Jump to content
Dogomania

Święta i nasze psy


pingwinek=]

Recommended Posts

[B]Chciałabym sie dowiedzieć czy dajecie coś swoim psiakom na święta?[/B] :lol:
Wiem, że niektórzy (zwłaszcza Ci którzy psów nie posiadają) puknęli by się w głowę gdyby to usłyszeli, ale Wy? Jak to jest u Was?
Ja słyszałam już różne historie, jak to pies sam sprawdza czy pod choinką nie lezy jeszcze coś dla niego :loveu:, albo jak się obraża że nie dostał prezentu :p.
Uważam, że to dobry pomysł na temat, bo miło sie poczyta, czy psiaki dostają prezenty, co dostają i jak się z tego cieszą. :lol:
Moja Lilu przeżyła w swoim życiu na razie jedna Wigilię, a dostała piszczącą myszke- z prawdziwego futerka :D- niestety myszka nie przeżyła nawet następnego dnia- została zagryziona przez takiego małego szczeniaczka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hihihi przyjemny temat :)

W zeszłym roku mój buldożek dostał szelki, smycz i pluszaka, którego rozwalił jeszcze tego samego dnia. Nie dawno stadko się powiększyło więc buldożek dostanie kubraczek i szelki do kompletu, shih tzu - kokardki i może jakiś sweterek, a na wspólny prezent dwojnik ;)

Link to comment
Share on other sites

A mi jak moja kotka wylazła na czubek choinki która się przewróciła! Ja szybko łape za Skarpetką czy jej się nic nie stało a choinka leży :D Od tej pory musiałam ją zamykać w pokoju na święta (czyli niedługo bo jakieś 5 dni żeby7 kotki nie stresować)

Link to comment
Share on other sites

Mój dostaje :) coś pysznego w stylu wędzona kość czy ucho ;) Szuka swojego pod choinką i jest tak delikatnie zapakowane, żeby sam sobie otworzył :)

[a jak był małym szczylkiem, to latał sobie wokół pokoju i dla zabawy szarpnął sobie z całej siły sznur lampek choinkowych... nie muszę chyba mówić, że igły i szkło były wszędzie...]

Link to comment
Share on other sites

Mój pies nic nie dostaje :) Kocham go bardzo,ale nie widzę potrzeby kupowania mu czegoś akurat w ten dzień. ;) Jak już to zawozimy coś przed świętami dla psów ze schroniska ( w szkole też mamy zbiórkę 'gwiazdka dla zwierzaka") Kości, uszy i inne przysmaki dostaje bardzo często, można powiedzieć, że to dla niego nic niezwykłego. Zresztą on i tak nie jest łakomy i pyszna kość może leżeć i jej nie tknie :lol: I w święta dostaje przysmak tak samo jak zwykle... :p

Link to comment
Share on other sites

Moja Czika dostaje różniaste smakołyki :P . Najczęściej coś co ciężko zdobyć w naszym zoologu i co rzadko dostaje a lubi, np. świńskie ucho (tego u nas nie ma...). Po za tym dwa lata temu postanowiłam że będziemy zawsze 25 grudnia (jeśli będziemy jak zwykle u dziadka) wspólnie szły do lasu, gdzieś gdzie Czika wcześniej nie była ^^.

Link to comment
Share on other sites

Moja psica na ogół dostaje na gwiazdke tylko smakołyki. Ją nie cieszy nic, czego nie mogłaby umieścić w swoim żołądku :lol: No, może jeszcze patyki i piłki.
Kiedy była mała, spędzałyśmy święta u ciotki, która miała królika miniaturkę [*]. W wigilijny wieczór w czasie jednej z zabaw w berka zwierzaki zaplątały się w kabel od lampek i choinka poległa :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie kupuję psu prezentów typu obroże, smycze, miski, bo myślę, że dla niego to bez różnicy z czego je i jakiego koloru jest to, co ma na szyi. To bardziej prezenty dla mnie ;) Obróżkę, szczotkę czy inne gadżety to ja mogę chcieć od rodzinki :evil_lol:
Najlepiej kup coś, co psiakowi sprawi radość - jakieś smakołyki, zabawki..

Link to comment
Share on other sites

Ja w tamtym roku kupiłam dla Foxiego zestaw 3 zabawek w psim raju /kostka pluszowa,piłeczka i kosteczka-prezent z gumy/. Psiak bardzo się cieszył :) W tym roku dostanie jakiegoś pluszaka, bo lubi się nimi bawić, a nie ma już :evil_lol: Myślałam nad przywieszką do obroży z karuska, ale za drogi biznes za takie male gooffienko :roll: Ogólnie to będą nasze 2 wspólne święta, bo dostałam go po świętach. Foxi czasem coś skubnie ze świątecznego stołu, ale nie za dużo i nie wszystko, bo się weźmie rozchoruje. Jak myję podłogę to zawsze lata za szmatą. Fajnie jest przed świętami ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też lubie święta, szczególnie ten dzień wigilli kiedy wszyscy są tacy zabiegani, żeby później móc w spokoju zjeść kolację ;) Szkoda, ze to tylko raz w roku, ale przynajmniej radość jest podwójna:loveu:
No więc może mi też coś doradzicie co kupić mojemu psiaczkowi pod choinkę? ;-) Tak jak mówilam myślałam o legowisku, ale w sumie hmm... może jakiś mega zestaw smakołyków?:lol:
Edit: ooo i na to takie cuś:
[url]http://allegro.pl/item271964067_ekskluzywny_ceramiczny_pojemnik_na_smakolyki_1_2l.html#photo[/url]
hehe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam Święta, bardzo tez lubię czas przed świętami, tak początek grudnia, w szkole luźniej, taka fajna atmosfera się robi, w mieście coraz więcej lampek i ozdóbek rozwieszonych :) i się tak miło robi mimo że ludzie zabiegani.

A co do zabawki na święta to chyba brzdącowi starcza cała skrzynka :lol:
Smakołyki dostaje co jakiś czas, a chcę żeby to było coś wyjątkowego :) chociaż dla niego najlepsze co mogę dać to wspólnie spędzony czas, bo przyznam się bez bicia że jednak w roku szkolnym nie mogę zbyt dużej ilości czasu mu poświęcić :/ a on uwielbia ze mną przebywać tak samo jak wykonywać sztuczki :cool3: :)
A Cezar...hm, on uwielbia smakowite ciasteczka i różne inne psie żarełka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Ja osobiście nie kupuję psu prezentów typu obroże, smycze, miski, bo myślę, że dla niego to bez różnicy z czego je i jakiego koloru jest to, co ma na szyi. To bardziej prezenty dla mnie ;) Obróżkę, szczotkę czy inne gadżety to ja mogę chcieć od rodzinki :evil_lol:
Najlepiej kup coś, co psiakowi sprawi radość - jakieś smakołyki, zabawki..[/quote]

Zgadzam się kupić psu obrożę to tak jak my byśmy od rodziców dostali podręcznik do fizyki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Zgadzam się kupić psu obrożę to tak jak my byśmy od rodziców dostali podręcznik do fizyki :evil_lol:[/quote]Z tym, że jest okazja aby nie mieć wyrzutów sumienia (bo w końcu są święta), że kupuje się kolejną obrożę, chociaż ma się ich już i tak za dużo ;). A psa i tak to nie obchodzi ;)

Ja moim zawsze kupuje coś extra do jedzenia i jakąś zabawkę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...