Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zmianiala to teraz zalozylam wątek na forum mojawyspa - oczywiscie liczę się z tym , ze moze byc pelno, glupich komentarzy zamiast jakis efektow-ale coz trzeba sprobowac:
[URL]http://www.mojawyspa.co.uk/forum/5/14173/APLE-DO-POLAKOW-POTRZEBA-POMOC-DLA-PSOW-Z-OBOZU-ZAGLADY[/URL]

mam tylko nadzieje, ze ciotki na tym wątku z dogo nie zrobią syfu kłotniami, jak to uczynila z Krzyczkowymi psami. Pozniej dorobię na lodnynku i polish eks.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray]dziewczyny, thanx again, i pliz jeśli cokolwiek gdzieś wklejacie, gdziekolwiek pojawią się jakieś artykuły czy cuś, wysyłajcie mi pliz priv msg - dodaje wszystko na stronę

to czekam niecierpliwie :diabloti: niemcy już podbite pora na uk

aaa i tak, lepiej krążel (odmiana: krążela)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']zmianiala to teraz zalozylam wątek na forum mojawyspa - oczywiscie liczę się z tym , ze moze byc pelno, glupich komentarzy zamiast jakis efektow-ale coz trzeba sprobowac:
[URL]http://www.mojawyspa.co.uk/forum/5/14173/APLE-DO-POLAKOW-POTRZEBA-POMOC-DLA-PSOW-Z-OBOZU-ZAGLADY[/URL]

mam tylko nadzieje, ze ciotki na tym wątku z dogo nie zrobią syfu kłotniami, jak to uczynila z Krzyczkowymi psami. Pozniej dorobię na lodnynku i polish eks.[/quote]

Gośka masz możliwość edycji tego postu? bo masz trochę błędów ale przede wszystkim link do strony ze zdjęciami jest źle wstawiony - w ogóle nie jest odnośnikiem tylko tekstem ...

ja też mam nadzieję na peace btw...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']Nie wiem czemu nie dzialaja :cool1: Wpisz w google [B]Pedigree Dogs Exposed Part 1 of 6[/B] i wejdz w link z you tube.Program jest na temat hodowli psow i tego ze nie patrzy sie na nic oprocz wygladu...Bardzo smutne jak dla mnie bo nie wiedziala ze jest az tak zle...[/quote]

Cześć Kamila, obejrzałam z zapartym tchem ... ale i z przerażeniem :/
Do czego to wszystko zmierza, nigdy nie ciągnęło mnie do psów które nie mogą oddychać, ani do takich którym zwisają dziesiątki fałdów skórnych dlatego dziwie się innym że mają frajdę z ich rozmnażania
:lmaa::mad::pissed::pissed:
dziękuje za linka warto było obejrzeć. innym tez polecam.

Link to comment
Share on other sites

Nom...:cool1: Ja juz postanowilam ze jesli bede miala warunki na nastepnego psa to bedzie to dog z odzysku.

Sluchajcie,ja nie patrzylam na ten watek bo nie mam czasu ale na forum na ktorym zamiescilam info jest jakis tam odzew i pytania kto jest za to odpowiedzialny...Czy ktos by mi mogl w skrocie napisac?

Link to comment
Share on other sites

wysłałam maile do
RSPCA
The Bella Moss foundation
Jerry Green Dogs
the blue cross
Battersea dogs & cats home
z forami dałam sobie spokój
z jednego admin mi odpisał ze bardzo mu przykro ze kasuje mi watek ale maja wystarczajaco duzo psow potrzebujacych pomocy zeby sie zajmowac tymi zza granicy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']O rany ale to przeciez nie jest spam...:cool1: Na moim forum wciaz jest tylko nie wiem co mam im jeszcze napisac bo dopiero zaczynam czytac ten watek na dogo...[B]Dahme[/B]-ty tez jestes na tym forum,moze bys mi cos tam pomogla?[/quote]
[COLOR=DarkSlateGray]
[COLOR=DarkGreen][B]kamila[/B][/COLOR], napisz że podane konto jest kontem oficjalnej organizacji - Pogotowie i Straż dla Zwierząt (jeśli wzięłąś z pierwszego postu na krężelskim wątku na dogo), napisz że mozna to sprawdzić, ponadto sprawą zajmują się znane polskie fundacje pro-zwierzęce (zobacz [/COLOR][URL="http://www.krezel.ovh.org/"]http://www.krezel.ovh.org[/URL][COLOR=DarkSlateGray] w sekcji "Kontakty" są dokładne namiary na fundacje - i to jeszcze nie są wszystkie! - , możesz skopiowac linki do ich stron czy maile, akurat PiSdZ jeszcze tam nie ma bo nie mieli czasu odpisać), namiarów na tą stronę nie podawaj bo cały czas jeszcze przy niej grzebię i nie jest skończona ani "przyklepana" na wątku jako oficjalna

jeśli coś wstawiacie (info) albo coś się dzieje z waszymi wątkami - typu mod skasował albo interesujące komentarze to dawajcie mi znac bezposrednio na pw, pliz (tylko dokładny adres do wątku, a nie tylko nazwa strony) bo ja wszystko wrzucam do działu "Media", więc wolałbym uaktualniać ... a średnio mam czas zaglądać na wszystkie subskrybowane wątki nawet na numero uno czyli tu :diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']Dzieki osho.Czy tak moze byc?

[URL]http://www.sullyworld.co.uk/newforum/index.php?showtopic=14939&st=0&gopid=182589entry182589[/URL]

Leb mi peka od tej duchoty dzisiaj...[/quote]

[COLOR=DarkSlateGray]ja dodałbym angielskie wersje nazw fundacji w nawiasach, będzie wiarygodniej,

[COLOR=DarkGreen][B]kamila[/B][/COLOR], ja mam zlot motocyklistów w moim malutkim miasteczku :diabloti: krowa z lekka poddenerwowana :diabloti:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']To mi je przetlumacz :eviltong:[/quote]

o ty leniu :diabloti: ja jeszcze w pl jestem ... ufacie mi z językiem ?

Foundation for Homeless Animals Salvage "EMIR"

Foundation for Unwanted Animals "AST"

Association of Animals Defenders "ARKA"

Dogs Angel's Harbour Foundation (nie wiem czy lepszy Harbour czy Asylum, co używają lokalsi?)

Emergency and Guard for Animals

i jeszcze parę ale nie mam na razie namiarów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...