Jump to content
Dogomania

Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edytko - przyjechac ma Kasia i Paulina.... czy ktoś jeszcze nie wiem.

Kasiu- Logan mieszka na ulicy,jest wystraszony, jego stan psychiczny sie nie poprawia,mimo wszelkich prób,zato coraz gorzej jest ze zdrowiem. Pies jest młody,walczy,ale dokąd można? :shake: Kazdy kiedyś przestaje :roll:.... Na dodatek jest spoory i raczej nikt nie weźmie go na tymczas,bo poprostu ludzie sie boją....nie wiadomo co moze pies kiedy jest przerażony. Najlepszym i jedynym wyjsciem jest wet z bronią na środek usypiający,ale o takiego trudno...Potem Logan ma jechac do hoteliku... Tylko tyle,albo aż tyle:roll:...

Link to comment
Share on other sites

Ja też...:shake:
Ale musi sie udać. Trzeba go złapać i zawieźć na tymczas. Bardzo mało osób tutaj zagląda,a to źle,bo może ktoś mógłby pomóc...:roll:

Gdybym tylko mogła(miała kojec i nie miała psa na tymczasie) i wiedziała,że dam radę - już byłby u mnie..... ale nie jestem jeszcze tak doświadczona,żeby poskromić tak dużego psa w tym stanie ;/ ..

Logan to naprawdę piękny pies. Trudno to dojrzeć na jednej kiepskiej fotce, ale on chce walczyć.. Sprawmy by miał dla kogo, by niestracił nadziei .... On nie może tak skończyć!

Link to comment
Share on other sites

Marleno napisz to w tytule!
Napisz tak aby przyciągnęło to ludzi - cos w stylu LOGAN - PSI SZKIELET Z OKROPNĄ RANĄ W MASAKRYCZNYM STANIE!!! POMOCY!!!

Rubika na razie nie a w tej chwili priorytetem jest Logan i pomoc dla niego. Jak tylko uda sie pomóc Logankowi to wtedy dopiszemy w tytule Rubika, ok? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj doszłam do wniosku,że Logan jest bardzo podobny do tego, znalezionego przezemnie na necie psa :razz:
Wygląda (prawie ) dokładnie jak ten (oczywiście nie jest zadbany:shake:):

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7505/index02aeu9.jpg[/IMG]

To tak orientacyjnie,zanim nie ma fotek :roll:...

Banerek w moim podpisie tez do skopiowania (jesli ktos ma miejsce)..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']
Zmieniłam.
Dziewczyny z TSPZ przyjadą koło drugiej.:roll: .... ale pewnie nic opucz fotek zrobić nie będą mogły :shake:....
[/quote]

To kto ma go zabrać do tej lecznicy????
Nie rozumiem już...pies umiera i tylko fotki mu sie zrobi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...