Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamila']Hmm,w zasadzie to jestem full na nastepne 2 miesiace a co? :cool3:[/quote]


ooooooooooooo matko jedyna :crazyeye: a pytam bo bedziemy musieli chyba gdzies ''sprzedac'' pod koniec wrzesnia Franeczka na kilka dni i szukam kogos odpowiedniego no chyba ,ze namowie cioteczke pusie :eviltong: tylko ja sie obawiam ,ze nikt kto zna Frania nie podejmie sie takiego wyzwania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a ty Kamila w UK bierzesz na opiekę pieski odpłatnie? Dobrze wiedziec, teraz musialam sunie dac pod opiekę, bo nie ma jeszcze nie moze wjezdzac do UK, wczoraj ją oddzyskałam :loveu:. Mam pytanie, a jakie to koszty i ile wczesniej trzeba zgłosic myślę juz o grudniu w razie czego.
Generalnie muszę porozmawiac z mężem, bo na parę dni moze i ja bym mogla czyims się zaopiekowac i tak siedzę w domu, a mojej Fibci przydalo by się towarzystwo do zabawy.

Link to comment
Share on other sites

zapomniałam dodać ze warunkiem zatrzymania psa było wychodzenie z nia w kagańcu zawsze!
troszke omijamy warunek,hihi
Sylwia-Kora Hilda jest dla mnie kimś wiecej niz psem,zrobiłabym dla niej wszystko,wyjazd był jedna wielka zagadka,albo przejade i zostane z psem albo wróce z nia.I to nie takie moje widzimi się,w gre wchodziło moje małzenstwo.warto nagiać czasami prawo.Sa wazniejsze rzeczy na świecie niz durny przepis.
asho policjant nam wyraznie powiedział ze jezeli pies nie jest agresywny to moze zostac,nie poparł swojego zdania zadnym paragrafem wiec nie wiem jak to ma sie w rzeczywistosci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a ty Kamila w UK bierzesz na opiekę pieski odpłatnie? Dobrze wiedziec, teraz musialam sunie dac pod opiekę, bo nie ma jeszcze nie moze wjezdzac do UK, wczoraj ją oddzyskałam :loveu:. Mam pytanie, a jakie to koszty i ile wczesniej trzeba zgłosic myślę juz o grudniu w razie czego.
Generalnie muszę porozmawiac z mężem, bo na parę dni moze i ja bym mogla czyims się zaopiekowac i tak siedzę w domu, a mojej Fibci przydalo by się towarzystwo do zabawy.[/quote]

No odplatnie bo musze z czegos zyc ;) Ja biore £20 za dobe,£15 dla dogomaniakow :cool3:, wiec ogolnie kokosow na tym nie ma ;) Ale za swieta,sylwestra i bank holiday monday biore podwojnie.

[quote name='Aaliyah1981']haha no ja o ile czegos nie pokrecilam bede u ciebie w Londku 27 wrzesnia bo musze odebrac rodzicow z lotniska to moze w koncu uda nam sie spotkac :multi:.[/quote]

Eeee no to super.A o ktorej przylatuja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']No odplatnie bo musze z czegos zyc ;) Ja biore £20 za dobe,£15 dla dogomaniakow :cool3:, wiec ogolnie kokosow na tym nie ma ;) Ale za swieta,sylwestra i bank holiday monday biore podwojnie.



Eeee no to super.A o ktorej przylatuja?[/quote]

hmmmmmmm..no ja sie obawiam ,ze nasz Franio to taki niesforny ,ze 20 za dobe to bedzie za malo :eviltong: ale jak sa znizki to ja chetnie skozystam najwyzej dostaniemy po 20 min telefon ,ze mamy potwora zabierac :evil_lol:

przylatuja jakos po poludniu chyba musze sprawdzic na bilecie tylko nie moge zalogowac sie na poczte :mad:

GosiaGoska a gdzie ty mieszkasz bo wiecie co tak sobie mysle ,ze naprawde sa rozne sytuacje w zyciu a naprawde jak mam oddac pieska w obce rece to wole 100 razy aby byl to dogomaniak i wiedzied ,ze krzywda mu sie nie stanie :p

Link to comment
Share on other sites

Kamila a masz jakies papiery czy prowadzisz dzialalnosc tak na lewo? i czy w ogole to sie zglasza ;) ja raz chcialam dac ogloszenie na wyprowadzanie psow, bo w sumie po proacy sie nudze, a psa mi brakuje ale jak zobaczylam jedno ogloszenie ze za 2,50 na godzine ktos sie oglasza to mi sie doechcialo :evil_lol: juz wolałabym miec psa na dobe niz isc po niego, godzine z nim pochodzic i jeszcze dostac za to 2,50 hehe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Narazie na lewo to robie ale juz sa pierwsze kroki co do rejestracji.Mam natomiast ubezpieczenie.
Co do cen to na gumtree na przyklad ludzie sie czasem oglaszaja ze za darmo zajma sie czyims psem :cool3: Jednak moi klienci mnie uswiadomili ze jak cos jest za darmo to cos jest nie tak i oni by tam nie dzwonili.

Link to comment
Share on other sites

Iza kochanie ja jako bezdzietna prawie 30-latka doskonale rozumiem, ze pies moze byc dla czlowieka kims wiécej niz tylko psem. Moje psy zawsze byly kims wiécej. Zresztá to rodzinne u nas -- zawsze moja mamcia mówila,ze ma czworo dzieci: nas byla trójka a czwarta Sara -- kundlica, która zyla z nami prawie 20 lat. :p
Nie bylas jedyna w sytuacji, gdzie stawká bylo malzenstwo. Ja tez siedzialam z psem w domu w PL calutká kwarantanné bo zostawienie psa u kogos nie wchodzilo w gre. Zresztá nie tylko ja-- i lemonsky i karjo i kilka jeszcze innych wariatek by sie tu znalazlo co sie rozstaly z TZ-tami na dlugie miesiáce "bo pies". :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam w Londynie. Mam ogrodek i swoją osobistą sunie 7 miesięczną. Hehe najpierw to muszę męzą uświadomic :lol: choc on tez ma swira na punkcie pieskow. A zgadza się, ze sytaucje są rożne, ja teraz z męzem musialam do PL jechac -na szczęscie Fibcie zabrali znajmomi, ale i tak się poplakałam jak ją zostawiałam. teraz znajmomi odpadają , bo będę mieć dzidzie, więc warto wiedziec, ze są inne wyjścia. Naszczęscie od wczoraj Ficia jest juz z nami. Jak cos to moze tez bym mogla brac psiaki , hehe jak Kamila ma oblozenie na 2 miesiące to chyba nie będę konkurencją i moze sama się w przyszlości zgloszę :lol:

Link to comment
Share on other sites

a moja Fibcie juz tu byla prezentowana, :) , ale na zyczenie jeszcze raz. Pozniej mogę wgrac aktualne, bo trochę urosla i ciut się zmienila narazie ma 25kg:loveu:.
[URL="http://www.fotosik.pl/"] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Ten obrazek został przeskalowany. Kliknij tutaj, by zobaczyć go w pełnym rozmiarze. Oryginalne wymiary obrazka 800x600, rozmiar 144KB.[IMG]http://images23.fotosik.pl/216/f2292bf0c63556bf.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']Salomona czy salmona?A czemu tylko taki smak chcesz?[/quote]
oczywiscie ze salmona :oops:
z ryba.bo nie daje jej ryby wogóle , wiec niech chociaz taka ma a poza tym pachnie tak jak karma Nali naszej kotki wiec napewno jest pyszna :cool3:
Goska pamietam psiaka ,ale jakos nie zapamietałam ze to twój :oops:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray][B]Uwaga! ważne ...

[/B]w likwidowanym pseudoschronisku w Krężlu k. Chynowa znajdowały się "w hoteliku" dwa psy, które miały jechać do Anglii ... szukamy właścicieli ... jeśli ktoś cokolwiek wie prosimy o informację, najlepiej bezpośrednio na wątku akcji w Krężlu:

[/COLOR][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119313[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwia-Kora'] Ja tez siedzialam z psem w domu w PL calutká kwarantanné bo zostawienie psa u kogos nie wchodzilo w gre. Zresztá nie tylko ja-- i lemonsky i karjo i kilka jeszcze innych wariatek by sie tu znalazlo co sie rozstaly z TZ-tami na dlugie miesiáce "bo pies". :roll:[/quote]

i ja dopisuje sie do owych wariatek :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...