Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[QUOTE]aniusiu, pamiętam że napisałaś, że ktoś z takim wyglądem wygląda jak idiota, z kretynem nie pamiętam dokładnie ale na pewno też coś takiego padło na mój temat [/QUOTE]
I to ci a_niusiu powinno starczyć... Bo możesz sobie pisać eposy na temat tego co miałaś na myśli, ale skoro ktoś się poczuł twoimi wypowiedziami urażony to cel osiągnęłaś. Cel bycia chamskim.

[QUOTE]za to ty dajesz personajnie tak, ze po prostu az smiac sie chce.
z tego, ze masz napine, z tego, ze piszesz glupoty...[/QUOTE]
Powiem tak, zawsze będę miała napinę jak widzę takie chamstwo. I myślę, że każdy inny też powinien. To, że nie przyznajesz się do tego, że robisz to personalnie to typowa reakcja - co złego to nie ja. Ale naprawdę nikt nie jest na tyle głupi, żeby nie wiedzieć o co chodzi. A takie omijanie właśnie jest po stokroć dziecinne, ale też świadczy o czymś...

[QUOTE]a jesli chodzi o wzajemna adoracje...zajrzyj do wlasnej galerii i na chlodno ocen, co tam sie dzieje zanim zaczniesz sie wychylac zza plota. [/QUOTE]
No w świetle ostatnich postów faktycznie nie wygląda to najlepiej :eviltong:

[QUOTE] [INDENT] aaa no tak...czyli po prostu tak szumnie nazywasz proces wychowywania:smile:))
[/INDENT]

[/QUOTE]
Z tobą nie można pisać bez dogryzania sobie, co nie? :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie tylko twoje. Widuje wiele seterów w swojej okolicy i są to psy z natury nieagresywne, nieimpulsywne, kochają ludzi, psy i dzieci. Zresztą wystarczy sobie przeczytać opis rasy. Pies trudny się z niego nie wyziera. A gordony z tego co czytałam są najspokojniejsze ze wszystkich... seterów :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Myślę, że nie tylko twoje. Widuje wiele seterów w swojej okolicy i są to psy z natury nieagresywne, nieimpulsywne, kochają ludzi, psy i dzieci. Zresztą wystarczy sobie przeczytać opis rasy. Pies trudny się z niego nie wyziera. A gordony z tego co czytałam są najspokojniejsze ze wszystkich... seterów :p[/QUOTE]

taaa szczegolnie moja starsza suka jest wybitnie spokojnym psem...

ale taaak, moje psy sa posluszne, bo nie sa dobermanami, terrierami ani borderami:))))

Link to comment
Share on other sites

A ma jakieś problemy większe? Czy jedyne co musiałaś odkręcać to z tego co wyłowiłam lęk separacyjny i przywołanie? Bo rozumiem, że ogólnie ma konfrontacyjny charakter do psów czy ludzi i musiałaś to korygować?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']A ma jakieś problemy większe? Czy jedyne co musiałaś odkręcać to z tego co wyłowiłam lęk separacyjny i przywołanie? Bo rozumiem, że ogólnie ma konfrontacyjny charakter do psów czy ludzi i musiałaś to korygować?[/QUOTE]

moj pies starszy zostal wziety z hodowli w wieku 8 tygodni. w hodowli szczeniaki mialy super warunki, ekstra socjal i z takich wlasnie warunlow wzielam szczenie.

w hodowli, z ktorej pochodzi moja mlodsza suka, z racji odleglosci, nigdy nie bylam. przyleciala samolotem jako 11tyg kulka.

NICZEGO nie musialam u zadnego z moich psow odkrecac. ani przywolania ani leku separacyjnego ani tez konfrontacyjnego charakteru. po prostu wzielam je z hodowli i WYCHOWALAM. a ze od poczatku byly wychowywane bardzo madrze, teraz mam powod do dumy. nie do odkrecania.

Link to comment
Share on other sites

oh gaaaad to ja swojego psa wychowuję niemądrze :placz: i zdążyłam go zepsuć przez 12h podróży :placz:

ja Brumę mam od pół roku, i przez te pół roku przeszłam z nią przez chyba wszystkie możliwe problemy ze szczeniakiem ;) gryzienie, szczanie, sranie, niszczenie, kradnięcie, wycie, szczekanie, brak skupienia jakiegokolwiek, zaganianie psów, rowerów i samochodów, totalna nadpobudliwość, nieumiejętność posadzenia dupy w miejscu, niespanie, nakręcanie się na wszystko dookoła, brak zainteresowania zabawkami, uciekanie z aportem, faza niejadka, faza psa który wpierdziela w takim tempie że rzyga, wycofanie względem psów i ludzi, strach przed przechodzeniem przez ulicę, wchodzeniem do tramwaju i pociągu, do windy, strach przed wiadrami :evil_lol: ... w sumie pewnie jeszcze coś by się znalazło

ale przynajmniej już się nie załatwia w domu i nie boi wiader :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']oh gaaaad to ja swojego psa wychowuję niemądrze :placz: i zdążyłam go zepsuć przez 12h podróży :placz:

ja Brumę mam od pół roku, i przez te pół roku przeszłam z nią przez chyba wszystkie możliwe problemy ze szczeniakiem ;) gryzienie, szczanie, sranie, niszczenie, kradnięcie, wycie, szczekanie, brak skupienia jakiegokolwiek, zaganianie psów, rowerów i samochodów, totalna nadpobudliwość, nieumiejętność posadzenia dupy w miejscu, niespanie, nakręcanie się na wszystko dookoła, brak zainteresowania zabawkami, uciekanie z aportem, faza niejadka, faza psa który wpierdziela w takim tempie że rzyga, wycofanie względem psów i ludzi, strach przed przechodzeniem przez ulicę, wchodzeniem do tramwaju i pociągu, do windy, strach przed wiadrami :evil_lol: ... w sumie pewnie jeszcze coś by się znalazło

ale przynajmniej już się nie załatwia w domu i nie boi wiader :)[/QUOTE]

to, co opisujesz to nie jest "odkrecanie", ale standardowe problemy wychowawcze ze szczeniakiem-nic nadzwyczajnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Pokaż te niebieskie włosy i tunele , bo ja lubię niebieski kolor ...

a ktoś może chce bana ? bo mam kilka wolnych :diabloti:[/QUOTE]
[URL]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552430_385572388162832_1563561943_n.jpg[/URL] tu masz z włosami niebieskimi, niestety z tunelem jeszcze nie mam :diabloti:

oj przydałyby się, przydały :evil_lol:
[quote name='Vectra']było kupić sobie pieska pluszowego , byś miała spokój święty :diabloti:[/QUOTE]
no tak, o ja głupia:placz:
[quote name='a_niusia']to, co opisujesz to nie jest "odkrecanie", ale standardowe problemy wychowawcze ze szczeniakiem-nic nadzwyczajnego.[/QUOTE]
wiedziałam że to napiszesz, po prostu wiedziałam :evil_lol: ciekawe że żaden ze znanych mi psów nie miał tych problemów aż tylu na raz :hmmmm: a znam dużo psów, i dużo rozmawiam z ludźmi, dużo się radzę...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...