Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

[quote name='gabi_fuzzie']Czy ktoś był może oceniany przez p. Svetlane Radjuk ? Na co zwraca szczególną uwagę?[/quote]
Byliśmy już oceniani kilkakrotnie przez tą sędzinę.Bardzo miła,uśmiechnięta,lubi dość mocne psy-przynajmniej w huskich,z mocnym kośccem,zwraca bardzo uwagę na ruch,fachową prezentację(muszę przyznać ,że raz tak wygrałem z nieco gorszym psem niż konkurent-właśnie sposobem prezentacji).Poza tym często lubi dawaćBOB-a suczce.Nie lubi psów z nadwagą.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marihuana']Potrzebuje info o sedziu : [B][COLOR=magenta]KAREL HORAK[/COLOR][/B] z Czech.
Co lubi? Na co zwraca uwage? Ruch, prezentacja, zachowanie psa na ringu, zęby???
Będe bardzo wdzieczna za wszelkie informacje.[/quote]

tu juz o nim byly cale referaty :evil_lol: pan z bardzo specyficznym sposobem oceniania - kto widzial ten wie o co mi chodzi :eviltong:
bardzo dokladnie sprawdza zabki, za wszelkie objawy agresji wywala z ringu, psy bojace sie sedziego lazacego na czworaka po ziemi chcacego dokladnie obejzec ruch raczej niech do niego nie jezdza :lol:
ale niezwykle sympatyczny i uwielbiajacy obcalowywac wlascicielki :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']
Marysia dostala cieczki wiec niestety nie bedzie okazji poznac Pana Horaka:)[/quote]

Oj to szkoda :roll:, ja też bardzo chciałabym trafić na tego sędziego nawet gdybym miała wylecieć z bd :evil_lol::evil_lol: Do tej pory znam go tylko ze zdjęć i to musi być niezłe widowisko :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Wracajac do sedziego Horaka bardzo mily, wesoly i dokladny psy oglada z ich poziomu.Oto pan sedzia podczas pracy:
[url]http://images27.fotosik.pl/102/69e314b54c23b60d.jpg[/url]
[url]http://images22.fotosik.pl/184/d2593555d2ead733.jpg[/url]
zwraca rowniez uwage na to jak kto wystawia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']A czy ktos moze zna sędzine Natalie Nekrosjene z Litwy???????? i cos moze na jej temat powiedzieeć????????????[/quote]

ja byłam teraz na litwie i nie byłam przez nią oceniana ale przyglądałam się przez chwilę jak sedziowała ratlerki czy pinczerki miniaturki :) - przepraszam ale kompletrnie się na nich nie znam -

jednej pani podziekowała bo piesek na stole nie dał się obmacać i zebów pokazać - bardzo ocenia ruch - jak piesek skacze to ka ze biegac dwa razy tez przód i tył dokładnie ogląda - dokładnie bada kosteczki a wydawało by sie że u tych piesków wszystko widać :) i na koniec ogląda statykę i czasami podchodzi i próbuje na siebie zwrócić uwagę psa.

Ale to tylko z obserwacji z boku. wydaje sie być kobietą miłą ale konkretną.

Link to comment
Share on other sites

Polecam opcje "Szukaj" potem "Pokaż posty"

[U]Znalezione tak na szybko opinie innych osób:[/U]

[FONT=Verdana][I]"Wiem tylko tyle, ze to wieloletni hodowca dalmatyńczyków"[/I][/FONT]

[FONT=Verdana][I]"Ja moge opisać Pana Macieja [COLOR=windowtext]Kozber[/COLOR]. [/I][/FONT]
[FONT=Verdana][I]Był miły dla nas i wyrozumiały co do mojego psa. [/I][/FONT]
[FONT=Verdana][I]Stolik na którym stał Lalek się chwiał więc pan [COLOR=windowtext]Maciej[/COLOR] powiedział zebym przytrzymała na rekach psa i zajrzał w w zęby. [/I][/FONT]
[FONT=Verdana][I]Opis dostałam bardzo fajny Jestem zadowolona . Zwraca uwagę na ogólną budowę i proporcje psa oraz na ruch psa. Nie trzyma długo psa bo sam powiedział że upał jest okropny."[/I][/FONT]

[FONT=Verdana][I]"Przyłączam się!!! Jeden z najsympatycznieszych sędziów u jakich byłam, a niestety nie ma ich u nas wielu. Do tego ma naprawde dużą wiedzę, nawet w takiej rasie która nie jest jego specjalnością. Zwraca uwagę na harmonię budowy i ruch.[/I][/FONT]
[FONT=Verdana][I]Naprawde polecam"[/I][/FONT]

[I][COLOR=windowtext][FONT=Verdana]"Maciej[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana] [COLOR=windowtext]Kozber[/COLOR] sędziował kiedyś moją goldenice. Bardzo miło wspominam tą wystawe, chociaż nie wygrałyśmy. Wyjątkowo sympatyczny sędzia. U nas ząbków tak wnikliwie nie sprawdzał, za to zwracał uwage na ruch i na ogólną budowe psa. Moim zdaniem w goldenach sędziował całkiem sensownie."[/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandi']A sędzował was kiedyś Maciej Kozber lub Piotr Król?? Co o nich sądzicie?[/quote]
P.Korber zrobił na mnie bardzo złe wrażenie! Absolutnie nie zna się na dogue, pozatym miał o wszystko pretensje! Mój pies był wystawiany w kl. szczeniąt to była jego pierwsza wystawa(bardzo się biedaczek stresował) a p. Kozber wymagał od niego zachowania dojrzałego psa!:shake:
Natomiast p. Król bardzo sympatyczny, rzeczowy, wyrozumiały co do młodziaków!U dorosłych psów zwraca uwage na ruch i ogólne wrażenie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']Proszę o informacje o [B]Wojciechu Burskim. [/B][/quote]
Pan Wojtek Burski ma bardzo znaną hodowle Czarny Dwór wyzżów niemieckich krótkowlosych [URL]http://www.czarnydwor.pl/index.php?page=home&lng=pol[/URL]

Nie wiem jaka jest jego znajmość rasy golden retriever

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...