Jump to content
Dogomania

Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.


Russellka

Recommended Posts

Hej Rassellka, co tu taka cisza? :p
Pewnie się gdzieś obijasz na wyjeździe i robisz duuuużo fotek aby oczywiście nam je pokazać :cool3:

A my właśnie poznałyśmy parsonka, który mieszka dwa bloki od nas i jest młodszy od Sajduchny o 1,5 miesiąca :razz:

Oto Reksio
[IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/36-27.jpg[/IMG]

więcej fotek u nas ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojojojojoj :oops::oops: Dziękuje wszystkim BARDZO BARDZO BARDZO mocno za wszystkie cieplutkie życzenia :loveu::loveu:
A niestety rozładował mi się aparat, ale chyba jest kilka nowych zdjęć, baterie się naładowały, więc jutro coś wrzucę i zrobię ładnego :loveu: Czekajcie i nie opuszczajcie nas :loveu::evil_lol:

PS. Reksiu jest cudowny :loveu::loveu: Dobrze dogadują się z Sajdunią? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']Ojojojojoj :oops::oops: Dziękuje wszystkim BARDZO BARDZO BARDZO mocno za wszystkie cieplutkie życzenia :loveu::loveu:
A niestety rozładował mi się aparat, ale chyba jest kilka nowych zdjęć, baterie się naładowały, więc jutro coś wrzucę i zrobię ładnego :loveu: Czekajcie i nie opuszczajcie nas :loveu::evil_lol:

PS. Reksiu jest cudowny :loveu::loveu: Dobrze dogadują się z Sajdunią? :cool3:[/quote]
Na razie tylko raz sie spotkały, no i wiesz nie za bardzo był nią zainteresowany - wolał piłkę :evil_lol:, ale jej to nie przeszkadzało, byle tylko mogła za kimś gonić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']U mnie też był dziś parsonek, przyszedł w wersji grzywacz, a wyszedł elegancki, zgrabny chłopak:loveu:[/QUOTE]
Oj Mudikowa szykuj się kiedys Cię napadniemy :loveu: I żądam jakiegoś rabaciku :diabloti:

[quote name='jamnicze']Na razie tylko raz sie spotkały, no i wiesz nie za bardzo był nią zainteresowany - wolał piłkę :evil_lol:, ale jej to nie przeszkadzało, byle tylko mogła za kimś gonić :diabloti:[/QUOTE]
No to trzymam kciuki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']widać :evil_lol::evil_lol: parsony ;) trymuje się, sierść cały czas rośnie jeżeli jest szorstka[/quote]

No wiem że parson się pisze, literówkę zrobiła, czasami tak mam :evil_lol:

Nie znam się na parsonach więc pytam :evil_lol: ale fajnie to takie zarośnięte jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']No wiem że parson się pisze, literówkę zrobiła, czasami tak mam :evil_lol:

Nie znam się na parsonach więc pytam :evil_lol: ale fajnie to takie zarośnięte jest :loveu:[/QUOTE]

tak tak :diabloti:

zarośnięte? że niby to u góry jest zarośnięte? nie jest : P tak normalnie wyglądają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']tak tak :diabloti:

zarośnięte? że niby to u góry jest zarośnięte? nie jest : P tak normalnie wyglądają[/quote]

wiesz ja czasami nawet pisząc labrador robię literówki więc się nie ciesz

u jakiej góry, mówię o całej jej, widziałam trymowane (wczesniej pytałam o trymowanie bo nie wiedziałam czy je się goli czy trymuje) ale takie jak Koda bardziej mi się podobają :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']wiesz ja czasami nawet pisząc labrador robię literówki więc się nie ciesz

u jakiej góry, mówię o całej jej, widziałam trymowane (wczesniej pytałam o trymowanie bo nie wiedziałam czy je się goli czy trymuje) ale takie jak Koda bardziej mi się podobają :loveu:[/QUOTE]

:cool1:

są szorstkowłose i krótkowłose, a nie trymuje się ani jacków, ani parsonów na gładko jak sznupy tylko właśnie tak jak wygląda koda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']O, jesteście :diabloti:
Czekam na fotki :loveu:[/QUOTE]
No jestesmy :diabloti: a jutro może wyciągne rodziców do lasu to bedą świrzutkie jak bułeczki foteczki :loveu:

[quote name='M&T']Ja z wami napadnę Mudikową! Bo mojemu też by się przydało strzyżenie w paru miejscach :evil_lol:[/QUOTE]
Dobra to się jakoś zgadamy i napadniemy ją o drugiej w nocy :diabloti::loveu::loveu: Tylko Ciii ona się nie może o tym dowiedzieć :razz:

[quote name='smallpati']Jaka ona cudna jest :loveu::loveu:

Witamy nowo rocznie :cool3:
Może by tak jakieś nowe zdjęcia z okazji nowego roku :cool3:

Pearsony się trymuje? bo nie mam zielonego pojęcia :roll:[/QUOTE]
Witanko :loveu: Dokładnie, ale Tinka jak zwykle wszystko wypaplała :eviltong:
I tak ogólnie to nie dwawno znowu trymowałam ziomka :loveu: A obróżki fajowa zastanowię się nad jakąś :diabloti: Chociaz marzy mi się Lupine :loveu:

Aaaa i mam bardzo wazne pytanie. Zrobiłam Prezentacje z koda w roli głównej. Czy ktoś wie jak to badziewie zamieścić w necie? :PROXY5:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Cudownie pracujeci, ó jak ona to spokojnie robi z tą miseczką , nie to co mój wariat Delik:diabloti:, a zdycha teatralnie normalnie:loveu::loveu:
BRAWO!:multi::multi::multi:

BTW A co to za drugi czarny psiak?[/QUOTE]
To jest nasz drugi pies Moli-ale ona jest bardziej mojej siostry i mamy (nie mój typ psa);)

A jak szybko "ożywa" :evil_lol: szczególnie kiedy mam w ręku piłkę :loveu::diabloti: Delik kochany wariat pewnie wszystko chce zrobić naraz i mu się giry plączą :loveu::evil_lol:

[quote name='eria']to widać że daje głos :evil_lol: ja sie tego od swoich dość nasłuchuję jak głos dają więc nawet lepiej film bez głosu obejrzeć czasem :evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Kinia']Jak bosko zdycha:loveu: a jaki piękny głos. Cudnie![/QUOTE]
Dziękujemy Marleyowa :loveu:

[quote name='Iwa-R']Ojojoj, pozazdrościć. Do jakiegoś cyrku ją normalnie :D

Moje z tego wszystkiego to jedynie "daj głos" potrafią :evil_lol:[/QUOTE]
Dobre i to :evil_lol: Ale one nie chcą się uczyć czy raczej pańcia nie chce ich uczyc? :diabloti::lol:

A tak z dzisiaj, to błyśmy na spacerku w mieście i po drodze spotkałysmy prześlicznego szczeniaka Goldena :loveu: Strasznie sympatyczny był, od razu chciał się bawić i w końcu moja nieśmiała Koda też się przekonała :loveu: Ale jak już się przekonała to musiałyśmy iść :roll: co oczywiście nie zmienia faktu, że psiak był cudny... :diabloti:
Muszę ją porzyzwyczajać do hałasów, bo w końcu w tym roku zawody jakieś by się przydały :loveu::loveu: Mam nadzięję, że wszystko wypali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...