Jump to content
Dogomania

Święta i nasze psy


pingwinek=]

Recommended Posts

a moje psy nie dostają pierdółek , bo to mają na co dzień :diabloti:przecież obróżki , zabaweczki , ciasteczka i inne takie kupuje cały rok ....
W święta mają jedyną okazje zeżreć wszystko co zostanie na stole :evil_lol: może i nie zdrowe ,ale raz w roku są święta ;) takie święta ..
Dziwnym zbiegiem okoliczności Kano i Lalka zawsze siedzą twardo w wigilię w tym miejscu gdzie najlepiej widać smażoną rybkę

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lilli dostawała zawsze na święta jakąś zabawkę. W tamtym roku piszczącą kość którą gdzieś zgubiła :roll:. A teraz pod choinką będą już 2 psie prezenty- dla Birki i Lilli no i jeden koci- dla Daisy. Mama co roku na gwiazdkę robi również psie ciasteczka :cool3: w tym roku wykorzysta przepisy na nie z MP ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój Nemo zawsze dostaje jakiś specjalny smakołyk ( np. psie kabanosy - uwielbia je :lol: ), czasem daję mu też jakąś zabawkę, ale z tym jestem ostrożna, bo mojemu szkociakowi baaaaaaardzo szybko się nudzą zabawki. ;) Co do prezentów typu: obroże, smycze, legowiska, to coś takiego dałam mu tylko raz: na pierwsze urodziny dostał rozwijaną smycz, ale teraz już czegoś takiego mu nie daję, bo się i tak z tego nie cieszy, a jak dostanie smakołyk, to ma zajęcie, podczas gdy my rozpakowujemy swoje prezenty ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój axio zawsze coś znajduje pod choinką :) siedzi wtedy podczas kolacji wigilijnej i pilnuje choinki :tree1:, zawsze coś mu tam pieknie pachnie. W tym roku napewno dostanie jakąś zabaweczke, koniecznie piszczącą i smaczne ciacha, za którymi przepada ;) Skoro wszyscy mają Święta to on też niech je ma :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hej, moja przezyla narazie tylko jedne święta bozego narodzenia.. a dostala kikla maskotek, i obroze&smycz :lol:noi oczywiscie mnóstwo całusków :loveu:[/quote]
Moja ma świeta cały rok więc bez różnicy czy to 24 grudnia czy stycznia i tak dostaje zabawki i smaczki:razz:, w tamtym roku dostała duzą kość...i smakołyki;) w tym chciałam cos fajnego i własnie myslę nad frisbee...jakieś dla poczatkujacego psa

Link to comment
Share on other sites

wszystkie zabawki posiadajace kwik musimy wczesniej usunac lub zepsuc.
Uzasadnienie polega na tym ,ze zabawka podczas gryzienia w zabawie wydaje glosny kwik co zacheca psa do dalszej zabawy
Podczas zabawy z dziecmi lub doroslymi osobami pies moze niechcacy ugryzc ,chwycic,szczypnac zebami i wtedy osoba zaczyna rowniez krzyczec kwiczec z bolu ,lub przerazenia .Pies nie rozroznia kwiku czy to od zabawki czy to od czlowieka ,Gryzac niechcacy czlowieka czy dziecko slyszoc kwik zostaje zachecony do dalszej zabawy.Nie rozumie dlaczego moze gryzc zabawke ,a nie czlowieka .Nie rozumie naszej reakcji ,reakcji zlosci.
W psiej szkole stosuje sie rowniez gumowe zabawki ale bez kwiku,stosuje sie zabawki tzw.inteligentne zmuszajace psa do myslenia
Do smakolykow naleza produkty z krow,i sztrausa ,a odradzane produkty od swin np.uszy od swin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...