Jump to content
Dogomania

9 letnia ZARAPI z Radomia MA NOWY DOMEK u Rafała!!! Zarapi za TM ...


Makuuu

Recommended Posts

Nie wiedziałem jak to napisać, nie wiedziałem jak to odebrane będzie .... Jedno napiszę ... Rybka Ciotko kochana .... tu na tym moim i Zarki zadupiu masz przyjaciela i dom w którym zawsze dla Ciebie i Twoich bliskich drzwi otwarte będą ....
Głupi wujek i głupie słowa, proste .... nic innego mi do głowy nie przychodzi ......
Sorrki ale .....
To nie temat na dogo ....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rafał,wiem ze śmiercia przyjaciela ciezko sie pogodzic.Jedynie co Ci moge doradzic....to wez sobie Wike od Sławka.On sie strasznie martwi,ze sunia cały czas sama.Jest strasznie madra i zapatrzona w człowiek.Zdrowa i wysterylizowana.Ma ok3-4 lat.Pomysl.Ja po smierci Dafiego byłam bliska obłedu,ale wiedziałam,ze tylko nastepny psiak mnie ratuje,a ja tez jakiemus stworzonku dam dom.Przepraszam,jesli doradzam głupo.....To taka metoda klina.

Link to comment
Share on other sites

Mi tylko to pomogło, myślałam, że oszaleję po stracie Kory, ale wyrwało mnie z tego oblędu pojechanie po kolejnego psiaka, ból oczywiście pozostał i się co jakiś czas odzywał, coraz rzadziej co prawda...ale w oczach Maji widzę czasem Korę...Rafałku oczywiście wszystko zalezy od Ciebie....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem komu ale za świąteczna kartkę z życzeniami nowego drogiego ( coś mi się wydaję że chodziło o kasę , wręcz widziałem wycenę ) psa dziękuje serdecznie .... priorytetowa przesyłka ... kur.... szczyt wszystkiego co widziałem ...
JAK TAK MOŻNA ?
Kartkę zainteresowanym do wglądu mogę pokazać .....
Jedno powiem ...na pewno kiedyś Haszczaka mieć będę .... bardzo mozliwe że kilka ( na tymczasie i ew hoteliku " bezpłatnym ***** bo inaczej bym nie mógł " ) ale nie koniecznie rodowodowego i nie za KASĘ !!!!!!!!!!
Wszystkiego dobrego wysyłającym życząc kończę

Słowa te były do tych co wysłali ....


Sorrki moi mili ale nie wytrzymałem już ....

Link to comment
Share on other sites

Za Nas za to ja ręczę Halciu ....i wiem że to nikt z "Naszej" ekipy pisze w cudzysłowiu Wiecie dlaczego ....
Co do sumy zacytuję " psa za 125 tys cafe coins " może komus wydać się to bez sensu ale .... ale tak zostało napisane

PODKREŚLAM !!!!!!!!! nie mam na myśli Ekipy Naszej .... tylko osobnika który toto wysłał .... sorrki powinienem milczeć ....ale mnie ku...ponioslo ...przepraszam

Link to comment
Share on other sites

Ale Rafciu wszyscy pamietamy i o Tobie i o Niej.I nie tłumacz sie Zarce,bo miała Pana o jakim inny psiak może tylko pomarzyc.Ty to wiesz i my to wiemy.A po odejsciu przyjaciela zawsze dziwne mysli nachodzą,ze cos mogło byc lepiej...wiecej.Mój pierwszy najdroższy mi psiak odszedł beze mnie w Łancucie....nie było mnie przy nim,przez ta cholerna budowe i brak ogrodzenia.Do dzis cierpie nad tym....w najgorszej chwili mnie nie było,a to juz ponad 8 lat

Link to comment
Share on other sites

Kochani- jeżeli używacie Mozilla Firefox proponuję Narzędzia--->Dodatki--->Pobierz dodatki--->Adblock
Pobieracie, jak się zainstaluje to wchodzicie na Dogo, jak wyskoczy wam Allegro klikacie koło krzyżyka zamykającego okno na taki mały napis "zablokuj" i z głowy :)
Tak blokować można wszystkie upierdliwe, wyskakujące reklamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...