Jump to content
Dogomania

Kiro, wyrzucony….. MA DOM - ZOSTAJE w DT NA ZAWSZE


paros

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie, ale jeśli się zgodzi, to poza bazarkami musimy mieć jeszcze zadeklarowane jakieś stałe kwoty, choćby po 10, 20 złotych, żeby nie było ryzyka, że nagle nie uzbieramy z bazarków całej kwoty i co wtedy. Ja na pewno deklaruję, jeszcze nie wiem ile dam radę (sporo teraz wydatków na psiaki) ale 20 na pewno.
I kto pomoże zrobić bazarek ode mnie, jeśli DT się zgodzi? Mam parę rzeczy, przesłałabym zdjęcia, ale nie wyrobię z pilnowaniem go teraz....:shake::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']słuchajcie, ale jeśli się zgodzi, to poza bazarkami musimy mieć jeszcze zadeklarowane jakieś stałe kwoty, choćby po 10, 20 złotych, żeby nie było ryzyka, że nagle nie uzbieramy z bazarków całej kwoty i co wtedy. Ja na pewno deklaruję, jeszcze nie wiem ile dam radę (sporo teraz wydatków na psiaki) ale 20 na pewno.
I kto pomoże zrobić bazarek ode mnie, jeśli DT się zgodzi? Mam parę rzeczy, przesłałabym zdjęcia, ale nie wyrobię z pilnowaniem go teraz....:shake::oops:[/quote]

chyba finansowo Wam tym razem nie mogę pomóc :( a co do bazarków... co to jest pilnowanie bazarku? :oops: ja tak jak mówiłam, mogę pomóc, tylko potrzebuję instrukcji co i jak zeby taki bazarek dobrze funkcjonował...

Link to comment
Share on other sites

alekso trzeba by wystawić bazarek, żeby go później aktualizować (wiesz -kto co licytuje, i za ile, zamieniać w pierwszym poście), podnosić, zaprosić na bazarek kogo się da, a później na pw wysyłać info z nr konta, i pilnować czy kasa dotarła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alekso']a nr konta, to czyj podamy? mogę aktualizować informacje na bazarku.[/quote]
no i mamy koordynatora:p alekso ale musisz w takim razie nauczyć sie wystawiać bazarek (to łatwe) bo żeby aktualizować musisz mieć możliwość edycji postów

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...