Jump to content
Dogomania

REDA&MELA

Members
 • Posts

  533
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Wrocław

REDA&MELA's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dentysta ? Jak sędziuje Goldeny?
 2. VIII grupa K. Sajnóg, A. Samocka ( te dwie panie ambitnie) M. Zasada
 3. Wie ktoś może jak dotrzeć z dworca pkp na miejsce wystawy?
 4. Kulturalny. Ciężko mi sprecyzować jak sędziuje i na co patrzy - bynajmniej w mojej rasie. Ruchu dwa kółka wspólnie, potem przechodzi po kolei i sprawdza zgryz. Następnie każdy podchodzi po opis - tylko statyka, ruchu przy opisie nie było. Ogólnie odnoszę wrażenie, że głównie porównuje w statyce. Nie jest dentystą. W zasadzie to wydaje mi sie, że kazdy ma u niego równe szanse, bo wybierał różne zwierzęta. Oczywiście to jest tylko moje, subiektywne zdanie.
 5. [quote name='Buszki']Wystawa będzie(jak co roku)w Hali Widowiskowo-Sportowej,ul.Wita Stwosza 1.Z dworca PKP to jest niezły kawałek na piechotkę.Komunikacją miejską nie jeżdżę :shake:,ale po wyjściu z dworca,trochę po prawej stronie są przystanki autobusowe,na pewno coś jedzie w tamtą stronę.Jak będę w mieście,to sprawdzę ;).[/QUOTE] Wielkie dzięki :loveu:
 6. A jak się dostać z dworca pkp na miejsce wystawy? W ogóle przy jakiej ulicy jest teren wystawy ?
 7. Dentystka? :cool3: Jak ocenia Retrievery ?
 8. [quote name='betka-sp']ponawiam pytanie...............:loveu::loveu:[/quote] Uwielbia psy widowiskowe. Zdecydowanie ruch ; dynamika, efekt. Niedentysta.
 9. Szukam opinii o tym panu:). Co lubi, czego nie, jak sędziuje. Czy to dentysta ?:cool3:
 10. Może jakaś dobra duszyczka ma katalog z ubiegłego roku?:cool3: Głównie interesuje mnie ilościowa stawka Goldenów - suk z pośredniej i otwartej:cool3:.
 11. Wystawiał ktoś u niego Retrievera? :cool3:
 12. [quote name='basia bonnie']mała poprawka, stacja to Ustroń Zdrój, Kuźnia to stadion, gdzie jest wystawa :evil_lol: :oops: Spokojnie wystarczy:) nie wiem od której strony pojedziesz, ale być może zobaczysz nawet wystawę z okna pociągu :eviltong: dosłownie tylko trzeba przejść przez przejazd kolejowy i już widać stadion;) dużo ludzi z psami chodzi, więc nie da się nie trafić:evil_lol:[/quote] No to świetnie! :lol: Zgłaszamy się w takim razie:cool3:. Jadę z Wrocławia, wiec od strony Katowic.
 13. [quote name='basia bonnie']ze stacji Ustroń Kuźnia wystarczy tylko przejść przez ulicę ;) nie sposób nie trafić :)[/quote] Czyli 20 min mi wystarczy? :cool3:
 14. Orientuje się ktoś, jak daleko jest z dworca pkp na miejsce wystawy?:cool3:
×
×
 • Create New...