Jump to content
Dogomania

[Poznań] 2 boksery...


AgaiTheta

Recommended Posts

Jestem,zaraz wkleję zdjęcia.Mała została w klinice góra dwa dni,chca ją dożywić dożylnie,chudzina straszna,niby 24kg,ale to mało,kości sterczą.Ma oczywiście chore uszy (drożdżyca) gdzieś na koło dupska zmiany skórne ,takie zapalne,no i koszmarny brak witaminy A na nosie(ale na to wystarczy systematyczne smarowanko maścią z witA).

wygladała i smierdziala koszmarnie (moje dżinsy i kurtka juz w pralce),ale na zaniedbaną a nie chorą.Na szyi ma ślad i wytartą sierść od mocnej uwięzi...

Aha nazwałam ja Brenda (może być?)i wiecie przez ten moment co byłysmy razem,ona już moja,nie chciala beze mnie iść z wetem...Przykro mi było ,ale musi dość do siebie...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko zmierza ku dobremu.
Brenda jest po kąpieli, jest piękna.
Aga napisze później, bo byla u niej przed chwilą.

Boksia jutro zabieramy do kliniki na przeglad i jedzie do DT.
Mamy czas do 27 grudnia, ale wierze ze sie uda!

AgaZ, GoniaP - moje serce należy do Was!!! Ugotujcie sobie czy coś tam...

Dziękuję Wam Ogromnie!!!!

A ja teraz szukam domku stalego, szybko szybko, komu boksia komu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to piszę.Brenda po kąpieli piękna i pachnąca - normalnie nie ta panna.Poszłysmy sobie na spacerek,była grzeczna i kochana.

O 16 dowiemy się jutro czy do DT może iść,ale coś mi mówi ,że tak.Dostała antybiotyk na stany zapalne skory,ale one naprawdę niewielkie.Cieszyła się na wetów,bo wreszcie gdzieś ja traktują dobrze,cudowna jest,będą mieli z niej pociechę właściciele...

I jest bardzo ładna , z mordki przypomina mi moją Wegę (dostała po Wedze smycz i obrożę) .Normalnie dla mnie to szok co widzialam w niedzielę i jakiego wieczorem wyprowadzałam psa...Ona wreszcie ŻYJE!!!

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wsparcie a Adze Thetkowej to złoty order!!!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie! Boksio dziś wychodzi, ale nie ma wyprawki!! Obrożę (oczywiście czerwoną, gdyby ktos miał wątpliwości) zasponsoruję. Smycz jakąś znajdę. Ale!! Nie mam dla boksia jedzenia ani zabaweczki, ani legowiska. Mam w domu jeden bodziulkowy kocyk, no ale to zdaje się za mało :placz:
Kto wspomoże??

Link to comment
Share on other sites

Aguś, mm.templum czeka pod kliniką zobaczy chlopaka i pojedzie kupić legowisko.

ale....

Boksio jest strasznie pogryziony, musi zostac w klinice :placz:
a ja obiecałam, Dharmie że nie weźmiemy już nic na BwP, bo nas nie stac!!!

Siedze i rycze, ja nie daje rady już, jak go zostawić mieliśmy :placz:

Błagam pomóżcie mi zebrać pieniążki!!!

Boksio juz jedzie, zostanie w klinice, pogryziony i chudy, trzesie sie...

Za Tane do zapłacenia ponad 1800 zl, za śląskie ponad 2900 zl, Warszawa nie wspominam nawet :placz:

Link to comment
Share on other sites

Legowisko kupione,zabaweczki też jeszcze Royalki boxer wpadły gratis..

Musiałam juz uciekać,ale siedzi z nim Gosia w klinice i czeka na wizytę.Ostatni moment na jego wydobycie,obraz nędzy i rozpaczy!!!:placz:

Pogryziony z ranami sączącymi i starymi ,od końca listopada bodaj w schronie,masakra.Przeraźliwie chudy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przerażony ,przestraszony piękny chłopak,ech losie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...