Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Illusion']To układaj :evil_lol:. W weekend podobno ma być trochę chłodniej :multi:.[/QUOTE]
jak dobrze :mdleje: bo ja w upały nie żyję :roll:
[quote name='nick_']ale eksperyment z tymi włosami :cool3: tego to jeszcze nie grali, ale pasują do Ciebie idealnie.[/QUOTE]
też tak myślę :diabloti:

buehehe mam filmik frisbowy z miszczem Brumem, ale siostra tak go nagrała że o cie panie :evil_lol: i chyba nie ma sensu pokazywać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ja Ci zadam takie nieładne pytanie , poprawiłaś się chyba ciutkę cio ? :cool3:
Bo buźkę masz taką pełniejszą , ale do twarzy Ci :)[/QUOTE]
zależy od kiedy ;) bo ja tak chudnę i grubnę na zmianę, mam straszne z tym problemy, raz mogę nic nie jeść a i tak nie schudnę, a raz mogę się opychać i zaraz muszę kupować mniejsze spodnie, ostatnio właśnie schudłam kilka kilo, chudzielcem nigdy nie będę ale staram się nie zapuścić tak żeby być totalnie grubą beką ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']zależy od kiedy ;) bo ja tak chudnę i grubnę na zmianę, mam straszne z tym problemy, raz mogę nic nie jeść a i tak nie schudnę, a raz mogę się opychać i zaraz muszę kupować mniejsze spodnie, ostatnio właśnie schudłam kilka kilo, chudzielcem nigdy nie będę ale staram się nie zapuścić tak żeby być totalnie grubą beką ;)[/QUOTE]

ja mam podobnie...w sumie to juz przywyklam i mam wszystkie ciuchy (dolna czesc garderoby: spodnie, spodenki, spodnice) w dwoch rozmiarach w domu i w zaleznosci od tego na jakim etapie akurat jestem (schudłam lub przytyłam) chodze w odpowiadniej części garderoby mej:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to mam podobnie ;)[/QUOTE]

[quote name='sacred PIRANHA']ja mam podobnie...w sumie to juz przywyklam i mam wszystkie ciuchy (dolna czesc garderoby: spodnie, spodenki, spodnice) w dwoch rozmiarach w domu i w zaleznosci od tego na jakim etapie akurat jestem (schudłam lub przytyłam) chodze w odpowiadniej części garderoby mej:-D[/QUOTE]

ja mam to samo :evil_lol: z tym że jak widzę że te "duże" robią się za małe, to zdecydowanie ograniczam wszystko co możliwe do jedzenia, po prostu staram się nie przekroczyć pewnej granicy, bo bez tego ważyłabym chyba ze 100kg wcale nie jedząc wybitnie dużo i kalorycznie ;) ja i tak żyję na kurczaczku, warzywach i jogurtach bez tłuszczu, ale od czasu do czasu nie mogę sobie odmówić czegoś pysznego :diabloti: wolę umrzeć gruba i szczęśliwa ;) najgorsze jest to że umiem i lubię gotować :evil_lol:

[quote name='darii_iia']Siemka. :lol:
Śliczne psiaki i boskie foty. :)
Podoba mi się jak pracujesz z Brumem. ;)
I wgl, fajne włosy. :lol:[/QUOTE]
dzięki :loveu: mi się moja praca z Brumem nie podoba, ale się staram ;)

Dzisiaj wróciłam po 3 dniach bez psów do domu, jakie to było straszne przeżycie :mdleje: siedziałam sobie w tym Gdańsku, jak wracałam do domu pierwsza myśl- kiedy wyjdę z psem, teraz czy może później? a następna myśl- przecież nie mam z kim wychodzić :mdleje: to samo jak wychodziłam do łazienki, z przyzwyczajenia nasłuchiwałam czy czegoś nie niszczy, czy nie zagląda do worka z karmą :evil_lol: no ale miałam czas żeby sobie trochę przemyśleć moje stosunki z Brumem i mam nadzieję że moim "planem" uda mi się je poprawić. Dzisiaj na spacerze było już całkiem fajnie, mniej próbuje paść Grama, o wiele mniej, i bardziej zwraca uwagę na mnie.

Za to Gram, mam nadzieję, częściowo pozbył się odruchu pogoni- podszedł dzisiaj do jaszczurki leżącej na podjeździe, ta mu uciekła sprzed nosa a on za nią nie pobiegł :loveu: jestem strasznie strasznie dumna!
poza tym odwołuję go za pierwszym razem od klatki naszego domowego prosiaka morskiego :loveu:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/579851_377153662338038_2024714782_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']ja mam podobnie...w sumie to juz przywyklam i mam wszystkie ciuchy (dolna czesc garderoby: spodnie, spodenki, spodnice) w dwoch rozmiarach w domu i w zaleznosci od tego na jakim etapie akurat jestem (schudłam lub przytyłam) chodze w odpowiadniej części garderoby mej:-D[/QUOTE]

Haha, ja to dopiero mam patologię, mam oddzielne półki na różne rozmiary; najmniejszy 38, największy katastroficzny 44 :evil_lol:

[quote name='Unbelievable']ja mam to samo :evil_lol: z tym że jak widzę że te "duże" robią się za małe, to zdecydowanie ograniczam wszystko co możliwe do jedzenia, po prostu staram się nie przekroczyć pewnej granicy, bo bez tego ważyłabym chyba ze 100kg wcale nie jedząc wybitnie dużo i kalorycznie ;-) ja i tak żyję na kurczaczku, warzywach i jogurtach bez tłuszczu, ale od czasu do czasu nie mogę sobie odmówić czegoś pysznego :diabloti: wolę umrzeć gruba i szczęśliwa ;-) najgorsze jest to że umiem i lubię gotować :evil_lol:[/QUOTE]

Ja niestety nie mam wymówki, że tyję z powietrza :diabloti: już ja dobrze wiem od czego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']Wy kobiety zawsze macie z tym problem, ja tam chciałbym przytyć pare kg, żre jak świnia za przeproszeniem, i ani grama więcej :D[/QUOTE]
ja nie mam problemu z tym :diabloti:
Jem baaardzo dużo i od 2 lat ważę tyle samo :)

Martyna - ile dałaś za obrożę z pianką dla Brum ? I ile ona ma w szyi ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Haha, ja to dopiero mam patologię, mam oddzielne półki na różne rozmiary; najmniejszy 38, największy katastroficzny 44 :evil_lol:



Ja niestety nie mam wymówki, że tyję z powietrza :diabloti: już ja dobrze wiem od czego :evil_lol:[/QUOTE]
też ciekawie :evil_lol:

[quote name='nick_']Wy kobiety zawsze macie z tym problem, ja tam chciałbym przytyć pare kg, żre jak świnia za przeproszeniem, i ani grama więcej :D[/QUOTE]
e, nie tylko kobiety i nie wszystkie ;)
[quote name='Lucky.']ja nie mam problemu z tym :diabloti:
Jem baaardzo dużo i od 2 lat ważę tyle samo :)

Martyna - ile dałaś za obrożę z pianką dla Brum ? I ile ona ma w szyi ? :)[/QUOTE]
35zł z przesyłką, 30cm w szyjce
[quote name='FredziaFredzia']Ja tam nawet lubię "złapać oddech" od psów, chociaż już po jednym dniu zaczynam tęsknić. ;)
Ostatnio miałam przymusowy z uczelni wyjazd na tydzień, dobrze to zrobiło - dało świeże spojrzenie - a i psy się stęskniły![/QUOTE]
mi też dobrze zrobiło ;) chociaż podejrzewam że za jakiś czas znowu taki oddech mi się przyda
[quote name='mineralna_']To musi być fajnie - mieć psa który zagląda do worka z karmą :eviltong: Moja suka stwierdziła że jedzenie jest nudne i ona jeść nie będzie :shake:

Ale Brum ma ładny pysk i ogólnie jest ładna - taka drobna i długonoga :loveu:[/QUOTE]
Bruma też miała moment nie jem bo nie :grins: ale jej to szybko z głowy wybiłam. Za to Gram był totalnym niejadkiem, turalłam mu karmę po podłodze żeby trochę zjadł, a teraz kradnie ze stołu :evil_lol:

moja ślicznotka :grins: wstawiam zanim Natalia wrzuci swoje, które na bank będą tysiąc razy lepsze :evil_lol:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/168502_485101331505582_1331163202_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/575578_485101414838907_194348011_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Brum jest prześliczna, jedna z niewielu borderów, które aż tak mi się podobają :loveu: Świetnie wygląda w różowej obróżce, pasuje jej ten kolor - ludzie nich mówią co chcą, ale ja wiem, że psom ślicznie jest w różu :loveu: :D

Co do niejadków... z moich obserwacji wynika, że większość z nich sami ludzie sobie wychowują. Mój też gdyby mógł to by nie jadł tego czy tamtego, ale ja to z tych wrednych i na wybrzydzanie mu nie pozwalam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka']To samo co Ty z Gramem, miałam z Benkiem. Nie chciał za nic w świecie jeść, dolewałam mu jogurciku, rozmiękczałam w wodzie - nic, pomagało ale na chwilę, a potem pieskowi sie nudziło i znów nie jadl :diabloti:[/QUOTE]
no ja lałam rosołki, masełka, mieszałam z puszkami, w którymś momencie nawet gotować mu zaczęłam :evil_lol:
[quote name='Kashdog']Jejku ona jest taka ładna, ładna, ładna! Za ładna na bordera :eviltong::loveu:[/QUOTE]
fakt, to nie może być border! :evil_lol:
[quote name='Ty$ka']Brum jest prześliczna, jedna z niewielu borderów, które aż tak mi się podobają :loveu: Świetnie wygląda w różowej obróżce, pasuje jej ten kolor - ludzie nich mówią co chcą, ale ja wiem, że psom ślicznie jest w różu :loveu: :D

Co do niejadków... z moich obserwacji wynika, że większość z nich sami ludzie sobie wychowują. Mój też gdyby mógł to by nie jadł tego czy tamtego, ale ja to z tych wrednych i na wybrzydzanie mu nie pozwalam :diabloti:[/QUOTE]
do niej róż na prawdę pasuje, z wyglądu przynajmniej, bo z charakteru już nie jest taka zawsze słodziutka :grins:

ja też im nie pozwalam ;)
[quote name='Justa']Martyno, wielkimi krokami zbliża się lipiec :diabloti:[/QUOTE]
oj oj :diabloti: na pewno przyjadę ;)
[quote name='mineralna_']A w jaki sposób jej to wybiłaś? Ja próbowałam przegłodzić ale ona nie jadła NIC przez 3 dni, a to szczeniak i się martwię. Jak by była starsza to co innego :shake:[/QUOTE]
zaczęłam spalać miskę, na karmę musiał po prstu zasłużyć, przez co stała się cenniejsza i bardziej pożądana ;)
[quote name='Izabela124.']Muszę przyznać, że Bruma coraz ładniejsza![/QUOTE]
ona w zasadzie już się chyba niewiele zmienia :hmmmm: ale nie brzydnie na pewno :grins: :evil_lol:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/426231_485101501505565_155546940_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/396957_485101588172223_1590889342_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/255229_485101774838871_2120780301_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...