Jump to content
Dogomania

Święta i nasze psy


pingwinek=]

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Czarna_Owieczka']agacia-a o jakim smaku, jeśli można spytać? :razz:[/quote]

no właśnie mi niezbyt smakowały bo były z pasztetowej :evil_lol: ale Sarze baaardzo smakowały :lol:

[quote name='monita']Hmmm ... to może o choince ;)

Jak psy reagowały ??[/quote]

Moja paskuda najpierw sie bała, potem próbowała bawić sie bombkami aż w końcu zaczęła ignorować ;)

Link to comment
Share on other sites

Moj Kubuś skojarzył sobie choinke z prezentami ;) I pierwsze co, po jej ustawieniu na stojaku i "rozlozeniu" [wyjeciu z siatki ;]], zaczal wchodzic pod i szukac prezentow :D

Ale jak byl maly [6 miesiecy], to biegal sobie biegal, zlapal dla zabawy calym impetem malej-klusko-owcy za sznur lampek i pociąąągnal... Nie musze mowic, GDZIE znalazla sie choinka :D Ale piesio sie nie zrazil do dziwnego drzewka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']u Sary to tak ze wszystkim :evil_lol: tchórz z niej :diabloti:[/quote]

Jaki tam tchórz, już ci na f-blogu pisałam ze lubi sporty ekstremalne :lol:

A co do choinki to mój jakoś nigdy nie kojarzy jej z prezentami :p i w sumie nigdy nie zaczepiał drzewka, bo co to będzie jak drzewko się rzuci na niego :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Ale jak byl maly [6 miesiecy], to biegal sobie biegal, zlapal dla zabawy calym impetem malej-klusko-owcy za sznur lampek i pociąąągnal... Nie musze mowic, GDZIE znalazla sie choinka :D Ale piesio sie nie zrazil do dziwnego drzewka :D[/quote]

właśnie tego sie bałam ;) na szczęście obeszło sie bez większych przygód, Sara raz wywaliła choinke, ale jeszcze nie ubraną :lol:

[quote name='Czarna_Owieczka']Jaki tam tchórz, już ci na f-blogu pisałam ze lubi sporty ekstremalne :lol:[/quote]

i tak tchórz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[QUOTE]
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B]

[INDENT]Hihihi przyjemny temat :smile:

W zeszłym roku mój buldożek dostał szelki, smycz i pluszaka, którego rozwalił jeszcze tego samego dnia. Nie dawno stadko się powiększyło więc buldożek dostanie kubraczek i szelki do kompletu, shih tzu - kokardki i może jakiś sweterek, a na wspólny prezent dwojnik ;-) [/INDENT]


[/QUOTE] Temat super, za 2 miesiące święta :cool3: Ja jeszcze nie wiem co moja Mela dostanie, jestem w fazie planowania. Co rok dostaje coś smakowitego+zabawkę+dzień z atrakcjami :eviltong:+ niespodziankę. Ale też z nią to sytuacja jest trochę inna, bo tak:
24/25 grudnia Wigilia/Boże narodzenie
31 grudnia imieniny (Melani, Sylwestra)
1 stycznia urodziny :loveu::loveu::loveu:
Mela jakby dostała kubraczek/sweterek to pewnie zaraz zaczęłaby go rozkosznie memłać :loveu: [QUOTE]przedewszystkim całusy! [/QUOTE] no BA! Najważniejsza część prezentu :lol: [QUOTE]Mój pies nic nie dostaje :smile: Kocham go bardzo,ale nie widzę potrzeby kupowania mu czegoś akurat w ten dzień. ;-)[/QUOTE] ty niedobra :evil_lol:!
PS. Mela jakoś nie boi się specjalnie choinki, ale też nie próbuje sie z nią bliżej spoufalać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mela dostaje prezenty na Boże Narodzenie, urodziny, imieniny i czasem jeszcze na Dzień Psa czy coś w tym guście 8) Ale to takie miłe dawać prezenty... :smile: [QUOTE]W noc Bozego Narodzenia pilnujemy tylko zeby o 12 w nocy juz spal bo boimy sie ze zacznie mowic i wtedy nam wygarnie co tak na prawde o nas mysli.:diabloti: [/QUOTE] Na szczęście z Melą nie ma takiego problemu, bo po pierwsze to śpioch, a po drugie i tak by się jej nie chciało gadać :-D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...