Jump to content
Dogomania

MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT


Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='RIVER']
Na Święta dostałem jajeczko, to znaczy żółtko surowe. TZ River powiedział, że ja też jestem z rodziny :crazyeye: i jajko mi się należy.[/quote]
bosko :mdrmed:

dorzucę kilka zł dla Misia, ale na czyje konto? może być na Twoje RM< czy inne?

Link to comment
Share on other sites

Ajulciu, kochana, River napisała, że nie chce wpłat, nawet te pozostałe 37 zł nie chce - taka jest złota :loveu: Ale ja wolę trzymać tą kaskę na jego koncie na czarną godzinę tfu tfu ;)

Ogłaszam, że na chwilę obecną nasze krasnostawiaki są w świetnej kondycji finansowej, kryzys ich się nie ima :multi:. Imbirka ma sporo, Nevisek pasożytuje na DT cioci Justyny, która to ciocia jest w nim zakochana, a Misiuch podbija serce TŻ-ta River, bo samą River już chyba dobrze podbił :multi:
Gdyby powstała sytuacja niefajna, to zawsze mogę wystawić bazarek, trochę rzeczy mam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']River, to jeszcze nie te fotki do ogłoszeń prawda? Bo to te same, które mi na maila przesłałaś.
Jak już będą te co trzeba to zrobię mu allegro razem z Rudziątką - wspólne.[/quote]

Rodzic, ta pierwsza fotka to jest dla tego Twojego Maciusia, że mnie teraz może pocałować w to co widać :evil_lol:, a dwie pozostałe fotki są dla Cioteczek, które o mnie pamiętają. Do tego ogłoszenia to ja muszę mieć profesjonalną sesję fotograficzną, najlepiej to Ty bierz te Justynę i przyjedź, jak będę w dobrym humorze to może pozwolę się obfocić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Rodzic, ta pierwsza fotka to jest dla tego Twojego Maciusia, że mnie teraz może pocałować w to co widać :evil_lol:, a dwie pozostałe fotki są dla Cioteczek, które o mnie pamiętają. Do tego ogłoszenia to ja muszę mieć profesjonalną sesję fotograficzną, najlepiej to Ty bierz te Justynę i przyjedź, jak będę w dobrym humorze to może pozwolę się obfocić :eviltong: [/QUOTE]

No na taką odpowiedź to chyba naprawdę musimy się wziąć i pojechać bo Misiuch obraża mojego Mafina :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przybyłam do Misia :cool1: (ja czyli ta wariatka co jak opętana śle meile, że nie mogła zarejestrować się na forum). Jak widać przy odrobinie czarów wszystko jest możliwe :cool3:.
No to tak, po pierwsze obpytam znajomych. Może ktoś zna kogoś kto zna kogoś kto zna i tak dalej... kogoś odpowiedzialnego kto chciałby Misia do siebie wziąć. Jak na razie nikt chętny się nie napatoczył, ale nigdy nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to wrzucam te zdjątka. Dostałam je od River kupę czasu temu, ale jak to ja działam dopiero po dłuugim czasie :evil_lol:
Ogólnie mówiąc Misiek moim zdaniem stanowczo wyprzystojniał, taki lśniący i męski :evil_lol:

Fotek 1:

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5558/misiek1.jpg[/IMG]

Fotek 2:

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9710/misiek2.jpg[/IMG]

Fotek 3:

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6797/misiek3.jpg[/IMG]

Fotek 4:

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6678/misiek4.jpg[/IMG]

To fajne, foto 5;

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2269/misiek5x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']No to wrzucam te zdjątka. Dostałam je od River kupę czasu temu, ale jak to ja działam dopiero po dłuugim czasie :evil_lol:
Ogólnie mówiąc Misiek moim zdaniem stanowczo wyprzystojniał, taki lśniący i męski :evil_lol: [/quote]

Hejka :loveu:,
się nie da ukryć, już 4-ty miesiąc tu siedzę i się jakoś na wizytę nie mogę doczekać /River mówi, że Ty bardzo zajmana jesteś szukaniem domków dla innych psiaków, no to Ci to jakoś wybaczę/.

Opis się chyba by przydał do zdjątek
Fotek 1: Tu mnie zajęła chrupkami, żebym pysk dał obfocić
Fotek 2: Tak se patrze i merdam ogonem jak coś do mnie gada
Fotek 3: A to koniec naszej ulicy, ja bym poszedł dalej ale ona nie chce
Fotek 4: W takiej uprzęży chodzę na spacerki, bo czasem udaję, że nie słyszę "chodź" i "nie"
Fotek 5: Smutny jestem, bo czas na spacer a ona mi świeci tym czymś po oczach
Fotek 6 i 7: To moje "bocianie gniazdo" w kuchni

Jestem taki smutasek na tych fotkach, bo ja bardzo nie lubię pozować.
No i chciałem jeszcze poinformować, że River mocno zajmana jest i czasu na tym dogo pisać nie ma, jakby co to ona na komórkę kazała pisać :crazyeye:
Chciałem się jeszcze zapytać czy znacie Kastra, bo River mówiła, że ja mogę szukać domu po kastra racji. Jak ja bym tego Kastra znał to może ja bym z nim pogadał, żeby on tej racji nigdy nie miał i ja bym u River mógł zostać :eviltong: Nawet mnie się tu podoba, tylko ta River taka mało pojętna ni jak wytresować jej nie mogę. Pozdrawiam
Misiek

PS. Przystojny to ja zawsze byłem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RIVER']
Jak ja bym tego Kastra znał to może ja bym z nim pogadał, żeby on tej racji nigdy nie miał i ja bym u River mógł zostać :eviltong:

PS. Przystojny to ja zawsze byłem[/quote]

Co to znaczy? Czyżby Misiolin miał szansę zostać ukochanym River? :cool3::loveu::evil_lol:

Co to naszej wizyty to ja mam nadzieję, że wreszcie któregoś dnia do niej dojdzie, ale masakra jest po prostu. Jeszcze ja mam czasu najwięcej, ale znowu nie jestem zmotoryzowana (prawko mam, ale poza Krasnystaw to chyba bym umarła jakbym miała sama poprowadzić), a małżonek święty ma tyle roboty że już znajomi mówią, że snu trochę by mu się przydało :shake:
I tak ten czas leci...
No ale nic, ogłoszenia są dla misiolina, tylko nikt jakoś nie dzwoni :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...