Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Hej Ela ;)
Co tam u Ciebie??? Mam nadzieje ze wszystko dobrze :p u mnie po staremu - troszke moze wyroslem i to wszystko :eviltong: ale ogolnie wszystko jest tak jak bylo - w sumie dobrze jest ;)
Mam nadzieje ze niedlugo cie odwiedze z TZ ;)

Kuba

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak wiedać wszyscy z dogo traktują siebie jak rodzinę... wszystkich bez wyjątku i tych znajomych i tych nie

[']['] Elu... całe dogo o tobie pamięta i nie zapomni

proszę też abyś przekazała mojemu Dropsikowi że wciąż go kocham choć już jest tam gdzie jest mu lepiej:-( :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote]Aniołowie, proszę was!
Zanieście tej, która tutaj już nie istnieje moje serce, aby poczuła moje cierpienie
Aniołowie, proszę was!
Powiedzcie jej to wszystko, czego ja nigdy nie miałam odwagi jej powiedzieć
i złóżcie u jej stóp wielkie szczęście, na które czeka wciąż i marzy o nim
A jej imię, najpiękniejsze na świecie i tak bliskie mi - Elżbieta [/quote]
To tylko skrawek pięknego listu, który możecie zobaczyć na:
[URL="http://les.art.pl/wiersze/art.php?art=76"]http://les.art.pl/wiersze/art.php?art=76[/URL]
Je dedykuję to Rotti, autorka- Emilii.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam calutki watek ale na wiele czesci bo po prostu wysiadalam, nie moglam zawsze mialam kluske w gardle i plakalam po prostu nie umiem w to uwierzyc ciagle... prosze powiedcie ze Ela gdzies jest na ziemi i wrooci do nas bedzie pisac posty smiac sie i ze ja jeszcze tu poznam prosze... Jak przeczytalam ten watek to uznalam ze zycie jest bez sensu , Ela miala przeciez tyle zycia w sobie i przed soba ... Ciagle o niej mysle w nocy i jak chodze z Loganem na spacery , placze w ukryciu.
Prosze dajcie tu jakies fotki Eli ja widzialam tylko 2 w zimie z chartami i na wystawie jedna... Wiele mi sie nie wyswietlilo:( a tak bardzo chcialabym ja zobaczyc! A co sie dokladnie stalo z psami tam byl link tez ale mi sie nie wyswietlil nie widzialam takze wienca pogrzebowego :(
No i jeszcze pisaliscie, ze na grobie mialo byc to zdjecie z chartami co z nim?
Ciagle mysle o Tobie Rotti i mam nadzieje ze sie kiedys spotkamy po drugiej stronie...

[SIZE=7][COLOR=blue]['][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dzieki w sumie wlasnie to zdjecie juz widzialam ale kurde byla taka piekna mloda kobieta pelna radosci zycia ciagle nie potrafie w to uwierzyc ciagle o niej mysle po prostu ciagle obojetnie co byl robila ... nie potrafie przestac a przeciez jej nie znalam kurcze powiedzcie mi ze to nie prawda!!

Link to comment
Share on other sites

ciagle mysle o tobie Rotti i nie potrafie tego zrozumiec jak to sie stalo ze odeszlas z tego swiata. Przeciez dogomaniacy(sadzac po ilosci postow u niektorych) sa od zawsze i nazawsze dlaczego jestes wyjatkiem?? wiem ze to nie mozliwe ale tak bardzo bym chciala zebys wroocila do nas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Myszka.xww'][I]Zapal swieczke
dla tych
ktorych zabral los
(...)
zapal swiatlo w oknie[/I]
[/quote]
Myszko dziękuję że to zacytowalać.

Elu tam gdzie jesteś napewno jest lepiej .. Pewnie tęsknisz za dziewczynami z DGM. Wiedz że my...one tęsknimy, tęskniom za Tobą...

[I][SIZE=-1]Tylko ty masz tą niezwykłą moc By zatrzymać ich by dać wieczność im....[/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...