Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='a_niusia']nie, ja nie musze szczekac przy plocie i nigdy tego nie robie.
nie obrabiam tez ludziom tylkow.

post edytowalam, bo po prostu nie mam checi sie schylac.
tchorzliwe kundle szczekajace przy plotach kaze moim psom ignorowac, wiec to tyle z mojej strony:)))

bawcie sie dobrze:))))[/QUOTE]
Nie obrabiasz nikomu tyłków? A kto wyśmiewał z poglądów na temat różowych koszul u facetów i męskosci?
Oj, na pewno nie doskonała a_niusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Nie obrabiasz nikomu tyłków? A kto wyśmiewał z poglądów na temat różowych koszul u facetów i męskosci?
Oj, na pewno nie doskonała a_niusia[/QUOTE]

Wyrażenie swojego zdania na "kontrowersyjny" temat zawsze pociąga za sobą niezadowolenie ludzi o odmiennych poglądach. Mnie się zwyczajnie nie podobają faceci w różowym i co, na stos? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Wyrażenie swojego zdania na "kontrowersyjny" temat zawsze pociąga za sobą niezadowolenie ludzi o odmiennych poglądach. Mnie się zwyczajnie nie podobają faceci w różowym i co, na stos? :diabloti:[/QUOTE]

to, ze tobie sie nie podobaja, to jeszcze nic.

gorzej jesli twoj facet nigdy nie wlozylby nic rozowego i jeszcze nigdy nie ubralby psa w roz.
to oznacza, ze nie jest zbyt meski, aby nosic rozowy i nie ma dostatecznie duzo poczucia humoru, aby ubrac na rozowo psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']EOT-juz ci napisalam.

ujadaj sobie dalej jesli chcesz.[/QUOTE]Ujadać to możesz Ty ze swoimi doskonałymi psami myśliwskimi :)

[quote name='evel']Wyrażenie swojego zdania na "kontrowersyjny" temat zawsze pociąga za sobą niezadowolenie ludzi o odmiennych poglądach. Mnie się zwyczajnie nie podobają faceci w różowym i co, na stos? :diabloti:[/QUOTE]Na stos jak czarownica ha ha Temat o tym był już skonczony. Ale dla Twojej wiadomości powiem, że też nie przepadam za różem u facetów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']doskonale psy mysliwskie nie ujadaja.
podobnie zreszta jakich wlasciciele.[/QUOTE]
Nie jesteś konsekwentna. Napisałaś, że już nie będziesz ze mną dyskutować a nadal to robisz.
Poza tym myślę, że nauczyłabyś ich tego, bo jesteś wspaniałym szkoleniowcem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Nie jesteś konsekwentna. Napisałaś, że już nie będziesz ze mną dyskutować a nadal to robisz.
Poza tym myślę, że nauczyłabyś ich tego, bo jesteś wspaniałym szkoleniowcem :)[/QUOTE]

no, owszem- nie jestem.


taaak...na pewno nauczylabym je ujadac, nie przychodzic na zawolanie i miec wlasciciela w czterech literach.
wtedy bym miala takie bardziej dogomaniackie problemy, nie?:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']no, owszem- nie jestem.
taaak...na pewno nauczylabym je ujadac, nie przychodzic na zawolanie i miec wlasciciela w czterech literach.
wtedy bym miala takie bardziej dogomaniackie problemy, nie?:)))[/QUOTE]Rajcuje Cię wyśmiewanie problemów dogomaniaków? Nikt Ci nie karze o nich czytać. Forum jest po to aby szukać pomocy jeśli ma się jakieś problemy wychowawcza lub jakiekolwiek inne. Chyba nie rozumiesz idei forum? Nie każdy tak jak TY rejestruje się tylko po to, by chwalić się wyśmienicie wyszkolonymi psami a także po to aby świetnie się bawić kłócąc się z innymi i siać zamęt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Rajcuje Cię wyśmiewanie problemów dogomaniaków? Nikt Ci nie karze o nich czytać. Forum jest po to aby szukać pomocy jeśli ma się jakieś problemy wychowawcza lub jakiekolwiek inne. Chyba nie rozumiesz idei forum? Nie każdy tak jak TY rejestruje się tylko po to, by chwalić się wyśmienicie wyszkolonymi psami a także po to aby świetnie się bawić kłócąc się z innymi i siać zamęt.[/QUOTE]

dobra, dobra przestan na mnie szczekac, bo to nudne:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Hehe tylko widzisz my jesteśmy bezwstydne, żeby swoje nieposłuszne psy umieszczać w necie, natomiast ci z tymi idealnymi jakoś mało je pokazują w realu... :eviltong: Za to kwitną na kartach prawie w każdym wątku, nawet zupełnie z dupy ;)[/QUOTE]
właśnie wrzucam filmik pokazujący bezmózgię brumy, ale chyba sobie daruję i nie będę go nigdzie pokazywać, bo znowu będę durną laską bez wiedzy o szkoleniu ;) zwłaszcza że Bruma dostaje mały wpiernicz :diabloti:
[quote name='a_niusia']hehe w realu to akurat mojego idealnego psa pokazuje bez problemu:)))))

kuuurcze ale trzeba miec nudne zycie, zeby po wszystkich watkach obrabiac tylki osobom, ktorych sie nawet nie zna. i jakim trzeba byc po prostu MALYM czlowiekiem:))))[/QUOTE]
wierz mi, chciałabym być mała :loveu:
[quote name='Anecioreczek'][URL]http://www.rabbitqueen.com/[/URL]

Fauka zajmuje się robieniem stron, znajdziesz ją na niebieskim forum borderów.

cudowne podsumowaie filmiku " downie" :D[/QUOTE]
dzięki, zapomniałam o niej ;)

wystarczy spojrzeć na jej ryj i "dałnie" samo się nasuwa na myśl :evil_lol:
[quote name='evel']Ja tam nie miałam problemów, żeby się z Anką umówić w realu i obejrzeć sobie jej psa. Polecam, na żywo zawsze można łatwiej wyjaśnić wszelkie "ale" :cool3:[/QUOTE]
akurat jest to jedna z osób która mnie do siebie tak zraziła, że nie mam zamiaru się spotykać ;)
[quote name='evel']Wyrażenie swojego zdania na "kontrowersyjny" temat zawsze pociąga za sobą niezadowolenie ludzi o odmiennych poglądach. [/QUOTE]
i tyczy się to nie tylko gejów i różowego :)

[quote name='gops']świetnie wygląda mniej kudłata Bruma ![/QUOTE]
dzięki :)
[quote name='Aleks89']Ja tu przyszedłem z kisielkiem ,a tu koniec wojny.[/QUOTE]
niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...