Jump to content
Dogomania

Atomic

Members
 • Posts

  496
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.republika.pl/atomic_surdykowska

Converted

 • Location
  Pruszcz Gdanski

Atomic's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Jedni powiedzieliby - to tylko psy... Przepraszam, że dopiero teraz... Wiem co czułaś, ale teraz masz Forze, ja też musisz otoczyć taką miloscia jak Teddka i Lupa. Znałam te psy od wielu lat, podobnie jak Viz. Gdy kupiła Lupa cieszylam się razem z nią, wymieniałyśmy się cennymi radami, chodziłyśmy razem na spacery. Lupo wspaniały przytulak i Teddy niezmordowany sportowiec. Jedno jest pewne- miały którkie, ale wspaniale życie u boku Marty. Teddka pamiętam jako szaleńca latającego niezmordowanie za piłką. Gdy biegał na torze agility, gdy tylko mógł jakoś zadowolić swoją Panią, to byly jego najszczęśliwsze chwile. To prawdziwy pies przyjaciel, pies któremu Viz zawdziecza wszystko. Do mnie do tej pory nie może dojść, że ich nie ma, że jest już tylko Forza i do momnetu kiedy jej nie zobaczyłam nie wyobrażałam sobie Marty z innym psem... Teddy, Lupo [*] PAMIĘTAMY
 2. Martuś, przepraszam, że wracam do tego niemiłego tematu, ale tak niedawno dowiedziałam się o odejściu Teddka i Lupa. Teraz jak olądnęlam galerie, gdzie jest pelno ich fotek coś we mnie drgnęło. Dlaczego tak wspaniali przyjaciele odhodzą tak szybko? [*]
 3. Ja również byłam w szoku po tym co przeczytałam... Wracając do listu anonima : znam Age kilka lat, fakt faktem widziałyśmy się kilka razy, ale chyba już po pierwszym spotkaniu ( Kasdan był wtedy maleńki, mało kto wiedział o jego istnieniu :) ) stała się dla mnie autorytetem jeśli chodzi o husky. Niczego nigdy nie ukrywała - zawsze gdy o coś pytałam odpowiadała szczerze. Dziwię się, że są ludzie, którzy najpierw wypisują takie brednie, a nie mają odwagi przyznać się kim tak naprawdę są. Po Kasdanie jest przecież notabene kilka psiaków. A jeśli ktoś jest pewien, że jego potomek jest chory genetycznie, myślę, że powinien udokumentować to wynikami badań lekarskich, które ewentualnie mogłyby potwierdzić taką tezę. Dla informacji wszystkich - taki ośrodek, który zajmuje się badaniami genetycznymi zwierząt o ile się nie mylę znajduje się w Olsztynie. Dlatego myślę, drogi anonimie, że jeśli masz takie podejrzenia dobrze było by się tam udać i rozwiać swoje wątpliwości, bądź też przedstawić nam wszystkim wyniki i nie kryć się pod anonimem. Aguś, przykro mi, że trafiłaś na taką osobę, szczególnie teraz...
 4. Witam wszystkich po długiej przerwie. Kiedyś działała stronka z wynikami wystaw oraz zdjęciami, byłam jej autorką. Niestety z powodu braku czasu i małej liczby osób, które nadsyłały mi wyniki i zdjęcia nie aktualizowałam jej. Teraz mam troszkę więcej czasu i z wielką chęcią reaktywowałabym ją spowrotem. Jeśli ktoś z Was będzie chciał mi pomóc to bardzo proszę o nadsyłanie zdjęć i wyników. Zdjęcia będą podpisane nazwiskiem autora. Byłabym bardzo wdzięczna. Z czasem będę chciała stworzyć cały portal o SH. Dla tych, którzy nie pamiętają adresu : [URL="http://www.wystawy-husky.webpark.pl"]www.wystawy-husky.webpark.pl[/URL] Strone wkrótce zaktualizuję.
 5. [quote name='USH']Dziękuje wszystkim, za posty..... Dzisiaj znowu tułałam się sie po wetach.... i niestety musiało tak być, Kazio był bardzo ciężko chory (niektóry wiedzą) To, co się stało było nieuniknione. Raz wygrałam już walkę o jego życie, co wytworzyło między nami ogromną więź teraz. Niestety weterynaria nie jest jeszcze na takim poziomie, aby mogła mu pomóc. Cieszę się, że był ze mną, choć te niecałe 4 lata. Mimo iż mamy jeszcze 3 psiaki to w domu jest okrutnie pusto... Wiem, że zawsze będzie mi go brakować... :-([/quote] Aguś strasznie mi przykro... Z Kazia był wspaniały psiak, miedzy innymi od niego zaczęła się moja mania. 3maj się!
 6. SH nie był to błąd w druku. Sharpul przytył 9.5 kg przez 2-2.5 tyg. Wiem ze moze to nie dobrze ale wczesniej wyglądał tak: [img]http://img447.imageshack.us/img447/2444/50lq.jpg[/img] Ja rozumiem, że husky nie powinien być chodzącą beczułką, która wrecz sie toczy ( :lol: ) ale nie powinien też byc szkieletem ;)
 7. No fakt, psy jakby nie patrzec letem jedzą mniej, ale w przypadku Sharpula nie była to tylko utrata apetytu i podskubywanie jedzonka i małych ilościach. Mu jedzenie było trzeba wciskać na siłe. W wakacje wyglądał mniej wiecej tak: [img]http://img406.imageshack.us/img406/125/poza16kl.jpg[/img] To był popsrotsu szkielet. Teraz przybrał na wadze i to sporo bo wciągu miesiąca prawie 10 kg i apetyt też mu sie poprawił ;)
 8. Nico to półbrat Sharpula i widze że mają te same skołonności do głodowania :) Sharpi przez wakacje cierpiał na wstret do jedzenia. A teraz? Troszke sie ochłodziło i apetyt znowu wrócił a Sharpi przybrał na wadze :)
 9. Marta gratulacje :) A inni ? Jak poszło ? Chwalić sie ale to juz ! :)
 10. [quote][img]http://img137.imageshack.us/img137/8960/obraz13890ma.jpg[/img][/quote] Cuuuudna fota !!! :angel: :angel: :angel:
×
×
 • Create New...