Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='BBeta']Czyli SuperAero nie są warte swojej ceny? :shake:[/QUOTE]
znajomej aussik tak nie dziurkuje tych dysków ;) jego właściwie wyglądają jak nowe.... a Brum, cóż, jak widać : P mogłam jeszcze walnąć dla porównania sonici gummy, które mają ze 3 lata a są chyba mniej dziurawe

Link to comment
Share on other sites

Ale piękności :) I skoczne, super. Fajnie jest mieć psa sportowca z tyloma pomysłami i chęcią do pracy :)
A wasze dyski przy naszych to pikuś... Jakbym wkleiła zdjęcie to nie wiem czy by ktoś poznał. Ale to zasługa moich rodziców - myśleli że to gryzaczek i dali mu jak został sam... :/

Głaskanki dla Was, zapraszamy w odwiedziny do naszego Waldusia :) Dopiero się rozkręcamy, mam nadzieję że wąteczek się nam rozwinie tak jak i Wam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']a to mi pisałaś kiedyś...Kościuszki albo coś niedaleko ;)
trzeba się ustawić na jakiś spacer, chętnie zobaczyłabym Brume już taką dużą ale wciąż małą :D[/QUOTE]
po sesji, jakieś piwko, jak najbardziej :diabloti:
[quote name='motyleqq']hehe no przykro mi że Twój piesek przestał być delikatny :evil_lol: mam nadzieję że nie spotka mnie ten los z młodym :lol:[/QUOTE]
nadzieja matką... wiesz co :evil_lol:
[quote name='Majkowska']Ale piękności :) I skoczne, super. Fajnie jest mieć psa sportowca z tyloma pomysłami i chęcią do pracy :)
A wasze dyski przy naszych to pikuś... Jakbym wkleiła zdjęcie to nie wiem czy by ktoś poznał. Ale to zasługa moich rodziców - myśleli że to gryzaczek i dali mu jak został sam... :/

Głaskanki dla Was, zapraszamy w odwiedziny do naszego Waldusia :) Dopiero się rozkręcamy, mam nadzieję że wąteczek się nam rozwinie tak jak i Wam :)[/QUOTE]
dzięki :loveu:
no to są dyski po jednej sesyjce, kilkunastu złapaniach w pysk... Brum takie zwykłe dyski dziurkuje w dwie sekundy ;)






Ogłaszam wszem i wobec, iż Brum od dzisiaj jest śmierdzącą sraką kupojedzącą :angryy: ktoś może powiedzieć czy to nie przez karmę na przykład? ze 3 tygodnie temu wytarzała się w kupie, dzisiaj zjadła, od dłuższego czasu je Brita, na innych karmach tego nie było...

Link to comment
Share on other sites

Że zjada?
A fe... jakże to tak damie przystoi ;D
Może brakuje w brzuszku jakichś bakteryji? Podobno pomagają żwaczyki lub tabletki ze żwaczy RumenTabs czy jakoś takoś...
U nas się też zjadają ale tylko w domu - kocie! Idę sprzątać kuwety, a tam...czysto. Podchodzi do mnie Walduś i coś memła... każę wypluć, a na podłogę spada swieżutki koci bobek... W kupie siła,no poprostu.

Ps . Dodałam właśnie w tej chwili nowe zdjęcia u nas :)

Link to comment
Share on other sites

Może być przez karmę. U nas pomogło na początku podawanie śmierdzieli, kefirów, lucerny, a w sumie najbardziej pomógł barf i podawanie od czasu do czasu podśmierdniętego mięsa - tylko u Brumy to chyba odpada ze względu na te jej sraczki, nie?

Link to comment
Share on other sites

mięso jakiekolwiek odpada, po podśmiardniętym nawet nie chcę myśleć co by się działo....

zostało jeszcze ze 4kg tego brita, gorzej że w łomży jest jeszcze z 10 :roll: muszę się za czymś nowym rozejrzeć.... najwyżej Gram będzie jadł brita przez całą wieczność :evil_lol:

ma ktoś może jakiś pomysł- karma z samą rybą, powyżej 30% białka, znośna cena...?

edit: a jakbym jej to mieszała z orijenem?

Link to comment
Share on other sites

hmmm brit wydaje się dobrą karmą ( nie karmiłam nigdy, ale znajomi używali i zachwalali).

A purina? Marka średnia, ma i dobre i złe opinie, ale karmiliśmy swojego czasu naszego i całkiem dobrze jadł i z żołądkiem też ok. Ewentualnie są zawsze karmy jelitowe, delikatne - my mieliśmy Eukanubę jelitową, niby było ok, ale na markę jestem trochę cięta. Choć rzecz jasna co kto lubi. No i też preferencje psa - nie każdemu to samo służy. Szczególnie że pisałaś chyba że to niejadek?
A dlaczego mięcho u was odpada?

Link to comment
Share on other sites

chciałabym się zmieścić w 14-15kg do 200zł, ewentualnie trochę ponad ;) tak żeby za kilogram wychodziło 15-17zł


ja psów od dawien dawna nie karmię purinami, eukanubami, royalami i tak dalej, a powód jest bardzo prosty- są do d... :grins: mają za dużo kukurydzy, no i w ogóle ją mają, do tego w większości procentowa zawartość białka spada poniżej 25% co według mnie jest absolutnym minimum ;)

totw, acana, fish4dogs(ta jest chyba najgorsza z tych trzech) są drogie ;) totw się opylał jak był na promocji 14kg za 160zł, ale już nie ma :roll: znalazłam coś co się nazywa first mate, ale dawkowanie jest ogromne, Brum by tego w życiu nie wciągnęła :roll: wolfsbluty i white wolf jest drogie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable'][video=youtube_share;GsOlDkUOXT0]http://youtu.be/GsOlDkUOXT0[/video][/QUOTE]
a więc:
dopiero dostąpiłam zaszczytu aby obejrzeć ten filmik :diabloti: oglądam go i jestem na 2:30 i zabiję Cię :diabloti: nie ekscytuj się tak bo prawie zawału dostałam gdyż miałam dosyć głośno dźwięk podkręcony :evil_lol:

oglądam dalej:
-zajebiste - pac turlaj, pAC turlaj, a ona siedzi :evil_lol:
- Bruma robi zajebiste miny :loveu:

podsumowując : AŻ mi się zachciało bojdejka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...