Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MichalMi']2 lata temu na upalnej CACIBówce w wawie oceniał leżącego psa - dysk. nie dostaliśmy, więc jest spoko ;)
powodzenia! :lol:[/quote]
U innych psów bardzo patrzy na zachowanie - tak mi mówiono przynajmniej . Nawet nie może sie cofnąć gdy mu sędzia zęby ogląda - ale widać dalmatyńczyki uważa za niedorozwinięte :evil_lol: U mnie też oceniał latającego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']A może ktoś może coś powiedzieć o tym panu:
[SIZE=3][URL="http://www.eurodogshows.com/ANDERE/ljubljana/judges/cacib-ljubljana2.htm#Zvi%20%20Kupferberg%20-%20IS"][COLOR=#000000]Zvi Kupferberg - IS[/COLOR][/URL][/SIZE][/quote]

Lubi efektowne psy,od razu rzucajace sie w oczy.Nie znosi wybitnie francuza.Wystawianie tez ma ogromne znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Lubi efektowne psy,od razu rzucajace sie w oczy.Nie znosi wybitnie francuza.Wystawianie tez ma ogromne znaczenie.[/quote]
Drobne suki i potężne psy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Drobne suki i potężne psy :-)[/quote]

Powiadasz drobne suki hmmmmm... no to suke mam z glowy bo ona drobna to na bank nie jest :mad: a i wystawia sie w zaleznosci od humorku.
Mlody natomiast bedzie napewno najmniejszy bo on mocny jest ale raczej nie za duzy a przy tym w klasie junior po raz pierwszy bo w dniu wystawy bedzie mial 9,5 miesiaca. Ale pocieszajace efektowny jak na swoj wiek to on jest i super sie wystawia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']ale widać dalmatyńczyki uważa za niedorozwinięte :evil_lol: U mnie też oceniał latającego psa[/quote]
ale za to jaki wszechstronny - ocenia i w locie i w spoczynku :lol:
no i okazał nam akt łaski, bo w cień kazał się schować - psu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka_Olga']Dziewczyny i chlopcy pomocy! bylam wiele razy oceniana przez sedziow ale jak osedziuje [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Anna Tits(rus)?? Na co zwraca uwage?[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][B]Prosze o pomoc!:placz:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Ja u niej byłam sekretarzem w Poznaniu na show, przez 2 dni, to trochę widziałam na co zwraca uwagę. Według mnie to sędzina bardzo dokładna, może na ringu nie ma zbyt przyjemnej miny w trakcie oceny, ale tak ogólnie to super babka;) Patrzy na głowe psa, rozstawienie uszu, głębokość stopu, długość kufy, fafle... Kątowania przodu i tyłu, zwraca istotna uwagę na grzbiet, umieszczenie ogona. Ruch też jest u niej ważny - jak ma wątpliwości np. pomiędzy dwoma psami który ma wygrać, porównuje je właśnie ruchem, dookoła ringu i w tą i z powrotem. Ogólnie mnie jako osobie bezstronnej, piszącej jej opisy jej ocena bardzo się podobała!;)

PS: Aha, jest Hodowcą CTR.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][B]Witam!![/B][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][B]Mam pytanie może ktoś wie coś o tym sędziu[/B] [/FONT][FONT=System][SIZE=6][B][FONT=Comic Sans MS]Wiaczesław Wierbicki (Białoruś) ???:cool3::cool3: [SIZE=2]Jakie psy lubi (suki),co ocenia (ruch,prezentacje itp.) itd???[/SIZE][/FONT][/B]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=System][SIZE=6][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][B]Pozdrawiam:lol:[/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ostatnio sędziował Bernardyny, ale sądząc po Twoim podpisie, trochę to inne gabaryty, jednak z tego co wiem, zwracał uwagę na postawę, przygotowanie do wystawy, umiejętność pokazania się w ruchu i całokształt budowy psa.[/QUOTE]
Ale który dokładniej?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...