Jump to content
Dogomania

Bez Oczu Widzę, Bez Zębów Jem, Dziękując Wam Ogonem ... Brajl za TM ...


albiemu

Recommended Posts

Dla mnie jest oczywiste ,że Edytka pieniążki powinna spozytkować na to co w danej chwili jest najbardziej potrzebne.I nie ma znaczenia czy to będa lekarstwadla Brailusia czy Cif do posprzątania domku czy wino lub szyneczka.
Jak można wogóle zabierać głos na co Edytka i mąż mają wydać pieniążki :mad::mad::mad::mad:
Jeśli się daje i pomaga to nie wymawia.Chyba zę ktoś nie pomógł a tylko głupio gada:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NA Brajla będzie trzeba wydac mnóstwo forsy, jeśli chodzi o pieniądze to nawet stracą, Nie wmawiajcie ludziom głupot! Brajluś jest kochanym pieskiem w którym p.Edyta sie po prostu "zakochała". Uratowała mu życie a ktoś śmie gadać, że zrobiła to dla pieniędzy, to obrzydliwe:shake:

MAM nadzieję że Brajl dojdzie do zdrowia. Stopniowo na pewno się go wyleczy. TRZYMAM KCIUKI ZA ZDRÓWKO PIESKU!!!'

Jestem pod wrażeniem co pani Edyta zrobiła dla tego psiaka. To po prostu cudowne i niewiarygodne!!! Jestem prawie całym sercem (część serducha zarezerwowana dla mojego psiaka:evil_lol:) z Brajlem i jego panią!!! :)

Link to comment
Share on other sites

takie zarzuty sa ohydne i wrecz szkodliwe dla tych biednych schorowanych stworzeń w schroniskach.

Mam u siebie już drugą bidusie. Najpierw była Lulunia, teraz Rudka. Zanim zdecydowałam się pomóc suniom zastanawiałam się też nad tym czy w razie czego podołam finansowo. Chory pies już na starcie to nie to samo co potencjalnie zdrowe szczenie z hodowli. Zarówno w przypadku Lulu jak i Rudki dotychczasowe opiekunki zapewniły mnie, że w razie czego pomogą w miarę możliwości oczywiście. Nie ukrywam, że dzięki temu zapewnieniu było mi łatwiej podjąć decyzje i łatwiej przekonałam męża.

Link to comment
Share on other sites

Często jest tak, że siedzimy przezd monitorem i opłakujemy kolejne nieszczęścia, którym nie możemy pomóc, ponieważ nie mamy warunków, ale możemy przeznaczyć np. na nie jakąś kwotę pieniędzy - to jest nasza forma pomocy. Są też osoby, takie jak Edyta, czy wiele innych w tym wypadku Dogomanek, które nie mając środków mają czas i warunki, aby dać psu życie inne od tego, jakiego doświadcza w schronisku. I nie na miejscu jest zaglądanie w portfel takiej osobie. To są dary serca dla potrzebującej istoty. Owszem zdarzają się oszuści, ale zostają wreszcie zdekonspirowani i wyluczeni - jak np. Daga27. Poza tym, co komu do darowizny drugiej osoby dla potrzebującego psa?
A te pyskówki z dziewczynami z AFN...szkoda słów.
Niepotrzebny smród się zrobił na Owczarku. Zasady wpłat i wypłat są znane. AFN jest fundacją powstałą tu - na Dogo i jakoś do tej pory żaden pies z gołą doopą nie został ;) Przecież wyraźnie zostało napisane, że i Edyta i AFN ustalają między sobą co trzeba...Niektórzy widać lubią tak wodę na młyn...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nela_']Proszę o numer konta na ktory mogę wpłacić parę groszy dla Edyty. Edytko, kup sobie dobre winko i czekoladki. Należy Wam się, Tobie i Twojemu Mężowi. Należy się za stres i poświęcenie czasu dla Waszej psiej rodzinki. Jeśli zechcesz kupić kilogram szynki to też nie będę miała pretensji.[/quote]

Nela, mam nadzieję, że z boską pomocą spotkamy się kiedyś w realu: u mnie masz uściski i całuski, a u mojej Łatki merdki i gruntowne mycie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Edytko nie przejmuj sie:buzi:głupich nie sieja,sami sie rodza:angryy:rob swoje i wymiziaj Brajla i pozostałe czterołapki.[/quote]


Edyta ma także jednego trzyłapka, ale jego też z pewnością wymizia :)

Ja nie proszę, żeby ode mnie też wymiziać, czy uściskać Brajla i pozostałe psinki, bo inaczej Edyta nic innego by nie robiła, tylko cały czas miziała psiaki ;). Mi wystarczy, jak będę miał możliwość przy kolejnej okazji sam odwiedzić psiaki i je pogłaskać :)


Pozdrawiam Albiemu, Petera, Edytę, Włodka i całą ich psią ferajnę.

Link to comment
Share on other sites

Edytka jutro się odezwie :cool3:

Piotruś,nie dam rady w tej chwili,muszę iść z psami,a poza tym muszę odpisywać na prywatne maile,mam ich sporo i każdemu kilka słów się nalezy.
Napisze na Dogo,jak tylko Czarodziejka da mi szansę na zalogowanie.Bo znowu coś popieprze przy rejestracji,a ona mówi,ze za podwójną osobowośc można być zbanowanym.A ja jak wiesz specjalistka jestem od namieszania.Napisz na razie w moim imieniu,albo przeklej z owczarka i napisz,ze na pewno się odezwę,najpóźniej jutro

Mail do Edyty :evil_lol::evil_lol:

[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

ktos kto ma 5 psów i ? kotów i to wszystko obrobi leczy zywi ======spacerki itd itd



nie mowmy o nich zle bo sa cudowni ........................wiecej takich cudownych ludzi jest potrzebne ...........................a nie krytykowanie ich


kto z tych krytykujacych moze sie czyms pochwalić ????/

Link to comment
Share on other sites

[B]Serwo, Misiek, Lisek, Majmon, Mazak, Bruno, Faworek/Rex, Boluś - i wiele innych psów - a teraz Brajl - stały się, moim zdaniem, symbolem zawziętości w najlepszym tego słowa znaczeniu: A właśnie że je uratujemy! Są dla mnie świadectwem cudu ludzkiej dobroci i poświęcenia, potężnej siły dobra, łączącej ludzi. Zło nie zawsze wygrywa...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Edytka jutro się odezwie :cool3:

Piotruś,nie dam rady w tej chwili,muszę iść z psami,a poza tym muszę odpisywać na prywatne maile,mam ich sporo i każdemu kilka słów się nalezy.
Napisze na Dogo,jak tylko Czarodziejka da mi szansę na zalogowanie.Bo znowu coś popieprze przy rejestracji,a ona mówi,ze za podwójną osobowośc można być zbanowanym.A ja jak wiesz specjalistka jestem od namieszania.Napisz na razie w moim imieniu,albo przeklej z owczarka i napisz,ze na pewno się odezwę,najpóźniej jutro

Mail do Edyty :evil_lol::evil_lol:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

SuPeR!!!:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...