Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Błyskotka']Czy kogoś oceniał [B]Paunovič Dušan [/B]???[/quote]


mnie mnie :multi::multi: jest na czym oko zawiesic ;)
sympatyczny i kulturalny, troche duzo biegania, dokladnie maca pieski

nie boi sie dac nizszej oceny lub doskonalej bez tytulow jak mu cos nie pasuje

oczekuje od wystawcy profesjonalizmu - irytuje sie jak ktos nie umie sie na ringu zachowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']mnie mnie :multi::multi: jest na czym oko zawiesic ;)
sympatyczny i kulturalny, troche duzo biegania, dokladnie maca pieski

nie boi sie dac nizszej oceny lub doskonalej bez tytulow jak mu cos nie pasuje

oczekuje od wystawcy profesjonalizmu - irytuje sie jak ktos nie umie sie na ringu zachowac[/quote]
A czy to typ dentysty że liczy, grzebie, kombinuje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wanilka']Czy sędzia z Białorusi Andrej Kisljakow jest komuś znany?[/quote]
O widzę że chyba będziemy razem na wystawie w Rzeszowie i na tym samym ringu :cool3:.
Sama nie wiem czego sie spodziewać po tym sędziu. Podobno lubi ładne pokazanie psa i ruch. Nie jest dentystą i jakoś specjalnie nie jest macaty.

Link to comment
Share on other sites

Witam :-)

Wie ktoś na co zwraca uwagę sędzia z Czech Jarom�*r Dostál?
Czy obniża ocenę za hmmm.... niesforne zachowanie w klasie młodzieży? Mój pies jest w trakcie wstępnego szkolenia specjalistycznego (praca węchowa). Żeby go zbytnio nie wyhamować do samodzielnej pracy ma minimum posłuszeństwa :-( , główny nacisk na pracę węchową.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][COLOR=sienna][COLOR=YellowGreen][B]Liliana Bachurzewska[/B][/COLOR] [COLOR=Black]oraz[/COLOR] [COLOR=YellowGreen][B]Wojciech Burski

[/B][COLOR=Black]Ktoś może się wypowiedzieć?[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viktoria07']Wie ktoś na co zwraca uwagę sędzia z Czech Jarom�*r Dostál?[/quote]
bardzo sympatyczny
[QUOTE] Czy obniża ocenę za hmmm.... niesforne zachowanie w klasie młodzieży?[/QUOTE]
raczej nie, lubi psy kontaktowe, wesole, z charakterem, sprawdza zeby az po migdalki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Wydaje mi się, że Czesi raczej konkretnie robia przegląd zebów u psiaków :)[/quote]
Tak!! Z tym się zgadzam.
Np pan Vladimit Aldt (bądź Adlt nie wiem :evil_lol:) robił to w ten sposób:

[IMG]http://i213.photobucket.com/albums/cc210/benulek/t_DSC_0726.jpg[/IMG]


ps. klęczał przed moją suką:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb'][FONT=Verdana][COLOR=sienna][COLOR=YellowGreen][B]Liliana Bachurzewska[/B][/COLOR] [COLOR=Black]oraz[/COLOR] [COLOR=YellowGreen][B]Wojciech Burski

[/B][COLOR=Black]Ktoś może się wypowiedzieć?[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/FONT][/quote]
A ja tylko się przypomnę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz wam dziękuję za uwagi dotyczące czeskich sędziów. Liczę się z tym, że może to nie być ocena doskonałą, ale przede wszystkim interesuje mnie właśnie opis tego sędziego bo jadę do Brna z czeską rasą :lol:. Psiak był tylko raz oceniany w kl. szczeniąt. Wówczas oceniała go p. B. Ovesna i dostał wielce obiecującą, ale wiadomo,że psiak rosnąc może całkiem odbiec od wzorca ;-).
Panienkabubu, również ci gratuluję :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lounelines']Gratuluje :lol:! My miałyśmy też jechać do Olomouc, ale tak jakoś transport się wykruszył...[/quote]

[quote name='viktoria07']Jeszcze raz wam dziękuję za uwagi dotyczące czeskich sędziów. Liczę się z tym, że może to nie być ocena doskonałą, ale przede wszystkim interesuje mnie właśnie opis tego sędziego bo jadę do Brna z czeską rasą :lol:. Psiak był tylko raz oceniany w kl. szczeniąt. Wówczas oceniała go p. B. Ovesna i dostał wielce obiecującą, ale wiadomo,że psiak rosnąc może całkiem odbiec od wzorca ;-).
Panienkabubu, również ci gratuluję :-)[/quote]

Dzięki za gratulacje :)
Z doświadczenia u Czechów i Słowaków (było ich w mojej "karierze" chyba ok. 7), to bardzo lubią szczeniaki i są dla nich wyrozumiali :) Przynajmniej tak było w moim przypadku, w Nitrze na finale (BIS), w Trencinie na ocenie i finale (również BIS :loveu:) i w Olomoucu sędzia się zachwycał (mimo, że Frania w wieku 7 miesięcy miała cztery kły u góry :evil_lol:, nie zdążyłam usunąć przed wystawą hehe).
Nie iwem dokładnie nic o tej pani, ale skoro to czeszka, to myślę, że nie będzie źle ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viktoria07']Witam :-)

Wie ktoś na co zwraca uwagę sędzia z Czech Jarom�*r Dostál?
Czy obniża ocenę za hmmm.... niesforne zachowanie w klasie młodzieży? Mój pies jest w trakcie wstępnego szkolenia specjalistycznego (praca węchowa). Żeby go zbytnio nie wyhamować do samodzielnej pracy ma minimum posłuszeństwa :-( , główny nacisk na pracę węchową.[/QUOTE]

Akurat w naszej rasie to z sędziowaniem tego pana nie było najlepiej :shake:... nie wiem czy pierwszy raz miał do czynienia z dogami niemieckimi (był w zastępstwie za innego sędziego), ale jego zachowanie było bardzo dziwne i było sporo psów które się go bały... wyniki też były dość kontrowersyjne, my akurat wróciliśmy zadowoleni, ale mój pies jest dość odważny i mało przejmujący, więc nie zwrócił uwagę na skradającego sie do niego sędziego ;).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...