Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Justa']Spełniasz się w roli fryzjera? :razz:[/QUOTE]
zdecydowanie :evil_lol: chcę jej jeszcze przystrzyc kryzę przy głowie i uszach ale to jest elektryczny piesek i wcale a wcale jej się to nie podoba :grins: ale dam radę :diabloti: czesać też się nie dawała :diabloti:
[quote name='evel']No ba, dla ptaszków! :grins:[/QUOTE]
przecież nic się nie może zmarnować :grins:
padł pomysł ukręcenia z tego dreadów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']zdecydowanie :evil_lol: chcę jej jeszcze przystrzyc kryzę przy głowie i uszach ale to jest elektryczny piesek i wcale a wcale jej się to nie podoba :grins: ale dam radę :diabloti: czesać też się nie dawała :diabloti:
[/QUOTE]

Mam nadzieję, że masz degażówki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Kolega mi kiedyś wspominał że zajmuje się tworzeniem stron, jakby co mogę Ci kontakt podesłać.

Bruma obcięta wygląda super, od razu inny pies a nie taki kudłacz :eviltong:[/QUOTE]
no mi trzeba kogoś kto robi profesjonalne firmowe strony ;)


[video=youtube_share;GnLCk64Yv3M]http://youtu.be/GnLCk64Yv3M[/video]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ale Grami trzyma przepięknie uszka:loveu:[/QUOTE]
oj tak, uszom nie można nic zarzucić :)

[quote name='Amber']Strasznie dziecinny masz głos... (pasuje do reszty) :p :lol:

A na serio to urocze te twoje psiska :)[/QUOTE]
:evil_lol:
chyba tak normalnie nie mam aż tak dziecinnego, wydaje mi się że ja po prostu do psów gadam jak do dzieci i tak wychodzi ;)

są przekochane jak mnie nie wkurzają ;) w końcu miałam brumę na lince na spacerze z gramem i w końcu zaczęła łapać mózg jak się wypieprzyła parę razy na plecy bo leciała przed siebie jak debil :) jeszcze parę-paręnaście takich spacerów i powinno być ok.
A Gramuś był wyjątkowo grzeczny i jak uciekł dwa razy to po kilku minutach na wołanie wracał, mój nieposłuszny pies :diabloti: z resztą mam jakieś filmiki jeszcze z cyklu bołdeł bez mózgu plus uciekający terrier, tylko muszę je okroić i obejrzeć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Z tym głosem bo był żart oczywiście, masz normalny ton ;)

Idąc za twoim przykładem też powinnam nakręcić film pt. kretyński doberman + jamnik bez mózgu :grins:[/QUOTE]
a mi się zawsze wydaje że właśnie gadam do nich jak do dzieci :evil_lol: moje "diobry gramiś" było hitem na zlocie :evil_lol:

musisz, koniecznie, niech nas zlinczują jeszcze bardziej :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hehe tylko widzisz my jesteśmy bezwstydne, żeby swoje nieposłuszne psy umieszczać w necie, natomiast ci z tymi idealnymi jakoś mało je pokazują w realu... :eviltong: Za to kwitną na kartach prawie w każdym wątku, nawet zupełnie z dupy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']O czemu edytowałaś post?
Odnośnie wcześniejszego: Wszyscy uczą się od miszcza, czyli Ciebie :)[/QUOTE]

nie, ja nie musze szczekac przy plocie i nigdy tego nie robie.
nie obrabiam tez ludziom tylkow.

post edytowalam, bo po prostu nie mam checi sie schylac.
tchorzliwe kundle szczekajace przy plotach kaze moim psom ignorowac, wiec to tyle z mojej strony:)))

bawcie sie dobrze:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Hehe tylko widzisz my jesteśmy bezwstydne, żeby swoje nieposłuszne psy umieszczać w necie, natomiast ci z tymi idealnymi jakoś mało je pokazują w realu... :eviltong: Za to kwitną na kartach prawie w każdym wątku, nawet zupełnie z dupy ;)[/QUOTE]

Ja tam nie miałam problemów, żeby się z Anką umówić w realu i obejrzeć sobie jej psa. Polecam, na żywo zawsze można łatwiej wyjaśnić wszelkie "ale" :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...