Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='becia66']Przed chwilką do nowego domku pojechała Czarna Mamba....:multi::multi::multi:
Neczko dziekuję za przywiezienie Mamby pociągiem do Rzeszowa mimo tak ciężkich warunków pogodowych.....:buzi:.....a tobie Szpileczko za piękne zdjęcia....:buzi:


[IMG]http://img124.imageshack.us/img124/7386/p2100032dj0.jpg[/IMG]


[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/7732/p2100039hx0.jpg[/IMG][/quote]
Normalnie zaraz oszaleję ze szczęścia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Zazdroszczę właściciela, ona pokocha ich tak bardzo.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']
Żaba studiuje, dużo czasu i serca poświęca na pomoc p.Romie , a my zasypujemy go jeszcze mailami i wklejaniem zdjęc na stronke non-stop. Pewnie ma nas czasem dośc.
Żabko kochamy cię i chcemy ci ulżyć, a ponieważ stronka będzie mocno rozbudowana podzielimy sie w jej prowadzeniu.To ja tyle. Co o tym myslicie i czy ktos ma jeszcze jakies propozycje odnośnie grafiki i prowadzenia stronki ???[/quote]

Moje "studia" nie mają nic wspólnego z prowadzeniem stronki. @ już mnie dawno nikt nie zasypał, a dość to mam tylko forum i za jakiś czas mnie na nim nie będzie. A zanim stronka będzie "mocno rozbudowana" to trochę poczekamy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88'] A zanim stronka będzie "mocno rozbudowana" to trochę poczekamy...[/quote]

W tym sedno sprawy że czekamy zbyt długo bo nie ma sie kto tym zając.
Dlatego wzięłam sprawy niejako w swoje ręce i zrobię wszystko żeby stronka jak najpredzej zyskała nową grafikę i więcej miejsca.
Chyba nikt nie zaprzeczy że od kilku miesięcy tylko o tym mówimy.....
Czy cos jest nie tak , że chce to popchnąc do przodu ?

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam rozliczenie [COLOR=DarkRed]bazarku[/COLOR] na ostatniej stronie wątku :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/ekskluzywny-swiateczny-bazarek-na-psiaki-z-orzechowcow-127729/index16.html#post11799840[/URL]

Wszystkm bardzo dziękuję za wzięcie udziału w licytacji w imieniu orzeszków......:Rose:
Mamy jeszcze niewykorzystane pieniążki na allegra [COLOR=DarkRed]wyróżnione [/COLOR]u [B]Anuli1959[/B] /z poprzedniego bazarku/ i [B][COLOR=Black]Jagody1[/COLOR][/B] z terażniejszego. Czekam na propozycje które psiaki ogłaszamy.

Link to comment
Share on other sites

Kochani mam pytanie. Chcę przeznaczyć 1% podatku i nie wiem na kogo wskazać, na pieski pani Romy czy na Orzechowce. Nie wiem kto bardziej potrzebuje tych pieniędzy a wiem że wy jesteście najlepiej zorientowani i napewno pomożecie mi się zdecydować. Bardzo proszę podpowiedzcie bo do piątku muszę podjąć decyzję. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bunia40']Kochani mam pytanie. Chcę przeznaczyć 1% podatku i nie wiem na kogo wskazać, na pieski pani Romy czy na Orzechowce. Nie wiem kto bardziej potrzebuje tych pieniędzy a wiem że wy jesteście najlepiej zorientowani i napewno pomożecie mi się zdecydować. Bardzo proszę podpowiedzcie bo do piątku muszę podjąć decyzję. Pozdrawiam[/quote]Jeśli mogę coś zasugerować, to wpłać na przemyskie Stowarzyszenie Nadzieja - oni tam będą najlepiej wiedzieć, kogo trzeba wspomóc w danej chwili -Orzeszki czy Romę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaB']Albiemu a czy przyszli właściciele kotki mogliby gdzieś podjechać ?[/quote]


Aniu zapytałam na forum miau czy ma możlwość podjechać, czekam na info. W razie czego można będzie skorzystać z pomocy wątku transportowego na miau i tam szukać ewentualnie kogoś kto na trasie pomoże.
Aniu jesteś w stanie pomóc z tym transportem? Jak tak to dokąd najlepiej by Ci było pojechać? :) ... niezawodna jak zawsze .... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']przykro mi to pisać ale Brodacz odszedł za TM ... ciężko chore serce, nerki - niestety :-(

[IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/brodacz4.jpg[/IMG]

Zielony proszę zabierz Brodacza ze strony wolontariackiej ... :-([/quote]
:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='żaba88']Pytanie do zainteresowanych stronką,
chcecie żeby w dziale TM był opis + zdjęcia dla każdego psa osobno tak jak wcześniej? Czy tylko zdjęcie na pierwszej stronie działu?[/quote]

Wydaje mi się, że każdy z nich zasługuje na oddzielny opis Żaba ... nie wiem, ale kurcze niektóre z nich były tylko numerem całe zycie ... niech nie będą anonimowe teraz.
Napiszę tekst ogólny na Tęczowy Most. Opisy poszczególnych psiaków pozostawiam do uzgodnienia, bo były wielkim ukochaniem przez nas wolontariuszy. Ja napewno chce napisac o Babci, Bacuni, Zenku ...

Najlepiej napiszemy opisy serduchem więc ... Neczka Jerry napewno będzie z Tobą ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']Wydaje mi się, że każdy z nich zasługuje na oddzielny opis Żaba ... nie wiem, ale kurcze niektóre z nich były tylko numerem całe zycie ... niech nie będą anonimowe teraz.
Napiszę tekst ogólny na Tęczowy Most. Opisy poszczególnych psiaków pozostawiam do uzgodnienia, bo były wielkim ukochaniem przez nas wolontariuszy. Ja napewno chce napisac o Babci, Bacuni, Zenku ...

Najlepiej napiszemy opisy serduchem więc ... Neczka Jerry napewno będzie z Tobą ...[/quote]
Jestem za, o Brodaczu też mogłabym coś spróbować... nie raz byłam z psiakiem na spacerku, nie raz się we mnie wtulał z taką ufnością... :-(

A do schroniska od weta jutro przyjedzie sunia TTB z 3 maleńkimi ok. 6-tygodniowymi córami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']
A do schroniska od weta jutro przyjedzie sunia TTB z 3 maleńkimi ok. 6-tygodniowymi córami...[/quote]
no żesz:shake:...ledwo co piesek Leszek znalazł domek i już kolejne bidy w taką pogodę:-( Jak one sobie poradzą z taką niewłochatą okrywą?:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...