Jump to content
Dogomania

Gwiazdeczka Zuzinka - witaj cudowy domku !!!


amikat

Recommended Posts

:shake::placz::placz::placz::placz::placz::placz::shake: [B][COLOR=red]J[/COLOR][COLOR=red]AGUSIA [/COLOR][/B]

Pilnie szukamy domu docelowego dla malutkiej wdzięcznej suczki po ciężkich przejściach.

[COLOR=red]Imie Juz wybrane - [/COLOR][COLOR=red][B]JAGUSIA[/B][/COLOR]

W środę na mój tel przyszedł SMS "Mężczyzna, bandyta znęca sie nad psami - zagłodził juz 7 sztuk. Dręczy sukę która z nim mieszka! Szkielety zakopuje koło domu - POMOCY"

Pojechałam pod wskazany adres. Okazało sie ze w melinie , ruderze, strasznych warunkach w blloku!!! mieszka mężczyzna z córką. Oboje są ocieżali, upośledzeni umysłowo ale też pijęcy!
Ze zwierzat pozostała im malutka sunia (ok. 2 lat) i piesek (8 miesiecy). Od wielu lat głodzi kolejne psy. Gdy umieraja zakopuje i bierze nastepnego.

Zwierzęta maja piekło - są bite, chude , nie wychodza na dwór.

[COLOR=red]Sunia jest bardzo wygłodzona, chuda. Sierść wychodzi z niej kłakami. Boi sie wszystkiego. Pojechałam z nia do weterynarz - jest odpchlona, zaopatrzona weterynaryjnie[/COLOR].

Po szarpaninie - facet oddał mi suczke, podpisał zrzeczenie sie . Na dowidzenia kopał ją na odlew a ona i tak bbała sie wyjść z domu.
Pieska mam odebrać dzisiaj (piątek)- mam nadzieję ze to sie uda. Mówił ze pies jest córki a ona jest meldowana gdzie indziej. Podobno facet ma "żółte papiery" - dlatego straż miejska znając go, odmawia interwencji. Napisałam do Presydenta Miasta pismo o zakaz posiadania zwierzat przez ta "rodzinę potwornickich" - ciekawa jestem co z tego wyjdzie.

Suczka miała szczeniaki- urodziły sie w wigilię lub 1 dzień świąt. Ten idiota - wyniósł je zaraz po narodzeniu do piwnicy w kartonie - tam umarły z głodu i zimna!!!!

Hebanowa przygarnęła na dom tymczasowy to biedactwo. Szukamy domu. Proszę o pomoc w opłaceniu rachunków za weterynarza. diete, szczepienia.

Zdjecia Hebanowa wklei wieczorem.


POMOCY

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dom tymczasowy pisze:

ona bidulka tak sie trzesie ze nawet z ręki nie chce jesc. ale jak jest sama zostawiona to wcina. kupona ładnego zrobila na dworze, siku jeszcze nie. ma legowisko w przedpokoju, do kuchni czasem zagląda, ale do pokoju juz nie wchodzi. ignorujemy ją wtedy jest najmniej zestresowana. bidulka jedna, heban sie cieszyl ze ma towarzystwo, laska go olała totalnie, to chodzi smutny i miny robi do niech, macha ogonkiem przyjaznie. moze będą z niej ludzie ale duzo pracy trzeba.


a dzisiaj:
suczydlo sie powoli oswaja, dzis wepchała mi sie na kolana, chciała do łózka, , w ogole jest już w mniejszym szoku, mniej sie trzesie, zaczyna wskakiwać hebanowi do koszyka ale o zabawie nie ma mowy. chodzą obok siebie jak powietrze, czasem wąchają noski.


POMOCY

Link to comment
Share on other sites

bidulka, moj TZ chciał ją nazwać DELIRA bo tak się trzęsła ze strachu. teraz juz sie powoli oswaja, uczymy ją załatwiania się na dworze i żebrania przy stole :evil_lol:
nie jest agresywna, mojego psa na razie olewa, z wzajemnościa z resztą, może będą jeszcze z niej psy.
jak na razie nie niszczy jak zostaje sama, troszkę pojęczy pod drzwiami i idzie spać.

a imię: w końcu staneło na JAGUSIA

fotki niebawem,

Link to comment
Share on other sites

Kolejna psia nędza, wiem że jedna z wielu niestety. Ale żeby jej skutecznie pomóc potrzebne sa pieniądze na weta (leczenie, sterylka) i utrzymanie - HebaNova niestety nie pochodzi z rodziny przysłowiowych Rockefellerów.:placz:
Dobrze, że chociaż sunia ma miejsce, w którym może dojść do równowagi psychicznej. W schronie byłaby skazana na śmierć. Proszę o wpłaty na konto fundacji. Link do strony w podpisie, ale żeby ułatwić podaję otwartym tekstem:
[B][COLOR=green][FONT=Tahoma]„FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT”[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Tahoma]41-303 Dąbrowa Górnicza [B][/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]ul. Kasprzaka 62 m21 [/FONT]
[FONT=Tahoma]Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotka']Kolejna psia nędza, wiem że jedna z wielu niestety. Ale żeby jej skutecznie pomóc potrzebne sa pieniądze na weta (leczenie, sterylka) i utrzymanie - HebaNova niestety nie pochodzi z rodziny przysłowiowych Rockefellerów.:placz:
Dobrze, że chociaż sunia ma miejsce, w którym może dojść do równowagi psychicznej. W schronie byłaby skazana na śmierć. Proszę o wpłaty na konto fundacji. Link do strony w podpisie, ale żeby ułatwić podaję otwartym tekstem:
[B][COLOR=green][FONT=Tahoma]„FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT”[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Tahoma]41-303 Dąbrowa Górnicza [/FONT]
[FONT=Tahoma]ul. Kasprzaka 62 m21 [/FONT]
[FONT=Tahoma]Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B][/FONT][/quote]

I potrzebna praca nad suczką

Link to comment
Share on other sites

dziewucha ma koszmarne zęby. jakbym nie wiedziała ile ma lat to oceniłabym ją na 7-8 co najmniej :roll:

relaks przy kaloryferku na pufce zabawowej i koszyczku po Mrówce, to zielone to żaba która uczymy się bawić, bo ona bidulka nie wie po co są zabawki
[IMG]http://img122.imageshack.us/img122/5912/img0010hg9.jpg[/IMG]


[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4342/img0015hc6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Amikat, a ten 8-miesieczny piesek, udało sie go tez zabrać?[/quote]
Oby nie było za późno, biedak stracił swoją towarzyszkę, jest skazany tylko na tego człowieka...Wierzyć się nie chce, że jak ktoś ma żółte papiery to działa bezkarnie, to jakiś obłęd...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']ja moge zrobic zaden problem tylko wole najpierw sie spytac i czy zrobic zwykle allegro czy cegielkowa aukcje tez?[/quote]
Ta druga opcja by była chyba najlepsza - prośba o dom + wsparcie, no na pewno będą potrzebne pieniązki na podleczenie, szczepienia, weta w ogóle. Pozostaje tylko pytanie, czyje dane do wpłat podać i na kogo namiar kontaktu...

Link to comment
Share on other sites

Kontakt oczywiście na HebaNovą,( 0502923411); konto Fundacji SOS dla Zwierząt, faktury będą na Fundacje i je opłacimy.
[B][COLOR=green][FONT=Tahoma]„FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT”[/FONT][/COLOR][/B]
[FONT=Tahoma]41-303 Dąbrowa Górnicza [B][/B][/FONT]
[FONT=Tahoma]ul. Kasprzaka 62 m21 [/FONT]
[FONT=Tahoma]Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...