Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Kciuki kciukami, ale potrzebna jest pomoc.

Poznaniacy kochani, od poniedziałku nie ma nikogo na dyżury u Rotti.

Po powrocie ze szpitala - w sobotę i niedzielę - opieka jest zapewniona, ale potem nic.

Kto może niech się zgłasza, zorganizujcie się bardzo Was proszę.

Zobaczycie Rotti w nowej fryzurze - dzisiaj obcięła włosy, mają teraz długość do ucha.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Może znajdą sie chętni Poznaniacy do wyprowadzenia Rottiego i Botysa w Swięto Konstytucji?Z tego, co wiem, Ela nie ma nikogo na spacery w poniedziałek i dni następne. W tej chwili przyjmuje chemię i nie sądzę, aby w ciągu najbliższych dni mogła z nimi wychodzić.

Osoby "nowe" proszę o kontakt ze mną dzisiaj do godz. 16.00. Podam bliższe informacje. Potem nie będzie mnie przy komuterze.

Link to comment
Share on other sites

basiaap: masz wszelkie namiary na pv :D. Dzwoń kochana :P

Kochani: dzwoniłam i rozmawiałam własnie z Rotasem. Wczoraj miała drugą (mocniejszą ) chemię. Narazie czuje się nieżle (biorąc pod uwagę okoliczności :roll: ). Nie poddaje się :D Wie, ze jesteśmy obok :D Wszystkich nas tutaj pozdrawia :drinking:

Link to comment
Share on other sites

A MY pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:

:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

:iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:

:wink:

get_well_soon_basset_pup_cartoon_card_s.jpg

GetWellSoon.gif

0.2.51ci.gif

Getwellbutt1.gif

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Cholera jasna... człowiek na 2 tygodnie z dogo zniknie, potem zajmuje się jakimiś durnotami w stylu "włamanie na TdM", a najważniejsze sprawy przegapia!!!! :evil:

Głupia Dag!!! :wallbash:

Rottuśku kochana!!!

Przepraszam!!! :oops:

Trzymaj się, bądź silna i wracaj do zdrowia słoneczko!!! :angel:

Daleko ten Poznań, kurka wodna, ale obiecuję, że jak już będziesz miała siłę na długie spacerki, to się do Ciebie z Chrumką przejedziemy na hasanie po łące. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Fiorka

ACH ROTTI BIEDULO TY MOJA ZDROWIEJ CZYM PREDZEJ !!!! WSZYSTKO BEDZIE GUT JESTEŚMY Z TOBĄ

YOU ARE STRONG WOMEN !!!!!!!

ŻAŁUJE ZE NIE MOGE WPAŚĆ I TEZ POMOC PRZY PIECHACH :( BOZE CZEMU JA MIESZKAM TUTAJ A NIE KOLO ROTI...GRRRRR

Link to comment
Share on other sites

W poniedziałek byłam U Rotti, trzyma się dzielnie, serdecznie Was wszystkich pozdrawiai fiolecik stawia :drinking: :drinking: :drinking:

Chłopaki wspaniałe. No i zakochałam się w Borysie. Co za cudo psiak i kochany aniołek :angel: Istniało poważne ryzyko, że go zagłaszczę i zaprzytulam. Co za cudo.

Link to comment
Share on other sites

Zdzichu: trzymam kciuki za Twojego Tatę...a Rotti nasza jest super dzielna i można brać z niej przykład, walczy z chróbskiem i się nie łamie...Twojemu Tacie też tego życzę: przekaż proszę, by był równie dzielny i nawet na moment się nie poddawał... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...