Jump to content
Dogomania

Łódź[FNiZ]-TRAGEDIA TYMKA! wrócił do Łodzi - Tymek za TM ...


nata od jadzi

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='nata od jadzi']otóż to :evil_lol: skoro to taka torpeda, to nie jest z nim aż tak źle![/quote]
z Tymusiem nie jest zle , wrecz odwrotnie ,jestesmy juz po wizycie , pan doktor ledwo go poznal , , boczki zaokraglone , merdajacy , lapki oie podawal , odstawil taki cyrk , ze go bylo slychac na kilometr , nie moglismy sobie poradzic ze sciagnieciem tych szwow bo , balismy sie o serduszko , ,bedzie podejscie nastepne , niesstety , on ma tyle sily , tak mnie prosil zeby tego nie robic , prawie mi kladl lapki na mnie ,i bylam ugotowana , jest w owiele lepszej formie ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida47']z Tymusiem nie jest zle , wrecz odwrotnie ,jestesmy juz po wizycie , pan doktor ledwo go poznal , , boczki zaokraglone , merdajacy , lapki oie podawal , odstawil taki cyrk , ze go bylo slychac na kilometr , nie moglismy sobie poradzic ze sciagnieciem tych szwow bo , balismy sie o serduszko , ,bedzie podejscie nastepne , niesstety , on ma tyle sily , tak mnie prosil zeby tego nie robic , prawie mi kladl lapki na mnie ,i bylam ugotowana , jest w owiele lepszej formie ,[/quote] 2 doroslych mezczyzn go trzymalo i nie dali rady , , ,robimy podejscie numer 2 jezeli po skonczonym antybiotyku bedzie sie ropien nadal utrzymywal , to,bedzie zrobiony antybiogram , i zobaczzymy co to za swinstwo go trzyma , jeszce ma brac 3 dni , ,przy sciaganiu tych szwow chyba pol Legnicy go slyszalo , bardzomi go szkoda , tak patrzyl mi w oczy :-( , bardzo sie o jego serducho balam , , on tyle juz przeszedl i to chyba maly histeryk

Link to comment
Share on other sites

oj Idus
wyobrażam sobie jak musiałaś przeżyć tą wizytę i to jego błagalne spojrzenie:( ale pociesz się ty,że robisz to dlatego żeby jemu było lepiej on napewno z czasem też to zrozumie i będzie Ci wdzięczny
trzymaj się tak cieplutko dobra kobieto!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonica']oj Idus
wyobrażam sobie jak musiałaś przeżyć tą wizytę i to jego błagalne spojrzenie:( ale pociesz się ty,że robisz to dlatego żeby jemu było lepiej on napewno z czasem też to zrozumie i będzie Ci wdzięczny
trzymaj się tak cieplutko dobra kobieto!![/quote]dzieki za cieple slowa , wiem ze to robie dla niego, , ale doniego jestem za miekka , dzisiaj jak na zlosc , byl tylko jeden lekarz , bo sa zasze we2 tzn jeszcze pani doktor, ona bedzie w poniedzialek , wtedy oni oboje sobie z nim poradza , mozezaryzykuje i przetrzymam go do poniedzialku i wtedu mu sciagna , ,chyba nie zarosna t o zylka ,

Link to comment
Share on other sites

oj nie mam pojęcia, niech inne ciotki się wypowiedzą bo ja jestem zielona w tym temacie.
Jesteś za miekka bo zakochałaś się w tym Tymonku:) a to tylko dobrze o Tobie świadczy, Dobrze,że Tymuś znalazł taką koffanom osóbkę jak Ty kiedy rozpieścisz nas kolejnymi zdjęciami bo z każdym nowym wygląda coraz lepiej widać ze ma jak w raju:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida47']dzieki za cieple slowa , wiem ze to robie dla niego, , ale doniego jestem za miekka , dzisiaj jak na zlosc , byl tylko jeden lekarz , bo sa zasze we2 tzn jeszcze pani doktor, ona bedzie w poniedzialek , wtedy oni oboje sobie z nim poradza , mozezaryzykuje i przetrzymam go do poniedzialku i wtedu mu sciagna , ,chyba nie zarosna t o zylka ,[/quote]i jeszcze bylo takie zdarzenie , poszlam do lecznicy z Tymkiem i boksiem , boksia zostawilam przed lecznica , przywiazanego , , a ja z Tymkiem wchodzimy do lecznicy ,stawiam go na ten dlugi stol , i poprosilam lekarza by na chwile tymka potrzymal a ja sprawdze czy wszytko jest w porzadku z boksiem , nie zdazylam wyjsc a Tymek podniosl taki rwetes , z e az lekarz sie przestraszyl , nie moge go zostawic nawet na chwile , jest cudny , zostal caly wysmarowny tym mazidlem , ze szpitala ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ida47-nie dziw sie Tymotyuszowi Wielkiemu;)ze tak zareagowal,gdyz pierwszy raz w swoim psim zyciu czuje sie kochany i szczesliwy.On mial lek ,ze moglby stacic swja "pania", i ze zostanie znowu wyrzucony jak smiec:-([/quote]tak tez tak mysle , nawet w domu chodzi za mna , i wparzony jest we mnie jak w obrazek

Link to comment
Share on other sites

szkoda ciotki ze nie widzicie dzisiaj Tymka Wspanialego :evil_lol: ,jest dzisiaj bardzo zadowolony mimo przezyc w lecznicy , macha ogonkiem , chce sie bawic , ,jak mudzisiaj kupilam rybke wedzona , bo moje psiaczki ja bardzo lubia , to Tymus doslownie rzucil sie na nia , chyba 1 raz w zyciu jadl rybke , Tymus jest taki zabawny w zachowaniu

Link to comment
Share on other sites

Tymon Wspaniały dba,żeby pańcia nie zapomniała o nim.
Wyobrażam sobie jak on się tymi chudymi łapinkami zapierał,Jak taki silny,to znaczy,że ma wolę życia i zdrowienia.
Niestety w porę nie zdjęte szwy mogą wrosnąć i wtedy będzie trudniej je wyjąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Tymon Wspaniały dba,żeby pańcia nie zapomniała o nim.
Wyobrażam sobie jak on się tymi chudymi łapinkami zapierał,Jak taki silny,to znaczy,że ma wolę życia i zdrowienia.
Niestety w porę nie zdjęte szwy mogą wrosnąć i wtedy będzie trudniej je wyjąć.[/quote] rozmawialam o tym z lekarzem , w poniedzialek je sciagniemy , bedzie jego pani doktor , jest na kursie ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nata od jadzi']już sobie wyobrażam jak Tymuś teraz pilnuje swojej pani... nawet nie marzyłam o takim domu dla nim ;) już wie, że idalia go zawsze obroni i zrodził się w nim mały histeryk :D[/quote] maly histeryk to duzy histeryk pol Legnicy go slyszalo:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

pozdrawia Tymus wszystkie ciotki , mjest bardzo grzecznym psem , nie brudzi w domu musial byc wczesniej tresowany , rano jest leniuszek , nie moge go dobudzic , ,jest bardzo cieply, psem w zachowaniu , ten obrzek juz jest bardzo maly , tylko jes zcze te szwy , i badania , w oniedzalek wraca jego pani doktor , ktora nawet dzwonila , z daleka do lecznicy w jego sprawie , , tzn jak sie czuje , itd , jutro dalej jest pryskanie tymusia , - jego skory ktora ladnie sie goi , TAUMUS JEST JUZ W DOBREJ FORMIE , MA APETYT , bardzo sie przytula zwlaszcza wieczorem , , dzisiaj jak wrocilam z praacy Tymus Wspanialy nie otwieral oczka j, przestraszylam sie ze cos sie stalo , a Tymus mial oczko sklejone od tej ropy , codziennie ma przemywane oba :p

Link to comment
Share on other sites

w domu robie sobie czasami takie ciasteczka , nazywaja sie przysmak swietokrzyski , wrzuca sie je na rozgrzany olej i one pecznieja, i dzisiaj tak zrobilam po pracy , , Tymus je wyczul , i najpierw dalam mu jedno na probe , i w efekcie tak mu zasmakowaly ze zjadl panci wszytkie , ,:diabloti: a byl juz po obiadku , zrobil sie lakomczuszek i jeszcze chcial , ale nie mozna , , chyba 1 raz w zyciu cos takiego jadl , bedzie z niego Ferdynand Wspanialy - Tymus :evil_lol:,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida47']w domu robie sobie czasami takie ciasteczka , nazywaja sie przysmak swietokrzyski , wrzuca sie je na rozgrzany olej i one pecznieja, i dzisiaj tak zrobilam po pracy , , Tymus je wyczul , i najpierw dalam mu jedno na probe , i w efekcie tak mu zasmakowaly ze zjadl panci wszytkie , ,:diabloti: a byl juz po obiadku , zrobil sie lakomczuszek i jeszcze chcial , ale nie mozna , , chyba 1 raz w zyciu cos takiego jadl , bedzie z niego Ferdynand Wspanialy - Tymus :evil_lol:,[/quote]Tymus jest pieskiem ktorego nie da sie nie kochac ,bardzo sie pokochalismy:lol::razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...