Jump to content
Dogomania

Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)


pani_stanislawa

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='pani_stanislawa']Jesli lampa okaze sie byc niezbedna, oczywiscie postaramy sie taka zalatwic. Poki co konsultacja i oczekiwanie na diagnoze weta!

W ogole pisal ktos, ze taka lampe mozna wypozyczyc, skad ewentualnie?[/quote]

Wychodząc z założenie, że lampa pomaga na wiele dolegliwości, można by rzec, że jest niezbędna w każdym schronisku, czy lecznicy. Zdaję sobie sprawę, ze jest wiele innych "niezbędnych" rzeczy, a efekt krótkiej kołdry w tych przybytkach, jest codzienną rzeczywistością.
O wypożyczeniu ja pisałem, ale po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że to raczej nie ma sensu. Koszty przesyłek itd. to znacząca część wartości takiej lampy, nie mówiąc już o ryzyku jej zniszczenia.
Proponuję zrobić zrzutkę na jej zakup. W swojej historii, na Allegro zakupiłem już kilka sztuk takich lamp, a najtańsza z nich z przesyłką kosztowała 330 pln.
Jeśli daj Boże, Ciągutka nie będzie wymagała drogich leków i zabiegów, można ją kupić za pieniążki, które zostaną "w kasie". Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia70']A czy Ciągutka nie ma czasem za dużego podowozia????
Cos mi się zdaje, że to na czym leży ,ta jakby platforma jest jakby....za duża?
MOże sie myle, ale miałam psa na wózku:-(
Teraz tylko już wózeczek nowiutki został :-([/quote]


dokladnie .. podwozie jest za dlugie , to tez raczej malo czasu spedza na tym wozkiu. Jak juz wczesmniej wspomnialam, w razie jakby Ciagutka nie zaczela chodzic - kupimy nowy profesionalny wozek! Liczymy ze stanie na lapki i nie bedzie takiej potrzeby :)


gallegro ja jestem jak najbardziej za twoim pomyslem, zreszta myslalam o takim rozwiazaniu sprawy juz rano :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pani_stanislawa'][B]majqa [/B]- dziekujemy za pieniążka :))

Ciągutka ma do tej pory oprocz gallegrowej skarpety , [B][COLOR=red]185 zl :)[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red][COLOR=black]DORKA [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]przed wyjazdem do warszawy, czyli najlepiej jutro chcialabym przekazac ci fundusze :)[/COLOR][/COLOR][/quote]

Natalia zostaw pieniążki w schronisku albo umówimy się gdzieś na mieście. Ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia70']No wlaśnie.Tak myslałam, że ten wózeczek troszkę nie pasuje.
Ja mam robiony przez fachwoca, który jest przyjazny dogomanii.Jest z rurek i jest bardzo lekki.
Jesli bedzie potrzeba proszę o kontakt.Ale wierzę, ze Ciągutka stanie na łakpi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]


Jasne:) Jak potrzeba zajdzie <oby nie> to ja do ciebie, w te pedy po kontakt sie melduje !
Pozyskalam juz pewien kontakt, jeden pan wyslal mi hmm instrukcje jak taki wozek profesionalny zorbic . Wiec jak cos to albo do fachowca, albo na podstawie zdjec i opisow zmontujemy wlasny . tzn poprosimy jakiegos ludka o pomoc :). Ale teraz to ja ni e chce myslec o wozku, z wiadomych powodow:)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie "znalazłam" Ciągutkę i przebrnełam prawie przez caly wątek.
Trzymam kciuki za konsultacje.
Mam psa Kajtusia, który też miał paraliż tylnych łapek (po porażeniu). 25 grudnia minie rok od momentu ataku, a on już dawno biega. Troche śmiesznie rusza tyłeczkiem i ma te łapki niepełnosprytne, ale chodi, wskakuje na tapczan, a nawet prosi. Bardzo ważna była tu szybka diagnoza, natychmiastowe leczenie i rehabilitacja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...