Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

W koncu bylismy w schronisku:lol:. Bylam w szoku jak zobaczylam te bidule wszystkie, chodzilam po wszystich boksach i pchalam lapy za kratke. Te smutne oczy i to polizanie reki zwalalo mnie z nog chcialo mi sie beczec....nie moglam sie zdecydowac..bo te bidoty patrzyly na mnie proszaco....pan byl bardzo fajny zaraz zaprowadzil nas tu i tam gadka szmatka, pani tez mila...potem jeszcze tu potem tam, a mi te wszytkie psy sie podobaly...szczeniaczki fajnie malutkie slodkie ale pomyslalam takie predzej ludzie wezma...staruszki kochane...ale nie chce sie zegnac znowu z psiakiem za niedlugo...ale jak zaprowadzil do Pregi to jakos sie tak zapatrzylam na nia....Fila podobno poszla do jakiegos domku byla tam jakas ruda sunia tez podobna do Fili ale jak zobaczylam Prege to juz chcialam ja wziac.....i stalo sie jest u nas od dzisiaj...:loveu: Otrzymala nowe imie Kora. W samochodzie jechala grzecznie lezala mi na kolankach (obslinila mi cale portki:evil_lol:), a w domku obsikuje ogrodek i nie moze usiedziec na miejscu jakby chciala powiedziec 'to wszystko jest tylko moje moge tu biegac ile chce????' :placz: zrobilam pare fotek ale nie wiem jak tu sie wstawia...w kazdym razie jest kochana...

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: o rany!!!!! Naprawdę wzięłaś Pręgę?????? :loveu::loveu::loveu::loveu: Jak ja się cieszę!!!! NO NIE POTRAFIĘ ZE SZCZĘŚCIA SIĘ USPOKOIĆ :loveu: dzięki wielkie :lol::lol::lol::lol: Pręgusiu dzisiaj pierwsza normalna noc od baaardzo dawna :D

Link to comment
Share on other sites

A biedna Nelunia została bez koleżanki.Ale ciesze sie,że Pręga poszła no i Fila z tego wynika też ma domek,a moze i Szpileczce sie uda.Bedziesz miała pocieche z Pręgi,to milasta sunia,nie daj sie zdominowac,bo Pregus bedzie namolny do pieszczot non-stop

Link to comment
Share on other sites

:D

Szpilka to sunia ze schroniska faktycznie nazwana po mnie bo jeden z pracownikow uparł sie ze jestesmy podobne :D:D:D

ocencie sami ;)

[IMG]http://orzechowce.ovh.org/duze/szpilka3.jpg[/IMG]

Strasznie sie ciesze z Pregi to bardzo fajna kochana sunia bardzo ja lubiłam ciesze sie ze ma dom:multi:
Biba przeslij foty ma mojego maila to wstawie [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...