Jump to content
Dogomania

MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT


Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To niedaleko siebie mieszkamy.
Może Anity nie było na dogom , i dlatego nie otrzymałaś wiadomości dokąd mają być przewiezione
Ona pracuje a później musi się jeszcze zająć swoimi pieskami bo ma chyba 3 , i jeszcze 2 sunie znajdki które są u niej już od świąt i nikt ich nie chce adoptować. Także ma pełne ręce roboty.

To przepraszam w Jej imieniu i Swoim jeżeli poczułaś się urażona , z braku odpowiedzi!:oops:

Dziękujemy za twoją pomoc , i mam nadzieje że się nie gniewasz .

Pozdrawiam !
W czwartek napiszemy jak przebiegła akcja , czy psiaki są już u River w Rejowcu F.

Link to comment
Share on other sites

Będziemy szukać dla nich domu.
Ale pewnie nie prędko się znajdzie , bo ludzie to..... sama wiesz, nie wiem nie chce tu kląć , wole się wyżyć na talerzach kuchennych

Ale będziemy się starać do końca aż dom się znajdzie.
Myślę że wilczka ktoś weźmie , to piękny pies.
Misiek z tego co Anita mi mówiła , jest przesympatyczny i ufny do człowieka.

Mam nadzieje że jutro wszystko pójdzie po naszej myśli.
Trzymaj za nas i za psiaki kciuki. Jutro wszystko napisze na wątku , jak i co .

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciłam z zajęć i wracając widziałam Misia. Wilczka nuie było :roll:

Ala, jak skończę zajęcia to Ci podam konto, weźmiemy ile trzeba będzie na szczepienia, a resztę przekażę River, bo to ona będzie dalej zajmowała się psiakami u siebie w Rejowcu. BARDZO DZIĘKUJĘ W IMIENIU PSIAKÓW ZA TWOJĄ DEKLARACJĘ I WPŁATĘ NA NIE. :loveu:

W sprawie transportu nie ma co wspominać, wiadomo, że rzeczywiście można było wcześniej popytać, ale z drugiej strony Ty Ala byłaś jedyną zainteresowaną, nikt więcej właściwie nie interesuje się psiakami, a my mamy naprawdę pełno roboty z naszym życiem poza pomocą psiakom, bo pracujemy bardzo dużo zawodowo. No i nie przyszło mi jakoś w biegu do głowy że ktoś by mógł pomóc z ich transporcie.

Misiek jest po prostu kochany. Biedactwo to oczko takie pogryzione, szczęście, że nie poszarpaly mu gałki :shake::-(
Przykazałam mu że jutro ma być w tym samym miejscu - Justynko, jeśli nie będzie Wilczka to zawieziemyu nawet samgo Misia - on jest zbyt kochany i ufny żeby dalej się tam męczył :angryy:. Poznaje mnie z daleka i przybiega radosny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Misiek jest już u River. Oj miałyśmy z nim przejść, że hej - zwiewał nam i biegałyśmy w ciemnościach. :shake: Bez auta byłoby ciężko.

Na szczęście psiak jest już w domku. River napisała, że Micho zjadł troszkę karmy, był na krótkim wyjściu i teraz sobie śpi w ganku :multi:

Nie wiemy co z Wilczkiem, nie ma go w zwykłym miejscu, albo ktoś już się nim zainteresował, albo "właściciel go uwiązał.

Link to comment
Share on other sites

Oj Misiek nam urządził dżoging w ciemnościach :evil_lol:
Zwiał nam skubaniec , ale go złapałyśmy i teraz śpi sobie w ganku na łóżku u River .

Także wszystko jest już w porządku
Teraz tylko trzeba znaleźć mu domek ,

A wilczka nie ma jak Anita napisała . :shake:
Ale jeszcze będziemy go szukać.

Link to comment
Share on other sites

Misiek trochę daje popalić River :cool3:
Taranuje przeszkody i był już nawet na wyprawie na okoliczne dziewuszki.
Bardzo proszę o porady osób, które wiedzą co doradzić w takiej sytuacji, oczywiście poza kastracją, której Michulec będzie poddany bezsprzecznie.

Poza tym Michulec jest słodki i lubi mizianko :loveu: oraz jest bardzo rezolutnym psiakiem :multi:

PROSIMY O POMOC W OGŁOSZENIACH, czy Waszym zdaniem można go pod jakąś rasę podciągnąc żeby uatrakcyjnić do ogłoszonek? :evil_lol:

River postara się pocykać jakieś foty, a po 15 lutego Justynka ma mieć dobry aparat to podjedziemy i pocykamy chłopinę. On jest bardzo atrakcyjny i myślę, że jak się go dobrze podszykuje to będzie na niego amator :)

Link to comment
Share on other sites

Tak tak czekam na mój kochany aparacik , i wtedy pocykamy fajne fotki.

Misiek jest naprawdę czadowym psiakiem , uwielbia się przytulać , miziać i z tego co zauważyłam lubi jak się do niego gada tak pieszczotliwie.

Prosimy o niewielkie wpłaty na Misiaka ,
I mam nadzieje że jak porobimy fotki , to spodoba się komuś i znajdzie DS.

Do góry Misiek :multi:

Link to comment
Share on other sites

Cześć River!
Ciesze się że napisałaś co u Miśka
Z tego co czytam , to masz z nim wesoło.
Mam nadzieję , że niedługo uda nam się przyjechać z Anitą i jej Mężem do Ciebie i do Miśka .

Wezmę tym razem to sianko (nie zapomnę:oops:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]) i aparat to porobimy fajne zdjęcia.

Cały czas myślę co u niego , bo bardzo się bałam że ucieknie i nic z tego nie będzie.
Ale chyba zrozumiał że chcemy dla niego dobrze.

Pozdrawiam !!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj gadałam z River prawie godzinę :evil_lol::evil_lol:
i kurczę rzeczywiście te wywiewy Michulca są niepokojące. Ja wierzę, że to minie, ale rozumiem River, że ją to denerwuje, bo wiadomo, sąsiedzi... Mogą się nie tylko złościć, ale też działać w końcu. Zobaczymy, jeśli dalej to będzie trwać mimo poczynionych zabezpieczeń to podjedziemy i będziemy kombinować coś razem na miejscu.

No i te fotki. River mówi, że może wziąć aparacik z pracy i sama mu porobić fotencje, dobrze byłoby szczerze rzekłszy, bo my nawet jak pojedziemy to po mojego męża pracy i obiedzie, czyli koło 16:00-17:00, a wtedy jest ciemno.

Michulec, bądź grzeczny głupolku słodki!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Anita nie martw się o to że będzie ciemno , mój fotosik sobie poradzi.
Wiadomo lepiej przy dziennym światełku , ale to już nie istotne ważne żeby w ogóle miał jakieś zdjęcia , ten mały uciekinier.

Wiesz mi się wydaję że on nie zwieje , tak na serio . Zobaczył że River go karmi i wie dokąd ma wracać .

Psy są sprytniejsze i mądrzejsze niż nam się wydaje.

No ale najgorsi to sąsiedzi masz rację , zawsze mają jakieś ale.

Misiek nie zwiewaj , ty mały cwaniaczku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/michulec-z-pogryzionym-oczkiem-prosimy-o-ogloszenia-choc-niewielkie-wplaty-na-dt-99846/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/michu/121208112739te1-1-1-1.png[/IMG][/URL] Misiu :)

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/michulec-z-pogryzionym-oczkiem-prosimy-o-ogloszenia-choc-niewielkie-wplaty-na-dt-99846/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/michu/121208112739te1-1-1-2.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

A oto przystojniak:

[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6316/p1010872qb9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5813/p1010874rr9.jpg[/IMG]

strasznie mi chodzi beznadziejnie komp dzisiaj, nie wiem co jest, że dogo to rozumiem, bo często chodzi nie tak jak trzeba, ale imageshack też beznadziejnie :shake: nie chce mi wrzucać fotek, dlatego na razie tylko to, wieczorem może się uspokoi to dorzucę resztę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...