Jump to content
Dogomania

Yorki miniaturki i yorki cesarskie.


chemicalo

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vici i Jeannie']bardzo dobra waga, po co przezywac? Moja Dzynula akurat taka jest, jak kiedys jeszcze będę miala yorka, to tylko z taką samą wagą, naprawdę nie chcę mniejszego, pewnie zdeptalabym jego:evil_lol:[/quote]

Ja się bardzo cieszę, że jest taki. Mniejszego bym nie chciała. Chodzi o to, że mógłby trochę tłuszczyku nabrać, bo same kości z niego sterczą :roll:

Link to comment
Share on other sites

Heh... Czego to ludzie nie wymyślą żeby zarobić na psach :angryy:? To jest poprostu straszne. Jak ja bym miała tak maleńką sunię choćby nie wiem jak piękną nigdy bym jej nie rozmnożyła.

A co do tej skali

[QUOTE]do 1,5 kg - laleczka
do 2,2 kg - miniatura
do 3kg - grubas
od 3 kg w góre - cesarz lub gigant[/QUOTE]

To moja Harroldzia jet gigantem waży 3,5 kg (i jest straszną chudzinką bo miał prawdopodobnie parwowirozie teraz to musi trochę przytyć :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='go|denk@!']


To moja Harroldzia jet gigantem waży 3,5 kg (i jest straszną chudzinką bo miał prawdopodobnie parwowirozie teraz to musi trochę przytyć :evil_lol:)[/quote]O Jezusieeee... to on nie jest szczepiony na parwo :roll:?

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Ja bym chciała mieć takiego yoreczka nawet do 4 kg :)
Nie mniejszego niż 2,5 kg.
Ale napewno pokochałabym też "laleczke" czy mega giganta 5,5 kg ;)
Wszystko mi jedno, byle by zdrowy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Nie straszcie :placz: Moja Jessi waży tylko 1,7 kg i nie wiem czy coś jeszcze urośnie :placz:
.. A miała ważyć ponad 2,5 kg!! :shake: Jej mamusie jak widziałam to chyba była z tych cesarskich, a mi laleczka wyrosła :placz:[/quote]

Napewno urosnie, a jest juz po wymianie zebow? Jak wymieni zeby, to moze zacznie organizm inwestowac w cialko. Moj piesek najwiecej urosl pomiedzy 9-12 miesiacem, wczesniej wazyl mniej wiecej tyle co Twoja suczka, jak zaczal chodzic w wieku 13 mies. na wystawy to wazyl 2,2kg, a teraz po 3 latach 2,8 kg, nabral masy miesniowej, bo szczuply jest, poza tym w wieku 6 mies. kosciec sie rozwija itp. ;)

Link to comment
Share on other sites

No ząbek jej jeszcze jeden został i nie wiem czy wypadnie sam :shake: Mam nadzieję,ze urośnie , bo takie maleństwo to się boję na ręce brać. Wczoraj TZowi spadła z rąk :placz: Straszny widok, ale nic jej się nie stało na szczęście. I mi z samochodu wypadła bo otworzyłam drzwi a ona sie o nie łąpkami opierała no i bum.. A to było przy rynku i chciała mi uciec małpa jedna :mad:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że podczas mojej nieobecności potoczyła się mini rozmowa na temat mojego yoraska. A więc odpowiadam:
Harry był szczepiony (co rok robimy sesje przypominającą). Jak złapał parwowirozę? Nie wiem, nawet wet tego nie wiedział stwierdził, że musiał coś zjeść (w sumie mógł coś polizać, a wtedy do obok mojego bloku były jakieś wykopy).
Ale było minęło, Harrusiek żyje co jest najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Nikusia_94']York mojej znajomej ważył około 7 kilo...Kupiła go u pseudo-hodowczyni,która mówiła,że pies będzie miał najwięcej 3 kilogramy...[/quote]

no cóż...skoro kupiła go u pseudohodowcy to pies nie ma rodowodu. a skoro nie ma rodowodu to jest to kundel. a skoro jest to kundel, to może ważyć i więcej ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chemicalo']no cóż...skoro kupiła go u pseudohodowcy to pies nie ma rodowodu. a skoro nie ma rodowodu to jest to kundel. a skoro jest to kundel, to może ważyć i więcej ;][/quote]

Wiesz nie uważm żeby moja Ladunia była kundlem chociaż nie ma rodowodu jednak jest po rodzicach z rodowodem, a jej maluszki miały tate z papierami i też uważam że nie były kundelkami:shake:. Poprostu były pieskami bez papierów ktróre były zadbane jak niejeden hodowca tak nie dba o maluszki, teraz kupiłam sunie z papierami i nie uważam by była w czymś lepsza od mojej Lady. Poprostu ma tylko papiery i będzie wystawiana -debiud w Częstochowie 20 :loveu:kwietnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Wiesz nie uważm żeby moja Ladunia była kundlem chociaż nie ma rodowodu jednak jest po rodzicach z rodowodem, a jej maluszki miały tate z papierami i też uważam że nie były kundelkami:shake:. Poprostu były pieskami bez papierów ktróre były zadbane jak niejeden hodowca tak nie dba o maluszki, teraz kupiłam sunie z papierami i nie uważam by była w czymś lepsza od mojej Lady. Poprostu ma tylko papiery i będzie wystawiana -debiud w Częstochowie 20 :loveu:kwietnia[/quote]

wydaje mi się, że to nie temat do wygłaszania swoich zażaleń dot. r-r lub waliki z pseudohodowlą :razz: ten temat był wałkowany na dogo 100 razy, więc zapraszam właśnie tam. a tu nie róbmy offa :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...