Jump to content
Dogomania

MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT


Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie ma sie co dziwić, mieszkał na powietrzu i robił co chciał - życie włóczęgi jest o wiele ciekawsze ;)

naszego bezdomnego Maciusia zgarnęlismy do domu prawie 5 miesięcy temu, a dopiero niedawno zaczął się nas bardziej trzymać - wczesniej po odpięciu smyczy po prostu szedł przed siebie w siną dal :roll:

mysle, że duże znaczenie ma tez kastracja - jak przestają działać hormony, to pies przestaje uciekać sladem zapachu suczki, a przy takim nasyceniu psami, zawsze się znajdzie jakas suczka w okolicy, ktora ma cieczkę

Link to comment
Share on other sites

No cicho u Michulca
Anita musimy go odwiedzić u River , ja jeszcze nie mam tego aparatu brat nie przyjerzdza a czekam już tak długo .

Michulec też już tak długo u River siedzi, mógłby już znaleźć domek.

Potrzebne mu są nowe zdjęcia , ja dopiero za 2 tygodnie może dostanę ten aparat. To wtedy jak będziesz miała czas to byśmy pojechały do River i mu popstrykały zdjątka.

Misiu leć się przypomnieć!

Link to comment
Share on other sites

nietsety, bez ładnych fotek rzeczywiście nic nie ruszy, nie ma co czarować :shake:
Możemy w weekend, tylko nie ten, a kolejny, no i oczywiście aby nie jechać na darmo musisz wziąć aparat, komórką to nic nie da. Ja wezmę jakieś chustki kolorowe i szeleczki Gacusia te w kratkę szkocką, to będzie atrakcyjnie wyglądał. Po prostu daj znać jak będzie aparat, a ja wtedy się dostosuję.

Link to comment
Share on other sites

Paulina, dzięki. Na razie nasze wątki to tylko Misio i Imbirka, która cieszy się spotym zainteresowaniem, ale na 90 % jest już mojej cioci :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-rudzinka-chcialaby-swoj-domek-132314/[/URL]

Jak Imbircia "pójdzie" to bierzemy 2 kolejne psiaki - jeden do Justynki drugi do mnie. Tylko u Justynki musimy jeszcze w weekend podrasować budkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...