Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karjo2']Kama, a co to "Mongrel ":oops:?
My mamy w Sainsbury, jako cross breeding.
Aaa, a roznica cenowa, bo pewnie kwestia wieku..[/quote]

Mongrel to kundel a cross to wedlug mnie mieszanka 2 roznych ras.Tam gdzie ja patrzylam to nie bylo crossa.A co do wieku to nie wiem bo Lala ma juz 6 lat skonczone,a twoj?

Link to comment
Share on other sites

Zadzwonilam tam gdzie Aga ma ubezpieczona Amber i mi powiedzieli ze raczej powinnam Lale ubezpieczyc jako doga skoro tak jest zarejestrowana w klinikach i tak jako tako wyglada.Ze nie wazne ze nie jest show dog i ze nie ma papierow,skoro nie jest crossem 2 roznych ras to musi byc jako dog.:cool1:
Ide sprawdzic teraz jak w tym Sainsburym.

Link to comment
Share on other sites

Karjo-ja nie wiem jak ty to zrobilas ale ja wlasnie zadzwonilam do Sainsburego i mi powiedzieli ze jesli lala ma byc jako cross 2 roznych ras to musze isc do weta i sie jego zapytac jakie rasy uwaza ze to sa :cool1: Pytalam czy ma jakies znaczenie czy lala jest wystawiana badz czy ma papiery itp i mi powiedzieli ze nie.Ze jesli ma byc jako mieszanka to musze wiedziec jakie to rasy :cool1: Wiec dupa.

Link to comment
Share on other sites

a nie mozesz podac ze doga + np hm....mieszanca?


ps.dziewczyna jak by ktoras miala klopty z sierscia na wykladzinach, moge polecic odkurzacz,wlasnie dostalam od kuriera i nie nacieszyc nie mogę,bo ja o zgroza ma wykladziny i do tego bodrowe, a ten cud techniki wciąga je bez problemow, wczesniej musialam sie na meczyc choc niby tez animal mialam. A te koncowki z turbinami rewelacja:loveu:

Link to comment
Share on other sites

dyson DC23 animal (stowaway) majá koncowki z turbinami naprawdé wart ceny,jak bys byla zainteresowana to ci podam strone do sklepu gdzie sa ok90funtow taniej. Bo sklep nie znany, troché sie balam ze nie dojdzie,ale wszystko ok. Naprawde super, przejezdzasz, a on pochlanie te wlosy.hehe moglaby w ich reklamie wystápic:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']dyson DC23 animal (stowaway) majá koncowki z turbinami naprawdé wart ceny,jak bys byla zainteresowana to ci podam strone do sklepu gdzie sa ok90funtow taniej. Bo sklep nie znany, troché sie balam ze nie dojdzie,ale wszystko ok. Naprawde super, przejezdzasz, a on pochlanie te wlosy.hehe moglaby w ich reklamie wystápic:p[/quote]

To podaj prosze linka do tego sklepu gdzie ty kupilas.

Link to comment
Share on other sites

hm... to moja mieszanka staffika z pitem hihi.a swoja droga ciekawa jestem co nam z tego wyjdzie,ide dzis do weta z psiurkiem to wszystkiego sie dowiem.

GoskaGoska zdaje sobie sprawe ,że piesio to wydatek,ma tylko 3latka i 7 miesiecy a my na jej leczenie wydalismy juz 3 razy tyle co kosztowała nas.Jest moim dzieciatkiem więc kasa to najmniejszy problem.Jest alergikiem pokarmowym ale ma specjalna karme która jej nie uczula,jak przeprowadzałam sie tutaj to wiozłam 3 wory ze soba własnie po to, zebym miala czas na znalezienie odpowiedniej karmy dla niej ,to co ja wywaliło to jest alergia kontaktowa,cos ja uczula ,nie wiem czy trawa,moze kupka królicza bo wszedzie leza ogromne ilosci a ona sie kula w tym.Zobaczymy co powie wet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']Karjo-ja nie wiem jak ty to zrobilas ale ja wlasnie zadzwonilam do Sainsburego i mi powiedzieli ze jesli lala ma byc jako cross 2 roznych ras to musze isc do weta i sie jego zapytac jakie rasy uwaza ze to sa :cool1: Pytalam czy ma jakies znaczenie czy lala jest wystawiana badz czy ma papiery itp i mi powiedzieli ze nie.Ze jesli ma byc jako mieszanka to musze wiedziec jakie to rasy :cool1: Wiec dupa.[/quote]
No wlasnie wilku poszedl jako miks husky i malamuta ;), jakby sie ktos pytal. Natomiast w Sainsbury nikt nie wymagal ode mnie papieru od weta o pochodzeniu psa :crazyeye:. W koncu jaki to wet, by wszystkie rasy i mozliwe skojarzenia znac...
A Lala - to przeciez cud urody dog z np. boksiem ( po tacie ma taaaaka klate ) ;).

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i dorzucam pytanie do obecnej dyskusji - czy jak w ubezpieczeniu psa pytaja sie mnie o wartosc to mam podac 0 funtow? Cos tak kojarze ze tutaj gdzies kiedys tak przeczytalam ale nie moge tego znalezc...

Tak sie zaczelam zastanawiac jakim mixem moglaby byc moja Gajka ale u nas chyba trudno wymyslec :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']No wlasnie wilku poszedl jako miks husky i malamuta ;), jakby sie ktos pytal. Natomiast w Sainsbury nikt nie wymagal ode mnie papieru od weta o pochodzeniu psa :crazyeye:. W koncu jaki to wet, by wszystkie rasy i mozliwe skojarzenia znac...
A Lala - to przeciez cud urody dog z np. boksiem ( po tacie ma taaaaka klate ) ;).[/quote]

Ale oni nie chca odemnie nic na papierze.Chodzi o to ze nawet jesli moj wet zgodzi sie w kompie zmienic na crossa czegos tam to jesli zdarzy sie jakis wypadek i bede musiala jechac z Lala do innej calodobowej kliniki to tam moga stwierdzic ze to dog a nie zadna mieszanka i wtedy z ubezpieczenia nie dostane nic :cool1: To jest to ryzyko.

[quote name='UTAAP']Witam wszystkich i dorzucam pytanie do obecnej dyskusji - czy jak w ubezpieczeniu psa pytaja sie mnie o wartosc to mam podac 0 funtow? Cos tak kojarze ze tutaj gdzies kiedys tak przeczytalam ale nie moge tego znalezc...
[/quote]

Ja nie wiem jakie to ma znaczenie ale mnie sie przez tel pytali ile zaplacilam za psa,powiedzialam ze £50 :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...