Jump to content
Dogomania

Kliker


Guest Fiorka

Recommended Posts

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flaire :D Prosze nie pisz takich rzeczy :D Bo potem ludzie będą klikac językiem i mówić że szkola klikerowo :wink:

Dalia - fajnie że chcesz coś z pieskiem robić. Ale szkolenie klikerem wcale nie jest takie łatwe jak się co niektórym wydaje. Radze poczytać info na stronach :

http://kliker.pieski.eu.org/

http://www.szkolenie.prv.pl/

Oraz zapisać się na liste dyskusyjną

http://groups.yahoo.com/group/kliker/

Kliker można kupić w kilku miejscach, m.in. w internetowym sklepie E-pet.

Jakbyś napisała gdzie miaszkasz to napisze ci gdzie masz najb;iższy ośrodek klikerowy

Link to comment
Share on other sites

tiaa... A tak to klikają klikerem i mówią, że szkolą klikerowo :wink: .

:evil_lol:

no teraz jest latwiej dostac kliker i rzeczywiscie tak coraz czesciej jest ze ludzie sobie klikaja bo klikaja. Kiedys trzeba bylo naprawde chciec by go dostac :wink:

Ja pamietam kilka miesiecy po wzieciu psa ze schroniska, bylam w Stanach. Robilam jakies zakupy w Pet's Mart i przy kasie dostalam ze dwa drobiazgi za friko m.in kliker. Kompletnie nie wiedzialam do czego to sluzy i wrzucilam do szuflady. Dopiero po dwoch latach stal sie moim narzedziem szkoleniowym. Teraz mysle ze byl to znak z niebios :angel: ze powinnam z tym psem inaczej zaczac :D

Link to comment
Share on other sites

O rany ja przepraszam ale ja tu jestem nowa :oops: . Mieszkam w Nowym Sączu :) ( Małopolska) . Nie miałam nigdy psa i chciałabym wybrać jak najefektywniejszą metodę jego szkolenia, wprawdzie jest niedaleko mnie szkoła dla psów ale że jestem nastolatka a szkolenie kosztuje musze z niego zrezygnowac , dlatego tez zainteresowalam sie metoda klikera. Dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Dalia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A właśnie ja wiem że można kliker zamówić przez internet, nawet widziałam kilka sklepów internetowych. Mnie chodziło raczej o to czy można go dostać w sklepie zoologicznym czy w jakiejś hurtowni. Bo ja właściwie to nie wiem skąd go mozna ( poza sklepami internetowymi) wziąść.

Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

chodziłaś do jakiejś klikerowej szkoły ? Ile ćwiczyłas z psem klikerem ?

Do szkółki zadnej nie chodzilam, bo niedaleko mnie mieszka moja znajoma która ma bullterierke w szkółke klikerową, wiec mogłam sie pytac o wszystko :) Ile cwiczyłam??? Hmmm... trudno powiedziec, ale przez prawie cały czas mialam go na oku i dobre zachowania nagradzałam. :)

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Ile cwiczyłam??? Hmmm... trudno powiedziec, ale przez prawie cały czas mialam go na oku i dobre zachowania nagradzałam. :)

Pozdrowienia

Coś mi się wydaje, że to Tobie ta metoda nie odpowiada, a nie psu.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

CYTAT PEWNEJ ROZMOWY:

To ja bym radziła tak: gwizdek, natychmiast "do mnie", kliknięcie, nagroda. W miarę ubiegu czasu, jak pies zacznie reagować na sam gwizdek, klikaj na tę reakcję i eliminuj "do mnie".

O CO CHODZI Z KLIKERAMI I KLIKNIĘCIAMI :roll:

Link to comment
Share on other sites

i tam jak poszukasz to mozesz sie zapisac na liste. A to jest dla mnei najafjniejsze bo oni mnie jakby motywujaco pilnuja i cos wreszcie z suka robie. I nawet udalo mi sie nauczyc ja oddawac a bylo to bardzo trudne. A jak ja jeszcze naucze nieciagnac to wywale wszystkie jezyki zapomniane itd :D

Link to comment
Share on other sites

a czy pies nie rozumie "dobry piesek" dlaczego niby klikniecie lepsze jest niz cieple slowo, pieszczota itp, przeciez jak zaczne capo klikac w nagrode to pomysli ze jestem nienormalana i oleje mnie

a co do zapomnianego jezyka to uwazam ze to dobra ksiazka

Link to comment
Share on other sites

a czy pies nie rozumie "dobry piesek" dlaczego niby klikniecie lepsze jest niz cieple slowo, pieszczota itp, przeciez jak zaczne capo klikac w nagrode to pomysli ze jestem nienormalana i oleje mnie
Taysha, a podany link przeczytałaś i ciągle nie rozumiesz różnicy, czy po prostu nie przeczytałaś?
Link to comment
Share on other sites

przeczytalam dokladnie i wiem ze po kliknieciu nastepuje nagrodka ale capo wszystkie odglosy ma w d... i nie reaguje na nic innego niz na moj donosny glos dlatego nie wieze w dzialanie klikera

moze dobry jest dla wrazliwszych psow

Link to comment
Share on other sites

przeczytalam dokladnie i wiem ze po kliknieciu nastepuje nagrodka ale capo wszystkie odglosy ma w d... i nie reaguje na nic innego niz na moj donosny glos dlatego nie wieze w dzialanie klikera

moze dobry jest dla wrazliwszych psow

Oj, chyba jednak zbyt dokładnie nie przeczytałaś...

Żaden pies nie reaguje na kliker ot, tak. Trzeba go dopiero tego nauczyć. A na tych podanych stronkach jest między innymi opisane, jak to się robi i, o ile pamiętam, również jest napisane, jakie przewagi ma kliker nad chwalenie głosem w stylu "dobry pies".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...