już wyznaczony termin zabiegu na piątek - niestety mała będzie miała już wkrótce okazję poznać stan "narkozowego haju" :razz: ale przynajmniej grudki na powiekach przestaną być problemem i na pewno będzie jej lżej, bo przestaną być drażnione - a to najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']jak jest śnieg to nie - ale generalnie - tak :lol:

PS. Mimo zawieruchy dotarłyśmy dzisiaj do lecznicy i mamy już wyznaczony termin zabiegu na piątek - niestety mała będzie miała już wkrótce okazję poznać stan "narkozowego haju" :razz: ale przynajmniej grudki na powiekach przestaną być problemem i na pewno będzie jej lżej, bo przestaną być drażnione - a to najważniejsze.[/quote]


Jesteś kochana:loveu:
Marka, ja coś czuję, że ona już u Was zostanie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja że nie :eviltong:
Mycho - mnie naprawdę wystarczą dwa psy, wierz mi, a Molcia poza tym że łobuz jest przesłodka - i niech się ktoś inny nią cieszy - tylko niech to będzie ktoś, kto chce PSA,a nie zabawkę dla dziecka czy darmowego goldenka :cool3: (którym Molly zresztą zupełnie nie jest :razz:) - wierzę, że wreszcie ktoś taki się znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Molly po piątkowym zabiegu usuwania grudek z powiek

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Molly/Molly34.jpg[/IMG]

- tak sobie spała z nową poduszką, którą dostała w prezencie za wielką dzielność :loveu:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Molly/Molly35.jpg[/IMG]

A następnego dnia już od samego rana szalała jak zwykle (zapomniałam powiedzieć w lecznicy, żeby jej przy okazji wszczepili gen grzeczności - no i przepadło :niewiem:- jest jaka była :evil_lol: :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Trochę sobie żartuję, ale muszę też oddać honor Molci, że jej diabelski charakterek powoli łagodnieje i coraz więcej jest momentów, kiedy jest grzeczna i kochana - potrafi np. w nieoczekiwanym momencie podejść do mnie i położyć się na podłodze u moich nóg pyszczek opierając o moją stopę - takie momenty rozpuszczają mnie jak masełko na grzance :loveu:

PS. Miałam wreszcie jeden ciekawy telefon w sprawie jej adopcji - czy coś z tego wyjdzie - okaże się do końca tygodnia ;)

Link to comment
Share on other sites

Niestety chyba nic z tego - tamci Państwo nie dzwonili :shake:

Za to wczoraj w Molce zadurzył się owczarek naszych nowych sąsiadów, który podobno nie dogaduje się z psami, a Molly zakręciła go sobie wokół łapy tak, że nawet swoje ulubione gumowe ringo jej oddawał :biggrina:
Niestety sąsiedzi jak na razie w tygodniu mieszkają jeszcze w mieście - a szkoda, bo przeprowadzka byłaby niedaleka :lol:


PS. Molly dostaje teraz antybiotyk do oczu, trzecie powieki ma jeszcze zaczerwienione - we wtorek mamy się pojawić na kontroli w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Trzecie powieki Moleczki jeszcze odrobinę zaczerwienione ale generalnie wszystko jest w najlepszym porządku :multi: Wlewamy jej do oczu Atecortin, ale jeszcze tylko przez kilka dni (Molly zawsze robi przy tym mega-nieszczęśliwą minę zbitego szczeniaka, ale jednak grzecznie to znosi, bo zawsze dostaje po tym swoje ulubione psie ciastka ;)).

A tak się kombinuje, żeby we dwie skorzystać z jednego psiego posłania:

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Molly/Molly36.jpg[/IMG]

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, racja, tym bardziej, że już najwyższy czas porobić jej nowe zdjęcia, bo psina się zmienia i wysmukla, a ja ciągle publikuję te jej "puchatkowe" fotki ;)

Dzisiaj spotkaliśmy się z jedną zainteresowaną Molly panią - ale niestety - nić porozumienia się nie zawiązała - i szukamy dalej.
Może do trzech razy sztuka..? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka'][IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Molly/Molly37.jpg[/IMG][/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Jaka z niej piękna dama. Taki goldenowaty potfforek. Marka, zrobiłaś z niej prawdziwą gwiazdę:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d98/ekspo/Psy/Molly/Molly38.jpg[/IMG]

Piękna Molly rozwija się i powoli mądrzeje ;) a my dalej szukamy jej dobrego domu.
Jak dotąd telefonów w jej sprawie było kilkanaście, z czego ok. 60% - od mam z małymi dziećmi (piesek dla dziecka :cool3:), 20% od nastolatek (szukających sobie chyba żywej maskotki :razz:) i 20% od osób, które same mieszkają w W-wie, ale chciałby Molly sprezenotwać rodzinie mieszkającej gdzieś na krańcach Polski...
Przyznacie same, że jak dotąd nie ma za bardzo było w czym wybierać :shake:
Ale nie tracimy wiary i szukamy dalej :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...