Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

Hehe kto mieczem wojuje od miecza ginie. Wybacz a_niusiu, ale po prostu jesteś dla mnie tak zabawną osobą, że czasem nie mogę się oprzeć. Jak wchodzę na wątek Martyny to jakoś tak samo z siebie od razu mi się przypominają twoje kulturalne teksty o dziecinności i nieposłusznych psach. A i o wyglądzie kretyna :lol: Nie mówiąc o wunżach :evil_lol: (no ale to pasuje: kretyński wygląd + kretyńskie hobby + kretyńskie psy :lol:) A, że świat lubi balans? No to już wina świata :diabloti:

[QUOTE]właśnie wrzucam filmik pokazujący bezmózgię brumy, ale chyba sobie daruję i nie będę go nigdzie pokazywać, bo znowu będę durną laską bez wiedzy o szkoleniu ;-) zwłaszcza że Bruma dostaje mały wpiernicz :diabloti:[/QUOTE]
A ja chętnie obejrzę te twoje niewychowane psy :) Pociesz się, że jestem dużo większym kretynem. Jeden pies przejechany, a dwa prawie się zatkały kurczakiem :p No i chyba kupię sobie wunża :eviltong:

[QUOTE]Ja tam nie miałam problemów, żeby się z Anką umówić w realu i obejrzeć sobie jej psa. Polecam, na żywo zawsze można łatwiej wyjaśnić wszelkie "ale" :cool3:[/QUOTE]
Oj na pewno. Ale niestety nie dostałabym zapewne zaszczytu spotkania się z wielmożną panią. Moje psy są zbyt kretyńskie. Jari pewnie skakałby po gordonkach, a to świadczy o złym wychowaniu, więc zaraz zostałby zdzielony smyczą po grzbiecie, co mogło by się skończyć źle dla zdzielającej. Natomiast sama pogłaskać też bym nie mogła, bo nie wolno :( No i co tu z takimi robić? Okładać pole? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']O bez kitu wtedy by nie skakał po gordonkach... Tylko też to bez sensu, bo wtedy one by okładały pole, on w trybie pracy i spotkanie było takie trochę obok siebie :diabloti:[/QUOTE]

ej serio pozwalasz jariemu na skakanie po innych psach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No bo jakby już doszło do spotkania to zakładam, że razem z psami. No chyba, że mój byłby cały czas na smyczy. Ale wtedy spotkanie także by sensu nie miało. Poziom absurdu wzraaaasta :evil_lol:[/QUOTE]

nie martw sie, nie mialby szansy po nich poskakac nawet, gdyby nie byl "w trybie pracy" i nie umialabys mu zabronic...dym by za nimi wachal:))))))

ale to racja...daj spokoj z tymi absurdalnymi wizualizacjami. nie sadze, zebysmy kiedys mialy okazje.

Link to comment
Share on other sites

Kółko wzajemnej adoracji zacieśnia się również z każdą minutą.

[QUOTE] i nie umialabys mu zabronic...[/QUOTE]
Nie umiałabym :( Przecież napisałam, że jest niewychowany.

[QUOTE]dym by za nimi wachal[/QUOTE]
W jakim sensie? Że by mu uciekły? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Kółko wzajemnej adoracji zacieśnia się również z każdą minutą.[/QUOTE]

Ja się do Waszych kretyńskich (chyba lubisz to słowo) dyskusji nie wtrącam - Ankę znam w realu i żadna rzecz, którą mówi o swoich suczach, nie jest kłamstwem; w zasadzie jej starsza suka jest jednym z najbardziej wychowanych i pozytywnych psów, jakie miałam okazję poznać i to jest fakt. Nie czerpię też przyjemności z pokazywania i mówienia światu, jakie to mój pies popełnia wybryki i jaki nie jest posłuszny - dla mnie to powód do wstydu i pracy, ale każdy mierzy wg siebie. Nie wciągaj mnie więc w swój świat, bo mnie on nie interesuje. Mam nadzieję, że się zrozumiałyśmy.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ja się do Waszych kretyńskich (chyba lubisz to słowo) dyskusji nie wtrącam[/QUOTE]
Przed minutą się wtrąciłaś :lol:

[QUOTE]Nie czerpię też przyjemności z pokazywania i mówienia światu, jakie to mój pies popełnia wybryki i jaki nie jest posłuszny[/QUOTE]
A może to taka mała farsa na odwrotne zachowanie? Przyjemności pokazywania i mówienia o tym jakie się ma idealne psy wszędzie i wszystkim. Chociaż by w wątku o chamstwie, który służy zupełnie czemuś innemu... Już nie mówiąc o krytykowaniu innych, którzy nad tymi błędami faktycznie pracują.

[QUOTE]nie...czekalyby az skonczy po nich skakac. [/QUOTE]
Oj mogły by się nie doczekać. Pamiętaj, że mój pies ma ADHD, waży ponad 40 kg, jest trudnej rasy, jest ponadto bardzo szybki, zwinny i łatwo się denerwuje. Ma też kłopoty z żołądkiem i nosi kaganiec na każdy spacer, a ja jestem za kopiowaniem... A nie czekaj, to nie bajka na tę okoliczność :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To się nazywa - patrzenie na siebie z przymrużeniem oka, coś co jest ci obce. Stałaś się karykaturą samej siebie, ze swoimi idealnymi psami, idealnymi poradami na każdy temat (tekst, że jesteś w stanie wychować każdego psa powinien być kultowy) i co najgorsze, czerpiesz przyjemność z dogryzania innym. Karykatury mają do siebie jednak to, że są zabawne. Niestety taka kolej rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Wtrąciłam się, aby wyrazić swoje zdanie na temat Twojego zachowania - i tyle. Mnie osobiscie śmieszy, że próbujecie dogryzać a_niusi, która do rozpuku śmieje się z Waszych postów i ma o Was już wyrobione zdanie. Też nie przepadam za wieloma osobami na dogo - więc po prostu je omijam, a jak chcę coś napisać, to liczę do dziesięciu i się nie daję, wychodząc z założenia, że skoro ktoś jest debilem, to ja nie będę schodzić do tego poziomu - myślę, że obie strony tego "konfliktu" myslą o sobie podobnie, dlatego dziwi mnie, że jeszcze prowadzicie tę farsę. I nie, nie zauważyłam, żeby ktokolwiek - nawet a_niusia - miał idealny psy, bowiem nieraz pisała o ich przewinieniach, choćby u mnie w wątku - ale tak to jest, jak się widzi tylko to, co się chce. Ja tam ciesze się z dobrych cech mojego psa i pracuję nad jego negatywnymi cechami, a nie mam zamiaru pisać, jaki to jest niewychowany (bo ktoś pisze, ze jego jest wychowany), jak to zjada resztki z obiadu (bo ktoś pisze, ze karmi drogimi karmami) czy idzie na "misję" i nie wraca (bo czyjś jest odwoływalny) - na szczęście, nie przejawia dwóch ostatnich cech, a do pierwszej też mu daleko, patrząc na psy na ulicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']To się nazywa - patrzenie na siebie z przymrużeniem oka, coś co jest ci obce. Stałaś się karykaturą samej siebie, ze swoimi idealnymi psami, idealnymi poradami na każdy temat (tekst, że jesteś w stanie wychować każdego psa powinien być kultowy) i co najgorsze, czerpiesz przyjemność z dogryzania innym. Karykatury mają do siebie jednak to, że są zabawne. Niestety taka kolej rzeczy.[/QUOTE]

hehehehe widze coraz lepiej:)))))))

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mnie osobiscie śmieszy, że próbujecie dogryzać a_niusi, która do rozpuku śmieje się z Waszych postów i ma o Was już wyrobione zdanie. [/QUOTE]
Och, Boże drogi, jacy my wszyscy malutcy jesteśmy i nędzni, żeś tak nisko upadli... :placz: Btw co za wy? To jakaś banda już się utworzyła? Przeciw jednej, samotnej osobie?

[QUOTE]Też nie przepadam za wieloma osobami na dogo - więc po prostu je omijam[/QUOTE]
Problem jest taki, że a_niusi nie da się ominąć... Czytasz sobie czytasz i nagle natrafiasz na post w którym pisze, że ktoś jest jest kretynem bo ma różowe włosy. No owszem, jak sąsiedzi biją dziecko za ścianą też można nie zareagować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Och, Boże drogi, jacy my wszyscy malutcy jesteśmy i nędzni, żeś tak nisko upadli... :placz: Btw co za wy? To jakaś banda już się utworzyła? Przeciw jednej, samotnej osobie?
[/QUOTE]

Ty i Unbelievable - mówię o tym konkretnym wątku, nie śledzę Waszych "rozmów" wszędzie, tylko tam, gdzie mam nieszczęście na nie trafić. Jeśli uważasz siebie za nędzną, no to cóż - Twoja sprawa; mnie Twoja ironia nie rusza, bo celujesz nią trochę na oślep. Mam natomiast swoje zdanie i uważam, że to dziecinada, która zniechęca ludzi do wchodzenia na takie wątki.

[quote name='Amber'][B]Problem jest taki, że a_niusi nie da się ominąć[/B]... Czytasz sobie czytasz i nagle natrafiasz na post w którym pisze, że ktoś jest jest kretynem bo ma różowe włosy. No owszem, jak sąsiedzi biją dziecko za ścianą też można nie zareagować.[/QUOTE]

Da się, tylko trzeba chcieć. No cóż - dla mnie posiadanie włosow, kolczyków czy czego tam w jakimś konkretnym kolorze jest sprawą tego człowieka, a zdaniem mojej mamy np. jest to objaw dziecinady. I co, moja mama jest kretynką, na której zdanie trzeba reagować, bo uważa, że różowe włosy to dziecinada? Myślę, że czas zauważyć to, że inni również mają prawo do własnego zdania - to się nazywa kompromis. Dla mnie kretynami są ludzie puszczający luzem nieodwoływalne psy, albo ci, którzy chodzą z agresorami obok innych psów, bo chcą pokazać, jacy to oni nie są odważni i jakiego to nie mają psa - też zasługuję na pogardę?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] I co, moja mama jest kretynką, na której zdanie trzeba reagować, bo uważa, że różowe włosy to dziecinada?[/QUOTE]
Czy twoja mama wchodzi na wątek osoby, która ma różowe włosy i pisze o tym? Nie! Bo zachowuje swoją opinię dla siebie. To się nazywa dobre wychowanie o którym a_niusia tyle mówi w kontekście swoich psów. Szkoda, że nie pokazuje tego swoim zachowaniem. Dla mnie to jest zwyczajnie chamstwo, a chamstwo trzeba tępić. A, że akurat jak widać a_niusia wzięła sobie wyjątkowo na celownik Martynę to już nie jej wina.

Najlepsze jest to, że ja Martyny na oczy nie widziałam, nie znam jej, nawet nie przeczytałam jej galerii od początku... Za to u was (ty i evel) wygląda to niestety przykro, na kółeczko wzajemnej adoracji. Jeżeli naprawdę uważacie, że jej zachowanie na dogo jest zupełnie w porządku i nie podchodzi pod paranoję, bo się z nią kilka razy spotkałyście, to ja nie mam pytań.

Każdy sobie wystawia świadectwo, to, że ona wystawia sobie takie, a nie inne, to jest tylko jej wina, i nie dziwota, że ludzie reagują.

Link to comment
Share on other sites

nigdy w zyciu nie nazwalam nikogo kretynem, bo ma rozowe wlosy i nigdy w zyciu nie napisalam niczego o rozowych wlosach w galerii osoby, ktora takie posiada.
co wiecej: nigdy tez nie napisalam, ze jak ktos ma iles tam kolczykow czy tez trzyma weze, to jest debilem.

nie mniej jednak owszem: uwazam trzymanie wezy za postepowanie niehumanitarne i glupie (rozumiesz? to tak jak w przypadku psa-pies nie jest zly, bo szczeka. zle jest to, ze szczeka).
tunele w uszach uwazam za przejaw glupiej mody i uwazam, ze dorosli ludzie, ktorzy sa swiadomi swojej wartosci sobie ich nie montuja.
i jeszcze...o zgrozo...to samo mysle o dziarach, a sama mam dwie.

i teraz tak...zauwaz, amber, ze moje zdanie nie dotyczy nikogo personalnie.
nie napisalam martynie, ze jest kretynka, bo ma rozowe wlosy mimo ze sama uwazam, ze wyglada to beznadziejnie i lepiej by kazdemu zrobila wizyta u dobrego fryzjera niz farbowanie sie na rozowo.

za to ty dajesz personajnie tak, ze po prostu az smiac sie chce.
z tego, ze masz napine, z tego, ze piszesz glupoty...

a jesli chodzi o wzajemna adoracje...zajrzyj do wlasnej galerii i na chlodno ocen, co tam sie dzieje zanim zaczniesz sie wychylac zza plota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS'][B]Unbelievable[/B], a jak tam Twoje plany sportowe związane z Brumą?[/QUOTE]
robię z nią frisbee ;) i prostuję żeby była normalnym psem do życia, bo w tym momencie ciężko, na prawdę ciężko, się z nią żyje.


Swoją drogą, wypraszam sobie, teraz mam już niebieskie włosy do kompletu z niebieskimi tunelami :evil_lol: Mojej mamie też się to niezbyt podoba, ale ona sama i wszyscy dookoła mówią, że mi taki wygląd pasuje, poza tym to mój wybór, można mnie krytykować, jasne, kwestia gustu, ale nie wyzywać od idiotek i kretynów, bo ani idiotką, ani kretynem nie jestem :)

edit: aniusiu, pamiętam że napisałaś, że ktoś z takim wyglądem wygląda jak idiota, z kretynem nie pamiętam dokładnie ale na pewno też coś takiego padło na mój temat

Link to comment
Share on other sites

spoko, wyrosniesz.

edit: chcialabym dodac, ze jak bylam gowniara na poczatku studiow to jeszcze zadarzalo mi sie nosic martensy w kwiatki z czasow liceum i przysiegam...nigdy nie obrazilam sie na nikogo, kto mi powiedzial, ze wygladam w nich jak kretyn. tak samo nie roztrzasalam na forum tego, ze ktos sadzi, ze kolczyk w jezyku jest dla idiotow...

ale czasy sie zmieniaja hehehehe


albo moze po prostu ja nigdy w zyciu nie mialam podstaw, zeby teksty o kretynach czy idiotach brac do siebie:))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...